Поліпшення і оновлення у брокера Бинариум, всі бонуси.

Брокер Бинариум

Любителям бінарних опціонів знаком брокер Бинариум вже не перший рік. Свої послуги та сервіс брокер пропонує на ринку вже чотири роки, має сертифікат ЦРОФР. Комфортні торгові умови і сервіс для трейдерів – заслуга команди професіоналів-співробітників. Зовсім недавно Бинариум знову здивував своїх клієнтів, і здивував не тільки змінами в дизайні сайту, але і деякими новими торговми особливостями. Пропонуємо вам ознайомитись зі змінами від Бинариума.

Звичайно перше, що кидається в очі і, що вже було відзначено вище – оновлений дизайн торгової площадки Бинариум.

Також початківці, як і вже досвідчені трейдери Бинариум відзначать деякі зміни в послуги від компанії.

Стали доступні навчання в персональному форматі, а також торгівля разом з працівником-аналітиком Бинариум. Для клієнтів тепер можлива і розробка індивідуальних плану торгівлі і стратегій, передбачається аналіз ринку 2 рази в місяць.

Не змінилися основні торгівельні умови компанії: сума найменшого депозиту налічує 9 доларів, найменша інвестиція від 1 долара.


Бинариум Реєстрація

Проста торгова платформа

Для торгівлі клієнтам Бинариум пропонує такі інструменти:

  • Класичні бінарні опціони;
  • Довгострокові бінарні опціони;
  • Турбо опціони;
  • Опціони пари;
  • Опціони « Один дотик».

Щоб торгівля була більш результативною і простий радимо не нехтувати торговими функціями від Бинариум.

Торгові функції Бинариум:

  • Торгова функція «Продовження опціону». З'являється можливість збільшення часу експірації опціону, іноді не виключена ймовірність перенесення його на період у майбутньому.
  • Торгова функція «Подвоєння опціону». Брокер надає клієнту вибір відкриття ідентичного лота з таким прогнозом, таким же часом експірації, на таку ж ставку, але за ціною актуальною на час відкриття другого лоту.
  • Торгова функція «Зворотній продаж опціону». Призначена, щоб дати клієнтові можливість повернути собі обсяг збитків частково у разі неправильного прогнозу.

Бинариум платформа

Процедура реєстрації в Бинариум

Щоб починати торгівлю на платформі Бинариум, потрібно пройти процедуру реєстрації. З недавнього часу реєструвати стало ще швидше і простіше. Потрібно тільки ввести правильний електронну адресу і вигадати пароль для доступу.

Вхід в binarium

У варіантах передбачених для поповнення і виведення грошима платіжних систем також суттєві доповнення. З недавнього часу поповнити і вивести кошти можна з допомогою: Yandex money, Bitcoin, webmoney, UnionPay, МТС, Мегафон, Sberbank online, Білайн, neteller, Qiwi, MasterCard, Visa.

Бинариум звільнив своїх трейдерів від комісії за виведення та поповнення засобами. Від виду торгового рахунку залежить швидкість виводу сум: від декількох годин до 5 діб.

Торгові рахунки Бинариум

Відкривши торгівельний рахунок, практично з перших хвилин інвестор має можливість підібрати послуги і сервіси, що зацікавили його.

Бинариум Типи рахунків

Після того, як трейдер зареєструвався на сайті компанії йому пропонується бонус на депозит. Рекомендуємо вам скористатися бонусом, адже прибуток з бонусу легко відпрацьовується і в підсумку виводитися.

Бонуси binarium
Нижче можна залишати свої відгуки про роботу з Бинариумом.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Поліпшення і оновлення у брокера Бинариум, всі бонуси.