Для чого створений розрахунковий рахунок Приватбанку і як можна його знати: способи перевірки та поради

Розрахунковий рахунок Приватбанку: що це таке і як його перевірити?

Не всі клієнти «Привату» в курсі, як дізнатися розрахунковий рахунок Приватбанку. Цей номер і рахунок на карті Приватбанку – це не одне і теж, але іноді вони співпадають. У загальній термінології – це дані облікового запису, які дозволяють банківській установі контролювати всі фінансові операції рахунку. Приміром, для того, щоб отримати грошовий переказ на рахунок в Приватбанку, потрібно вказати розрахунковий рахунок Приватбанку. Розібратися в цьому спробуємо нижче.

Призначення та використання

Номер рахунку карти Приватбанку дійсно може бути розрахунковим в деяких випадках. Наприклад, якщо хтось робить вам переклад в Приваті, то вам достатньо вказати реквізити своєї кредитки. За ним можна буде без проблем здійснити платіж. Рахунок на картці у такому випадку є універсальним для фінансових платежів.

Однак якщо платіж здійснюється через інший банк України, то одержувачу доведеться надати більш докладні відомості.

Розглянемо інший приклад: для оплати будь державної послуги через ПриватБанк вам теж знадобиться дізнатися реквізити одержувача. Таким прикладом може послужити .

Свій розрахунковий рахунок, потрібно вказати і для «SWIFT»-перекладу. В такому випадку вам знадобиться відкрити окремий рахунок у відділенні Приватбанку, бо як приватівські кредитки не є підходящими для таких операцій.

Способи перевірки

Перевірити розрахунковий рахунок можна кількома способами. Але ми розглянемо тільки найбільш зручні, швидкі та популярні.

Через телефон

Рахунок карти для перекладу ви можете отримати, зателефонувавши оператору. Для цього здійсніть дзвінок на лінію 3700 і задайте команду зв'язатися з оператором. Співробітники банку зобов'язані надавати вам всі персональні дані у межах допустимих норм. В цілях безпеки, щоб переконатися, що розмова ведеться саме з власником картки, а не з шахраєм, оператор може запросити додаткові персональні відомості: паспортні дані, кодове слово, адреса реєстрації на момент оформлення кредитки. Після підтвердження особи співробітник передасть вам запитувану інформацію.

Через «Приват24»

Дізнатися номер рахунку карти в Приват24 теж реально. Відразу відзначимо, що розрахункові рахунки в операціях через Приват по Україні часто збігаються з номерами карток, тому не дивуйтеся, якщо онлайн-банк видасть вам ту ж цифру, яка значиться на вашій кредиткою. Але розглянемо все по порядку.

  1. Для початку увійдіть в Приват24 і перейдіть до розділу «Всі послуги»;
  2. У розділі «Інфо», який розташовується внизу списку, виберіть «Мої реквізити»; 3. Система запропонує вам вибрати картку і певну операцію, після чого виберіть «Отримати реквізити».
Якщо ви вибрали пункт №1, Приват24 покаже вам той рахунок, який вказаний на кредитці. Однак у випадку вибору пунктів №2 і №3, дані будуть кардинально іншими. Система відразу видасть необхідні дані. Просто передайте їх вашій операціоніста.

Таким чином, ми розібралися, що таке «розрахунковий номер» і як можна дізнатися, зв'язавшись з представниками банку або запитавши дані в онлайн-банку.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Для чого створений розрахунковий рахунок Приватбанку і як можна його знати: способи перевірки та поради