Як зараз заробити гроші без стартового капіталу

заробити-без-капіталуБагато людей вважають, що заробити кошти без початкового вкладення нереально, якщо тільки не працювати на «дядька». Але що робити, якщо ваша мрія — відкрити бізнес, а не працювати за спеціальністю, яка була отримана «для галочки»? У всьому світі не так мало людей зробили здавалося б неможливе — організували бізнес без стартового капіталу і розбагатіли на цьому.

Старт бізнесу без інвестування вже сам по собі є позитивний факт: у разі невдачі ви не втрачаєте нічого. Найгірше, що може з вами трапитися – ви отримаєте нульову прибуток. За статистикою (включає міжнародні та вітчизняні дані) зі ста новостворених підприємств виживе тільки десята частина. Якщо допустити, що ці фірми відкривалися з початковим капіталом (найчастіше чималим), то це означає, що 90% бізнесменів просто втратили інвестовані кошти.

Виникає слушне запитання – яким чином без вкладення коштів заробити гроші? Яке підприємство чи бізнес відкрити? Відразу приходять думки, пов'язані з такими різновидами бізнесу, як перукарні, кафе, магазини і так далі. Однак, щоб їх відкрити, в будь-якому випадку будуть потрібні гроші, адже знадобиться і будівля, і співробітники, і устаткування… Однак досить часто ми не помічаємо, що гроші можна заробити і більш простими способами.

Досить популярний зараз вид бізнесу — розробка, дизайн та розкрутка сайтів. Для цього підприємцю потрібен лише комп'ютер (ноутбук теж підійде) з певними програмами. Приймати замовлення і зустрічатися з клієнтами можна за допомогою мережі Інтернет або на території клієнта, тобто власний офіс не потрібен. При наявності відповідних навичках роботу можна виконувати самому, якщо ж навичок немає – доведеться найняти людей, готових працювати з дому (freelance), отримуючи від вас завдання. Вже за результатами виконаної роботи буде проводитися оплата.

Додаткова інформація на тему: «Де і як заробити?»

  • Як розбагатіти з нуля
  • Куди вкласти гроші в цьому році
  • Як заробити на квартиру

За таким же принципом можуть функціонувати деякі інші типи бізнесу, наприклад, рекламні агентства, кейтерингові компанії. Ще одна відмінна ідея для побудови бізнесу без вкладення коштів — створення сайту, на якому продається певний вид послуг. Наприклад, можна організувати навчальний сайт. Сенс такого бізнесу полягає в тому, що на вашому ресурсі реєструються всі бажаючі чогось навчитися, а також репетитори і викладачі; власник сайту повинен підібрати репетитора певного учня і за таку послугу бере, наприклад, суму, що відповідає вартості одного заняття такого репетитора. Ясно, що подібні схеми успішно працюють і в інших сферах. Єдині витрати на організацію бізнесу будуть пов'язані зі створенням сайту.

Другий джерело багатство — знайомства, клієнти, зв'язку. Тому, у кого є постійні замовники, почати бізнес в будь-якій сфері набагато простіше. Наприклад, якщо ви працювали якийсь час у вузькій сфері і обзавелися постійною клієнтурою, то цих же клієнтів можна повести за собою. Причому це стосується будь-якої галузі — від тих же навчальних сайтів до реклами та юриспруденції. До того ж, люди, які особисто знають вас, напевно погодяться працювати за передоплатою, яка дозволить купувати той чи інший продукт, надати послугу – все залежить від того, чим ви будете займатися.

Без наявності стартового капіталу можна організувати популярний в Європі і Америці бізнес, пов'язаний з організацією дозвілля. Як правило, дозвілля влаштовується для корпоративних клієнтів. Для цього достатньо розробити якусь цікаву схему проведення часу (маршрут або розважальні заходи) і знайти зацікавлених клієнтів. Останнє в наш час не так складно, адже багато керівники починають переймати західні досвід розвитку корпоративної культури. А витрати, які потрібно здійснити для організації дозвілля будуть фінансуватися тим же замовником, так як робота здійснюється за передоплатою. В результаті, вам на початковій стадії розвитку не потрібно офіс, — все можна здійснювати за допомогою телефону або в офісі клієнта. Але така робота вимагає частих відряджень та креативного мислення.

І все ж треба додати, що певна сума для старту бізнесу в більшості випадків потрібно. Тим не менш, це не варто розглядати як стартовий капітал, а швидше, як витрати на придбання необхідного вам обладнання (комп'ютер, розробка сайту). Рано чи пізно будь-який бізнес треба реєструвати, і краще це зробити раніше. Крім того, знадобиться певна сума на непередбачені витрати. Але, швидше за все, для цього буде достатньо всього 1-2 тисяч доларів, що може дозволити собі майже кожен дорослі чоловік.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як зараз заробити гроші без стартового капіталу