Вигідні кредити в банках України: на що звернути увагу
Сьогодні велика кількість громадян країни оформляють кредити. Це дозволяє вирішити певні проблеми за рахунок отримання позикових коштів у банку. Далі складеним згідно з умовами кредитної угоди позичальник повинен буде виплачувати суму, а також нараховані на неї відсотки. Як відомо, сьогодні в країні працює велика кількість банків, які пропонують кредити громадянам. Очевидно, що при виборі банку і конкретної кредитної програми перед клієнтом стоїть важлива задача, яка полягає в пошуку найбільш вигідних для нього умов.
Оформляючи кредити в банках України, можна побачити, що запропоновані умови можуть дещо відрізнятися. Для того щоб провести порівняльний аналіз, можна відзначити умови, які пропонуються в банках, користуються у громадян найбільшою популярністю.
Дельта Банк пропонує позичальникам наступні умови:
· сума кредиту складає до 50000 гривень;
· строк кредитування – до 50 місяців;
· величина процентної ставки становить від 0,0001%;
· вік позичальника повинен бути від 21 до 65 років;
· величина щомісячної комісії становить від 1,5%.
Необхідно звернути увагу на основні умови, які пропонуються в Альфа-Банку, також користується популярністю серед громадян:
· максимальна величина суми може становити 200000 гривень;
· термін кредитування – від 6 місяців до 50 років;
· величина запропонованої банком відсоткової ставки становить від 0,01%;
· віку позичальника може бути від 25 до 50 років;
· щомісячна комісія становить від 2,3%.
Вивчаючи кредити в українських банках, можна назвати ще один банк, який пропонує жителям країни оформити кредит – це банк «Російський Стандарт». Тут слід орієнтуватися на такі умови при оформленні кредиту:
· сума позики до 50 000 гривень;
· термін становить від 12 місяців до 60 місяців;
· величина процентної ставки становить 0,01%;
· вимоги до віку позичальника – від 25 до 65 років;
· щомісячна комісія складає 2,99%.
Додатково можна навести дані щодо умов кредитування в банку «Ренесанс Кредит»:
· сума кредиту може досягати 50000 гривень;
· термін кредитування – від 6 місяців до 48 місяців;
· величина призначеної процентної ставки становить від 15%;
· вимоги до віку позичальника – від 25 до 70 років;
· щомісячна комісія становить від 1,3%.
Крім описаних банків і умов кредитування в них, можна назвати велику кількість додаткових. При цьому клієнтам при виборі банку, де буде оформлено кредитний договір, рекомендується звертати увагу на перелік запропонованих умов. Тут мова йде не тільки про основних умов, які були описані вище: терміни кредиту, процентної ставки, віком позичальника, щомісячної комісії, – але і про додаткові моментах, які на практиці виявляються дуже важливими.
При виборі банку необхідно звернути увагу на перелік документів, які потрібно зібрати для оформлення кредиту. Для того щоб вибрати найбільш вигідні умови кредитування, рекомендується провести порівняльний аналіз всіх банків, що працюють у країні, і запропонованих у них умов кредитування. Слід зазначити, що сьогодні в інтернеті можна знайти сервіси, які пропонують вивчити інформацію, що стосується умов кредитування. Саме за допомогою таких сервісів можна вибрати найбільш вигідні кредити в банках для позичальників.
При виборі вигідного кредиту слід пам'ятати про уважності на етапі вибору банку. Більшість громадян віддають перевагу банкам, які працюють в країні тривалий час і мають позитивну репутацію. Ще одна рекомендація полягає в тому, щоб вивчити відгуки клієнтів щодо діяльності банків. Знайти дану інформацію також можна на спеціальних сайтах в мережі або на форумах, присвячених питанням діяльності банків України.
Коли необхідно оформити кредит у банку України, слід спочатку визначитися з його виглядом. Сьогодні програми, пропоновані банками, мають на увазі різні види кредитів. При цьому можна відмітити декілька найбільш популярних напрямків:
· споживчий кредит – це надання клієнту певної грошової суми, призначеної для покупки різних видів предметів споживання;
· іпотечний кредит – це довгострокові позички, які, як правило, надаються під заставу нерухомості;
· банківський кредит – передбачає видачу клієнтам певної грошової позики;
· сільськогосподарський кредит – це надання банками клієнту матеріальних коштів, призначених для здійснення значних капіталовкладень у сільськогосподарське виробництво.
Крім класифікації видів кредиту, слід зазначити також і такий критерій, як тривалість кредитування. Тут можна виділити три основних види:
· короткостроковий;
· середньостроковий;
· довгостроковий.
Оформляючи кредити в банках, кожен позичальник повинен бути дуже уважним при підписанні договору. У цьому випадку рекомендується кілька разів прочитати всі папери, перед тим як поставити свій підпис. Це дозволить виключити варіант з помилкою. Всі умови кредитування повинні бути уважно вивчені позичальником, для того щоб надалі не виникали неприємні несподіванки на етапі виплати позики.
Серед умов кредитування можна відзначити багато моментів. Особливу увагу рекомендується звернути на витрати, з якими зіткнеться позичальник. Вони діляться на дві категорії:
· основні – це категорія представлена комісіями, які можуть бути одноразовими, а також щомісячними;
· додаткові – тут можна назвати оплату податків, страховки, послуг нотаріуса, різних зборів і додаткові найменування.
Таким чином, склавши всі ці статті витрат, можна розрахувати підсумкову суму. Вибираючи кредити в банках України, рекомендується проводити порівняння запропонованих програм за кількома критеріями, які виступають в якості основних:
· тривалість кредитування;
· сума кредиту, виданого банком;
· величина запропонованої процентної ставки;
· величина комісій – одноразової і щомісячної.
Вивчивши запропоновані кредитні програми в банках країни з урахуванням даних моментів, можна буде зупинити вибір на тому варіанті, який буде найбільш вигідним. Далі залишиться тільки зібрати всі потрібні документи і оформити кредит. Після цього позичальник повинен буде виконувати всі умови підписаної угоди, тобто вносити всі суми по кредиту своєчасно.
.