Як стати агентом Приватбанку – опис та відгуки

Стати агентом Приватбанку

Агент Приватбанку Україна – це партнер фінустанови, що має на руках карту Універсальна, і виявив бажання отримувати прибуток від продажів банківських продуктів. Для того, щоб стати агентом Приватбанку і отримувати прибуток, потрібно досягти віку 16 років і бути банківським клієнтом (користуватися картою Універсальна). Робота агентом Приватбанку доступна для жителів України, , Латвії та Грузії.

Що потрібно, щоб стати агентом

Агент Приватбанку – це фізична особа, яка отримує дохід від залучення нових клієнтів і сама володіє карткою Приватбанку. На неї банк буде перераховувати гроші в якості винагороди за вдале оформлення банківських продуктів. Ось , якщо у Вас її немає, і Ви хочете працювати позаштатним агентом Приватбанку.

Щоб , тобто пройти реєстрацію в програмі, потрібно, перш за все, зайти на сайт агентів Приватбанку і подати онлайн-заявку (віддалено). Крім того, якщо у Вас виникли питання, ви можете зателефонувати по «гарячому» телефону в банк або ж відвідати найближче відділення фінустанови, де ви зможете поспілкуватися наживо з представником компанії. Він пояснить всі деталі і допоможе стати агентом.

Хто такі менеджери агентів Приватбанку

Щоб успішно просувати продукти, кожен агент Приватбанку при реєстрації отримує менеджера або наставника. Останній зможе:

 • Надати допомогу в процесі реєстрації;
 • Навчить роботі з сайтом агентів Приватбанку;
 • Надасть рекламну інформацію, розповість всі актуальні новини про продукти;
 • Проведе консультацію з питань реалізації банківських продуктів.

Що таке сайт агентів Приватбанку

Існує спеціальний сайт, на якому початківці і досвідчені агенти Приватбанку можуть швидко ознайомитися з результатами власної діяльності, отримавши статистику діяльності, вивчити банківські продукти, а також отримати відповіді на свої питання у фахівців компанії. В онлайн режимі всі співробітники можуть переглянути такі дані:

 1. Інформацію про продукти банку;
 2. Існуючу програму мотивації для агентів;
 3. Історію подачі заявок на продукти банку;
 4. Формуляр для подачі заявок та інше.

Сфера діяльності агентів

Робота на дому агента Приватбанку полягає в тому, що після досконального вивчення інформації про банківських послугах і продуктах, він може пропонувати їх пенсіонерам і студентам, бізнесменам-початківцям і матерям в декреті. Він також може відвідувати різні установи, підприємства, великі автосалони та інші заклади.

Крім безпосереднього продажу банківських продуктів, можна створити власний сайт або використовувати для просування своїх послуг соціальні мережі та інші способи продажу.

Плюси співпраці з Приватбанком

Кожен, хто відвідає агентський сайт Приватбанку і зареєструється в програмі, може отримати чимало переваг. Серед плюсів співробітництва можна назвати:

 1. Регулярний додатковий дохід;
 2. Вільний графік;
 3. Досвід роботи у фінансовій сфері;
 4. Досвід продажів в інтернеті;
 5. Отримання додаткових знань про специфіку роботи.

Скільки можна заробити агента Приватбанку

найпопулярнішими продуктами банку є пенсійні карти і кредитки. Причому, люди отримують ці продукти абсолютно безкоштовно, а ви свою обумовлену суму, як тільки новий клієнт отримає карту.

Згідно з відгуками агентів Приватбанку, розмір винагороди залежить від того, скільки клієнтів і які конкретні продукти активують за рекомендацією агента. Так, якщо за вашою порадою буде придбана звичайна кредитна картка іменна (з фото), то агенту нараховується 3 бали (16 гривень). За оформлення пенсійної картки агент отримує 5 балів (25 гривень). Автомобіль в кредит «варто» агенту 25 балів (500 гривень). Якщо ви залучили нового агента, то отримуєте 50 гривень. Крім цього, протягом року бали накопичуються і надають відмінну добавку до бонусів у тому випадку, якщо їх кількість вище однієї тисячі.

Нижче ви можете залишати свої відгуки про Ваш досвід роботи агентом Приватбанку.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як стати агентом Приватбанку – опис та відгуки