Дам гроші в борг - що приховано за оголошеннями
Якщо ви зустріли де-небудь оголошення, де говориться «дам гроші в борг», вам напевно буде цікаво, чим ви ризикуєте, звертаючись до таких людей, ніж їх вигода, і як вони захищають свої інтереси.
—
Використання позикових коштів на короткострокові і довгострокові потреби стало стандартною практикою в сучасному світі, Україна в цьому відношенні не є винятком. Однак не завжди є можливість звернутися в офіційну кредитну організацію. Але якщо пошукати, завжди можна знайти фірми або приватних осіб, які публікують оголошення, де є такий текст: дам гроші в борг під розписку. Якщо вам дійсно необхідно швидко отримати кредит, то можна скористатися такою пропозицією.
Кому цікава така послуга
Кредитування в усьому цивілізованому світі і в Україні дуже непогано відлагоджено. Є можливість отримати кредит на споживчі потреби, на будівництво житла, на автомобіль. Причому всі заяви, за винятком іпотечних, розглядаються мало не миттєво. Хто ж може зацікавитись пропозицією дати грошей у борг? Відповідь очевидна: той, хто не може гарантувати банку потрібне забезпечення. Тобто, такі позики цікаві:
• тим, у кого немає можливості підтвердити свій дохід;
• особам, які вже взяли кредит і вичерпали ліміт по своїм доходам (обсяг кредиту залежить від зарплати та інших джерел доходу, і якщо вони недостатні для наступного позики, в ньому можуть відмовити);
• тим, хто має негативну кредитну історію;
• громадянам, які не можуть надати поручителів;
• особам, які не можуть запропонувати банку яку-небудь заставу (рухоме або нерухоме майно, частку в ньому).
Де шукати потенційних кредитодавців
Якщо виникає нагальна необхідність, а ви ставитеся до однієї з перелічених категорій, то найоптимальніший варіант — ввести в пошуковику наступний текст: дам гроші в борг без застави в Україні. У цьому випадку інтернет відгукнеться вам десятками і сотнями оголошень, які дають приватники по всій країні. Вибирайте свій регіон і зв'язуйтеся з подавачем оголошення.
Пошуки через газети або через оголошення на дошках біля під'їздів практично безглузді: таке кредитування можна вважати лише умовно законним, так і податки кредитодавці найчастіше не платять, так що свою діяльність не афішують. Тому інтернет мало не єдиним джерелом інформації в даному випадку.
Серед тих, хто публікує в мережі текст «дам гроші в борг під розписку» більшість — компанії, які готові надати такий кредит або кредитні брокери, тобто особи, готові допомогти вам знайти оптимальний кредит в офіційних і неофіційних місцях за відповідний відсоток. Однак оптимально мати справу з приватними особами — такі теж зустрічаються в інтернеті. У них зазвичай і відсотки більш вигідні, і підхід до відбору клієнтів більш лояльний, і методи вибивання боргів значно гуманніше.
Чому кредитодавець це вигідно
Здавалося б, якщо банк відмовився давати гроші, то чому це робить приватна особа? Адже в разі чого йому доведеться звертатися до суду і, якщо не пощастить, досить тривалий час буквально вибивати свої кровні кошти і відсотки з позичальника?
Звичайно ж, у таких осіб є і свій інтерес і своя система перевірки кредитоотримувачів. Тобто, позички можуть отримати і офіційно безробітні громадяни, але вони повинні володіти яким-небудь нерухомим майном — дачею,
квартирою, земельною ділянкою, часткою в такому майні. Тоді судова процедура сильно спрощується.
Крім того, відсотки у тих, хто готовий дати гроші в борг без застави та інших забезпечень значно вище, ніж у банках. І в разі прострочення діяти вони починають негайно. Якщо відомо, що позичальник в змозі платити, тобто, має якийсь дохід, то на нього будуть постійно тиснути особисто або по телефону, використовуючи колекторські методики. Якщо платити кредитополучатель не може, то заяву в суді про стягнення насильницькими методами буде лежати на наступний день після прострочення.
Рекомендації
Якщо у вас потреба в терміновому позику дуже велика, і ви готові скористатися послугами сторонніх кредитодавців, то постарайтеся себе убезпечити:
- вказуйте в розписці тільки ту суму, яку берете, а не ту, яку вам рекомендують написати (часто її завищують на величину відсотків);
- не вказуйте у вигляді застави майна за заниженою вартістю — його намагатимуться прибрати до рук;
- не ховайтеся, якщо немає можливості вчасно виплатити відсотки — методи тиску стануть жорсткішими.
.