Чи можна оплатити Алиэкспресс через Приват24: два простих способи і відеоруководство

Як оплатити Алиэкспресс через Приват24: два способи зробити покупку в Інтернеті

Дешеві товари з Китаю стають все більш популярними і все більш доступними в країнах СНД. Розплачуватися за них можна зі свого банківського рахунку. Через ПриватБанк це робити не тільки безпечно, а й швидко і зручно. У даному матеріалі ми детально розглянемо, як оплатити Алиэкспресс через Приват24 і що для цього необхідно.

Якщо ви роздумуєте, чи можна оплатити замовлення на Алиэкспресс безпосередньо тільки через Приват24, відразу повідомляємо, що доведеться виконати певні операції і на сайті магазину, про що ви вже напевно дізналися, спробувавши зробити покупку. В онлайн-банку клієнт може зробити віртуальний рахунок, щоб оплатити ту чи іншу річ. Однак вибирати товар і вводити реквізити ви будете на сторінці Aliexpress. Розглянемо по порядку все, що для цього необхідно.

Способи оплати на Aliexpress через ПриватБанк

Якщо ви ще думаєте, як оплатити замовлення на Алиэкспресс в Україні, то вам варто звернути увагу на оплату через «Приват». Оплата на Алиэкспресс картою Приватбанку онлайн можлива двома способами: реальної пластикової кредиткою і віртуальної карткою. Суть цих двох способів однакова, а інструкція аналогічна. Різниця в тому, що віртуальний рахунок є цільовим і він спеціально призначений для такого роду замовлень. Після оформлення і підготовки одного з рахунків ви зможете ввести свої реквізити на сайт онлайн-магазину.

Як уже зазначалося, вводити реквізити для платежу клієнт повинен на сайті замовлення Aliexpress. А в Приват24 необхідно зробити потрібні налаштування, щоб платіж був успішно завершений. Якщо ви користуєтеся звичайною пластиковою карткою, то сплатити за покупку на сайті відразу не вийде. Для цього потрібно відкрити або . Інформація про це є на сайті privat24.

При відкритті пластикової картки вона спочатку закрита для оплати онлайн. Однак вирішити проблему можна, причому досить просто. Для цього йдемо простому керівництву:

 1. Заходимо на сайт «Приват 24» і вибираємо вкладку «Мої рахунки»;
 2. Далі вибираємо «Управління карткою/рахунком», як показано нижче;
 3. Щоб зробити рахунок доступним для замовлення товарів у Мережі, натискаємо «Включити можливість оплати в Інтернет»;
 4. Тепер потрібно вибрати, на скільки треба збільшити ліміт онлайн-покупок;
 5. Натискаємо «Відкрити для Інтернет».
Зверніть увагу, що ця послуга є платною, але вартість символічна – одна гривня. Але і цю комісію можна обійти. Для цього потрібно поділитися повідомленням про «Приват24» в соціальній мережі, таким чином, зробивши невелику рекламу сервісу.

Таким чином, ваша пластикова картка стає відкритою для покупок в режимі «онлайн».

Переваги оплати інтернет-картою

Зробити покупку на «Алі» набагато зручніше і безпечніше, якщо у клієнта відкрита інтернет-карта. Безпека є головним її перевагою. Оскільки картка є цільовою, вона відкривається тільки для інтернет-покупок. Вона ніяк не прив'язана до інших ваших рахунків, до того ж на неї можна покласти стільки грошей, скільки клієнт вважатиме за потрібне. Таким чином, ризики її використання зведені до мінімуму, і картка ідеально підходить для вчинення правочинів на просторах Всесвітньої павутини».

Таку віртуальну кредитку можна замовити безкоштовно і дуже швидко на порталі онлайн-Приват банку. Щоб замовити, дотримуйтесь простий інструкції нижче:

 1. Відкрийте в Приват24 меню «Всі послуги»;
 2. Перейдіть в меню «Налаштування» в кінці списку;
 3. виберіть пункт «Карти» опцію «Замовити карту»;
 4. Після виберіть, яку картку ви бажаєте оформити. У нашому випадку це інтернет-карта;
 5. Далі сервіс видасть всю інформацію про цю кредитку. Ознайомтеся з нею, а потім виберіть потрібну валюту;
 6. Натисніть «Продовжити» і завершіть операцію.

Як бачимо, замовити віртуальний рахунок можна абсолютно безкоштовно, дуже швидко, а сама картка має ряд очевидних переваг.

Відкрити віртуальну кредитку можна безкоштовно. Одна транзакція по ній теж проводиться безкоштовно. А за обслуговування картки не стягується навіть мінімальна комісія. Таку картку можна замовити в будь-якій з доступних валют (гривня, долар чи євро). При цьому гривневої кредиткою можна буде оплатити рахунок у доларах. У такому випадку система проведе автоматичну конвертацію валюти. А покласти на неї гроші — безкоштовно.

У цій інструкції ми ознайомилися, як оплатити товар на «Алиэкспрессе» одним з двох способів через додаток віддаленого банкінгу Приватбанку.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Чи можна оплатити Алиэкспресс через Приват24: два простих способи і відеоруководство