Як розблокувати кредитну картку Приватбанку: через Приват24, СМС або віддалений банкінг

Як розблокувати кредитну картку Приватбанку: кілька швидких способів

Клієнти Приватбанку часто стикаються з ситуаціями, коли їхні кредитка виявляються заблокованими. Це може відбутися з різних причин. При цьому далеко не всі знають, як розблокувати кредитну карту Приватбанку. Насправді зробити це дуже просто можна одним з декількох способів.

Для початку розглянемо, в яких випадках може виявитися «недоступним». Найбільш поширений випадок блокування кредитки – невірно введений ПІН-код. Якщо власник вводить ПІН-код неправильно три рази поспіль, кредитка автоматично блокується в цілях безпеки.

Крім того, якщо на кредитці є прострочена заборгованість, банк може її «вимкнути». Варто пам'ятати, що в такому випадку потрібно відразу погасити всі свої борги, і вже потім просити банк її відновити. У разі втрати картки, клієнт може «вимкнути» її самостійно. ПриватБанк блокує кредитки клієнтів і тоді, коли з'являється підозра про шахрайські або протизаконних операціях.

Як розблокувати картку Приват через Приват 24

найшвидший спосіб «разбанить» картку – скористатися . Для того щоб це зробити, слідуємо інструкціям:

  1. Заходимо на сайт Приват24 і вибираємо вкладку «Мої рахунки» («Мої рахунки»);
  2. Переходимо до опції «Управління карткою/рахунком» («Керування картою/рахунком»);Управління карткою в Приват24
  3. Якщо ваша кредитка не активна, навпроти опції «Блокування картки» буде показано, що вона заблокована. Натискаємо «Розблокувати» і слідуємо вказівок. Банк попросить вас ввести деякі персональні дані, щоб упевнитися, що ви є власником даної карти.Блокування картки в Приват24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спосіб блокування/розблокування картки через Приват24 найшвидший і зручний, але тільки якщо клієнт . В іншому випадку є й інші способи виконати операцію.

Відновлення іншими способами

Через віддалений банкінг

Відновити рахунок пластикової карти не виходячи з дому можна і за допомогою віддаленого банкінгу через мобільний телефон. Достатньо зателефонувати на лінію Приватбанку 3700, зв'язатися з оператором і пояснити суть своєї проблеми. Він пояснить вам, як повернути доступ до кредитці чи допоможе це зробити. Дзвінки на дану лінію з мобільних безкоштовні, а лінія доступна цілодобово.

Ще один зручний спосіб – SMS-банкінг. Причому через СМС повернути доступ до рахунку можна двома способами: скориставшись додатком «SMS-банкінг» або ж просто відправивши повідомлення на номер 10060. У повідомленні повинна бути зазначена наступна інформація: «UNBLOCK+ХХХХ». Замість ХХХХ вкажіть останні чотири цифри своєї кредитної картки.

Через банкомат

В банкоматі виконати операцію по відновленню теж можна просто і швидко:

  1. Зайдіть в меню «Операції з карткою»;
  2. Далі виберіть «Додаткові послуги»;
  3. Після цього виберіть «Заблокувати/ Розблокувати картку».

У відділенні Приватбанку

«консервативний» спосіб вирішити проблему із заблокованою картою – прийти в будь-яке відділення Приватбанку. Зверніться до співробітника банку, повідомивши йому свій номер карти. Розблокувати її можна буде на місці в той же день.

Важливо пам'ятати! Якщо ваша кредитка Приватбанку була заблокована через простроченої заборгованості за кредитом, розблокувати її не завжди вдається миттєво. Зробити це можна протягом декількох днів (зазвичай не більше 3-4 днів), і тільки після того, як клієнт погасить заборгованість. В цьому випадку потрібно звертатися безпосередньо у відділення Приватбанку.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як розблокувати кредитну картку Приватбанку: через Приват24, СМС або віддалений банкінг