Кредитний юрист   інструкція як боржника отримати допомогу кредитного адвоката за 5 кроків + 3 корисні ради по вибору кредитного юриста

Які послуги з вирішення кредитних питань надає юрист? Як отримати допомогу адвоката за зниження боргу за кредитом? Де отримати консультацію по кредитних справах безкоштовно?

Добрий день, шановні читачі журналу ! З вами консультант з правових питань Валерій Чемакин.

Тема допомоги, яку надає кредитний юрист, буде актуальною завжди, адже в майже кожен другий дорослий громадянин   кредитний боржник того чи іншого банку. У цій статті ми розглянемо особливості роботи кредитного адвоката.

Якщо ви хочете користуватися кредитними коштами безпечно, пропоную дочитати матеріал до кінця.

Кредитний юрист

Зміст
 1. Хто такий кредитний юрист і коли до нього слід звертатися?
 2. Які послуги надає кредитний адвокат — 5 основних послуг
 3. Як скористатися послугами кредитного юриста — 5 простих кроків
 4. Хто надає послуги з вирішення кредитних питань   огляд ТОП-3 юридичних компаній
 5. 4 корисних ради з вибору кредитного юриста
 6. Висновок

1. Хто такий кредитний юрист і коли до нього слід звертатися?

Діяльність кредитних організацій спрямована на отримання максимального прибутку від надання коштів в борг громадянам і організаціям. Держава регулює ці правовідносини шляхом застосування законодавства, що регламентує банківську діяльність.

Проте юристи банків часто йдуть на всілякі хитрощі шляхом введення додаткових платежів, нав'язування страховок і інших додаткових платних послуг. Ось тут і постає питання, чи звертатися до кредитного юриста? Робити це найкраще вже на етапі оформлення заявки.

Фахівець ознайомиться з договором і дасть свій висновок, в якому роз'яснить всі підводні камені і можливі ризики. Він опише суть усіх додаткових послуг, що допоможе прийняти вірне рішення про те, користуватися ними чи ні. Крім того, кредитний юрист надає істотну допомогу боржникам. Про це читайте в нашій спеціальній статті.

Коли ще варто звертатися до кредитного адвокату:

 • при необхідності відстрочити платежі;
 • при реструктуризації боргу;
 • при неправомірних діях колекторів;
 • для повернення незаконно стягнених комісій, штрафів і пені.

Детальніше про послуги юриста з кредитними боргами читайте в наступному розділі.

2. Які послуги надає кредитний адвокат — 5 основних послуг

Юрист за кредитними спорів – це затребуваний фахівець у галузі цивільного права. Його діяльність не обмежується консультуванням і підбором вигідних умов.

Часто судити про те, наскільки ефективна робота кредитного адвоката, можна за відгуками клієнтів, яких він буквально врятував від фінансового краху. Давайте розглянемо детально основні послуги.

Послуга 1. Підбір вигідних кредитних умов

Щоб не переплачувати відсотки по кредитах, ще на стадії подачі заявки потрібно звернутися за допомогою до кредитного адвокату. Він допоможе вам розглянути кілька варіантів і вибрати найбільш оптимальний і вигідний.

Приклад

Кілька років тому я оформляв автокредит. По приїзду в автосалон на мене прямо накинулися представники банків зі своїми пропозиціями. Я попросив у всіх них роздруковані умови і покинув автосалон. Все це я показав своєму знайомому кредитним юристу, який виніс свій вердикт.

Виявилося, що мені було вигідніше оформити автокредит не в самому салоні, а в банку, який чомусь там представлений не був. Я так і зробив. Допомогло те, що був подоланий спокуса відразу ж виїхати з салону на машині. Фахівець дав можливість заощадити за 3 роки близько 30 тис. рублів.

Особливо корисна допомога кредитних адвокатів за позиками в МФО. Адже в мікрофінансових організаціях дуже високі відсотки. Юрист підбере для вас найбільш безпечний варіант зі зручним графіком платежів.

Послуга 2. Оформлення необхідних документів для банку

При оформленні документів для отримання кредиту, особливо іпотечного, потрібно зібрати велику кількість документів. Цей обов'язок можна перекласти на плечі юриста.

Адже правильно і безпечно оформити договір застави майна зможе тільки він. Така послуга не тільки збільшує шанси на отримання кредиту, але і робить саму процедуру безпечною.

Послуга 3. Переукладення договору на вигідних для клієнта умовах

Мабуть, це найпоширеніша послуга. Адже більшість людей тільки при виникненні проблеми схильні звертатися за допомогою.

Є багато причин і обставин, у зв'язку з якими виплата боргу стає майже неможливою. Все це тягне за собою штрафні санкції, які ще більше збільшують суму, що підлягає сплаті.

Переукладення договору на вигідних для клієнта умовах

У таких випадках допомога юриста потрібно для реструктуризації заборгованості за кредитом. Читайте про це в нашій тематичної статті. Фахівець допоможе домогтися того, що банк переукладе з вами договір на більш вигідних умовах. Досвідчений адвокат по кредитній заборгованості зможе без суду переконати банк у тому, що краще отримати з вас менше, ніж взагалі нічого.

Банк може перерахувати розмір боргу шляхом зниження штрафних санкцій, що не спричинить за собою істотних збитків, а вам дасть можливість виплачувати кредит і далі. В деяких випадках можна домогтися відстрочки виплати основного боргу. Це актуально при тимчасовій втраті роботи і інших непередбачених обставин.

Послуга 4. Представлення інтересів боржника перед банком

Спілкування з представниками банку при виникненні заборгованості позбавляє душевного спокою навіть самого незворушного людини. Щоб уникнути негативного впливу на психіку, раджу скористатися послугою представництва. У цьому випадку юрист діє від вашого імені і вирішує всі поставлені завдання самостійно.

Це особливо актуально, коли стягнення боргу банк доручає колекторському агентству. Співробітники таких контор, як правило, не обтяжують себе ввічливістю при спілкуванні з боржниками. Кредитний юрист, якого ще іноді називають антиколектор, готовий розмовляти з ними з позиції права, якщо ви довірите йому представляти свої інтереси.

Послуга 5. Захист інтересів позичальника в суді

Якщо ви не в змозі самостійно вирішити спір з банком і без судового розгляду вже не обійтися, то пора задатися питанням, де знайти хорошого адвоката з кредитних питань.

Які завдання стоять перед юристом при захисті інтересів клієнта в суді:

 • вивчити ситуацію і з'ясувати причину виникнення конфлікту;
 • зібрати докази того, що у випадку реструктуризації боргу, ви зможете оплачувати кредит;
 • побудувати лінію захисту;
 • представити суду переконливі аргументи на вашу користь;
 • оскаржити рішення суду, якщо воно вас не задовольнило.

Варто знати, що представництво в цивільному суді припускає навіть ваша відсутність на засіданнях, що економить час і нерви. Юрист по банківських і кредитних спорах вирішить проблеми навіть без вашої безпосередньої участі.

Про те, як скористатися його послугами, читайте далі.

3. Як скористатися послугами кредитного юриста — 5 простих кроків

Так як послуги кредитного юриста сьогодні дуже затребувані, то знайти такого фахівця у своєму місті вам не складе великої праці. Головне, шукайте такого, який має великий досвід саме в цій сфері юриспруденції.

Справа в тому, що юрист, який спеціалізується на вирішенні конфліктів з банками, заздалегідь може прогнозувати результат. Якщо справа безнадійна, він все одно в якійсь мірі постарається допомогти   наприклад, мінімізувати збиток від банківських санкцій і штрафів.

Крок 1. Вибираємо юридичну компанію

При виборі кредитного юриста в першу чергу ознайомтеся з відгуками та рейтингами компанії, в якій він працює. Рекомендую звернутися за порадою до друзів і знайомих. Можливо, вони мають позитивний досвід спілкування з однією з них.

треба Вибирати ту фірму, яка спеціалізується на подібних питаннях, а співробітники мають багатий досвід.

Крок 2. Отримуємо консультацію

Після того як вибрали декілька відповідних компаній, обдзвоните їх всі і уточніть умови. Можливо, деякі з них надають безкоштовні консультації кредитного юриста по телефону.Бувають випадки, що навіть така послуга допомагає вирішити проблему.

Якщо не допомогло – переходимо до наступного кроку.

Крок 3. Надаємо необхідні документи

Вирішити спір з банком можливо в судовому або позасудовому порядку. Другий спосіб менш витратний, тому вигідний обом сторонам конфлікту. Хороший адвокат постарається розібратися без суду, але для цього йому знадобляться всі документи по кредиту.

Список документів для вирішення кредитного спору:

 • копію паспорта;
 • довіреність, посвідчена нотаріусом (у разі представництва);
 • кредитний договір;
 • переписка з банком;
 • документи про оплату кредиту і відсотків по ньому;
 • інші документи, що відносяться до справи.

У випадку судового розгляду від адвоката потрібно ще написати позовну заяву.

Крок 4. Очікуємо складання плану захисту інформації

Закон накладає на кредитного адвоката точно такі ж обов'язки, як і будь-якого іншого. Тому він повинен перед початком своєї роботи скласти план вашого захисту. Для цього йому потрібно досконально вивчити всі нюанси вашої справи і запропонувати банку компроміс.

Якщо банк готовий прийняти запропоновані умови, то можна перейти до наступного кроку, в іншому випадку юристу потрібно буде довести в суді, що прострочення по кредиту (щодо суті поняття читайте у спеціальній статті) викликана тимчасовими і непереборними на сьогоднішній день обставинами.

Складання плану захисту

При цьому він повинен переконати суд впевненість в тому, що при зміні умов кредитування ви цілком зможете виплачувати борг і далі. Якщо суд став на вашу сторону, переходьте до наступного кроку.

Крок 5. Укладаємо новий договір з банком

При будь-якому сприятливому для вас кінець потрібно укласти новий договір з банком. Попросіть свого адвоката, щоб він проконтролював допустимість прописаних у ньому умов. Вони повинні бути вигідні для вас і не створювати в перспективі ситуації, що знову призведе до нерозуміння.

4. Хто надає послуги з вирішення кредитних питань   огляд ТОП-3 юридичних компаній

Якщо ви збираєтеся взяти в банку великий кредит, варто зробити це під контролем кредитного юриста. Сьогодні багато компаній надають такі послуги на цілком прийнятних умовах.

Я розглянув пропозиції близько десятка фірм та кредитних спілок юристів, після чого вибрав 3 найбільш надійні компанії. Ось їх огляд.

1) Правознавець

Правознавець руЦя компанія представляє собою інтернет майданчик для надання дистанційних юридичних послуг населенню. В ній працює кілька сотень юристів з усієї , які спеціалізуються на різних питаннях.

В числі інших послуг там можна безкоштовно отримати консультацію юриста за кредитними боргами в режимі онлайн. Це буде роз'яснення основних юридичних понять і загальних шляхів вирішення проблеми.

Щоб отримати рекомендації конкретно по вашій ситуації, доведеться заплатити. При цьому ціна консультації кредитного юриста невисока – від 700 рублів. Це набагато нижче, ніж в будь-якій іншій компанії.

Послуги компанії Правознавець:

Послуга Опис послуги
1 Зниження суми щомісячного платежу Може бути здійснено за рахунок продовження терміну кредитування
2 Продовження строку повернення кредиту Дає можливість знизити щомісячні платежі без збитку для банку
3 Захист заставного майна Адвокат знаходить можливі шляхи, як уникнути арешту майна
4 Банкрутство фізичних осіб Представництво в суді з цього питання дозволяє здійснити процедуру банкрутства з мінімальним збитком для клієнт

Крім зазначених у таблиці послуг, фахівці компанії готові надати і інші, практично з будь-якого правового питання. З повним їх переліком можна ознайомитися на сайті Правознавець або зателефонувавши за телефонами компанії.

2) Старт

СтартЦе багатопрофільна компанія, яка працює з громадянами та юридичними особами з різним правовим напрямками. Що стосується захисту позичальників, то в цьому сегменті у фірми теж є кілька продуктів.

Послуги компанії «Старт» з вирішення кредитних спорів:

 • зниження щомісячних платежів;
 • збільшення терміну повернення кредиту;
 • захист майна від арешту;
 • зупинка зростання штрафів і відсотків;
 • проведення процедури банкрутства фізичних осіб;
 • повне юридичне представництво.

На сторінках сайту фірми читайте відгуки клієнтів і дивіться зразки реальних судових рішень. Там само надається можливість задати питання кредитним адвокату прямо через форму зворотного зв'язку або записатися на прийом. Компанія надає послуги кредитного юриста в будь-якому місті РФ.

3) Кредитний правознавець

Кредитний правознавецьОрганізація спеціалізується виключно на вирішенні спорів з кредитних питань. При цьому допомогу надають як фізичним, так і юридичним особам. Перевага фірми перед іншими в тому, що її фахівці мають багатий досвід саме у сфері допомоги громадянам при кредитуванні.

Досвідчений юрист проведе аналіз декількох банківських продуктів і підбере для вас найбільш оптимальний. Якщо ви не можете платити за боргами, то і в цьому випадку є кілька рішень, аж до банкрутства, в чому теж готові допомогти адвокати фірми «Кредитний правознавець».

5. 4 корисних ради з вибору кредитного юриста

Вище я вже торкався теми вибору надійної компанії. Тут я хочу дати ще декілька порад.

Будь співпраця передбачає довіру, а довіряти можна тільки фірмі, що працює на законних підставах.

Перевірка по ІПН

Тому перш ніж вибирати собі кредитного юриста в тій або іншій компанії, перевірте її з допомогою ІПН. Це виключить можливість потрапляння на гачок до шахраїв. Якщо все чисто, то можна приступити до підбору безпосередньо юриста.

Порада 1. Вибирайте кредитних юристів, послуги яких можна сплатити у розстрочку

Намагайтеся не виплачувати весь гонорар відразу, так як результати справи непередбачувані. Сумлінні адвокати ділять оплату на кілька етапів, а її величина залежить від отриманих результатів.

Тому варто починати співпрацю тільки з тими юристами, послуги яких можливо оплачувати в розстрочку.

Порада 2. Користуйтеся безкоштовною консультацією

Більшість сучасних юридичних контор безкоштовно надають первинну консультацію. Це дає можливість обійти кілька з них і оцінити компетенцію фахівців, а також вивчити умови надання послуг.

Не виключено, що безкоштовні консультації самі по собі вирішать проблему, якщо у вас є хоч невелика юридична підготовка.

Порада 3. Прислухайтеся до рекомендацій знайомих

«Сарафанне радіо» часто дає більш об'єктивну інформацію про компанії або людину, ніж відгуки на сайті або форумах. Справа в тому, що ці коментарі можуть бути замовлені самою компанією або її конкурентами, а «усна народна творчість» поширюється безкорисливо.

Прислухайтеся до рекомендацій своїх знайомих, і ви знайдете те, що хочете.

Порада 4. Аналізуйте діяльність юриста

Перед тим як укласти договір з юристом, раджу ознайомитися з портфоліо. Поважаючий себе фахівець завжди зберігає результати своєї роботи. Звертайте увагу на справи, близькі по суті до вашого. Якщо у кредитного адвоката було досить успішних результатів, сміливо починайте працювати ним.

Пропоную для закріплення матеріалу подивитися тематичний відеоролик.

6. Висновок

Щоб не виникали конфліктні ситуації з банками, треба мати культуру кредитування. Це означає, що необхідно ще перед оформленням позики мати чітке уявлення про те, як ви його будете виплачувати. Допоможе вам в цьому кредитний юрист.

Бажаю не потрапляти в неприємні ситуації з боргами, а якщо вже сталося таке, то бажаю порядного і грамотного кредитного адвоката. Прошу оцінити цю статтю і залишити коментар до неї.


» » » Кредитний юрист   інструкція як боржника отримати допомогу кредитного адвоката за 5 кроків + 3 корисні ради по вибору кредитного юриста