Який позику онлайн краще взяти в Україні 2017

Оберіть з нашого списку перевірених партнерів

можливо, з'явилася чудова ідея, надійшла вигідна пропозиція або ви просто хочете скористатися святковими знижками, а коштів на виконання бажання не вистачає?

Мікрокредити онлайн на карту банку дозволяють вирішити дану проблему за кілька хвилин — вам не доведеться навіть виходити з квартири. Якщо раніше з подібними питаннями зверталися до родичів або друзів, то зараз ситуація кардинально змінилася. Сьогодні люди все частіше використовують такий вид позики, як мікрокредит, який може взяти будь-який дієздатний і повнолітній українець.

Мікрокредити онлайн краще всього оформляти у надійних фінансових організаціях зазначених в нашому топ-списку.

 1. ШвидкоГроші
 2. MoneyVeo
 3. БыстроЗайм
 4. SOS Credit
 5. CCloan
 6. MoneyBOOM
 7. CashPoint
 8. FinME
Дізнайтеся більше

Ви можете детально ознайомитись з нашими партнерами з цієї посилання і вибрати найбільш підходящий варіант.

Надійні онлайн мікрокредити?

Сумніви — одвічний супутник людини. Враховуючи величезну різноманітність фінансових організацій у сучасному світі, цілком нормально, що люди намагаються знайти максимально вигідні для себе умови для укладення кредитного договору. Як показала практика, саме мікрокредити онлайн на карту набувають в Україні все більшу популярність і довіру звичайних громадян.

Переваги і недоліки терміново взятих мікрокредитів на карту

Мікрокредити онлайн мають безліч переваг, ось основні з них:

 • потрібен лише невеликий пакет документів — ідентифікаційний код і паспорт;
 • на заявку клієнта, а також перевірку його платоспроможності витрачається приблизно 8 хвилин;
 • вигідні і доступні процентні ставки (щоб самостійно розрахувати свою процентну ставку рекомендуємо скористатися спеціальним кредитним калькулятором на нашому сайті);
 • можливість самостійно визначити строк кредитування;
 • можливість отримати позику навіть при наявності проблем в кредитній історії;
 • за необхідності, кредит можна рефінансувати;
 • для отримання грошей не потрібно виходити з квартири, всі фінансові розрахунки здійснюються через інтернет (кошти перераховуються безпосередньо на кредитну карту клієнта).

Кожен, хто захоче терміново взяти мікрокредит на карту, також повинен знати про недоліки таких кредитів. Їх небагато, перший – це порівняно короткий термін, на який можна оформити кредит, і другий — обмеження в розмірі позики.

Як підвищити шанси отримати мікрокредит в Україні

Деяким людям взяти мікрокредит буде досить складно. Не всі зможуть переконати фінансову організацію, що вони є благонадійними позичальниками. Щоб виправити ситуацію і все-таки отримати мікрокредит на карту, причому терміново онлайн, потрібно знати, які критерії використовує кредитна організація для визначення благонадійності клієнта.

Кожен банк має свої критерії для оцінки потенційних позичальників. Тому при оформленні заявки на отримання мікрокредиту онлайн рекомендуємо завжди орієнтуватися на офіційні вимоги, а також на статистику відмов (при її наявності).

Для невеликих і середніх кредитів, як правило, використовується програма, яка, на підставі спочатку встановлених параметрів, присвоює кожному заявнику певний бал. Враховується кількість інформації, що внесена до заявки, рівень доходу, кредитна історія, вік, робочий стаж, наявність нерухомого або рухомого майна, соціальний і сімейний стан, основні і додаткові джерела доходу, наявність судимостей, застав і т.д.

Способи погашення мікрокредиту

На сьогоднішній день погасити кредит можна як особисто, так і віртуально, за допомогою інтернету або сервісу, що використовує інтернет-з'єднання в якості способу передачі інфор ації:

 • оплата мікропозик готівкою — в будь-якому українському банку, достатньо просто вказати реквізити;
 • через термінал;
 • оплата безпосередньо у відділенні МФО;
 • оплата через Особистий Кабінет на сайті — здійснюється з допомогою банківських карт (як правило, VISA, MasterCard).

До речі, в особистому кабінеті можна відслідковувати графік погашення взятого мікрокредиту.

Безліч людей вже оформили терміновий мікрокредит на карту в онлайні — і залишилися задоволені послугами наших партнерів.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Який позику онлайн краще взяти в Україні 2017