Як відправити гроші на Україну з на картку Приватбанку: через банківський переказ, за допомогою платіжних систем і електронних гаманців

Як перевести гроші на карту ПриватБанка з  на Україну: три види способів

В Приватбанку перекази з в Україну приймають все ще досить часто. Незважаючи на складні умови у відносинах двох країн, громадяни все ще мають потребу в комунікаціях банківських коштів між собою. Якщо до певного часу послати гроші з в український ПриватБанк було також просто, як і здійснити переказ всередині країни, то тепер громадяни зіткнулися з великими труднощами.

Тим не менш, це можливо незважаючи на ситуацію, причому зробити це можна декількома способами. Отримати можна як готівковий переказ, так і безготівковий переказ на пластикову картку.

При всьому цьому важливим моментом залишається той факт, що самі росіяни часто не знають, як відправити гроші на Україну з на карту Приватбанку. Вони користуються аналогом «Приват24» у Ощадбанку, однак здійснювати такого роду платежі. Розглянемо способи перекладу грошей більш докладно.

SWIFT-переказ на банківський рахунок

Надіслати гроші в ПриватБанк можна скориставшись стандартним способом перекладу. Відправляти гроші за кордон, як і раніше актуально у відділеннях банку. Головною перевагою таких платежів є їх надійність, швидкість і розширені можливості. А недоліком – велика комісія за послуги.

Для здійснення такого платежу, потрібно:

  1. З'явитися у відділення банку РФ;
  2. Замовити на касі український переклад;
  3. Надати касиру перелік даних та документів (посвідчення особи, номер рахунку отримувача і його ПІБ, SWIFT-код банку-відправника і дані банку-одержувача);
  4. Внести платіж на касі з комісією;
  5. Підтвердити переказ і повідомити його дані в Україну – одержувачу.

Переклад за допомогою міжнародних платіжних систем

Міжнародні платіжні системи як і раніше дуже популярні. Найпопулярніші такого роду системи для переказу в Україну: «MoneyGram», «Юністрім» і «Western Union».

Як отримати переклад з Western Union ми описували раніше.

Перевагами їх є надійність операції. Проте часто такі переклади вигідно відправляти тільки тим, хто не поспішає з доставкою засобів. Бо як гроші можуть йти кілька днів. Комісія теж досить солідна.

Перелік документів і даних для таких операція аналогічний: посвідчення особи, дані відправника та одержувача, адреса місця доставки. При цьому відправляти такі перекази в деяких випадках можуть не всі клієнти. Приміром, «Юністрім» вільно робити це може тільки громадянин РФ. А ось громадяни інших держав повинні додатково заповнити міграційну картку.

Переклад через системи електронних платежів

Перевести гроші можна і через електронні платежі. , , – всі ці віртуальні сервіси можна використовувати як в , так і в Україні. Відповідно, з їх допомогою можна здійснювати платежі між країнами.

Відразу зазначимо, що відправляти електронні гроші всередині країни простіше, але за кордон теж можливо. Для цього слід скористатися послугою виведення коштів на банківський рахунок або картку. Виводити можна, в тому числі і на карту Приватбанку. Але якщо така операція заборонена. Можна поступити більш складним, але правильним шляхом: створити одержувачу власний гаманець, і вже з нього вивести гроші на свою карту.

При цьому якщо первинний платіж – це російський рубль, то зарахування на карту він буде конвертуватися в гривню. Звичайно, за операцію з електронного гаманця може знадобитися підвищена комісія.

Підводячи підсумки зазначимо: незважаючи на сформовану обстановку між сусідніми державами, переказувати гроші з в Україну стало складніше через численних обмежень. Тим не менш, є кілька способів проведення такої операції.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як відправити гроші на Україну з на картку Приватбанку: через банківський переказ, за допомогою платіжних систем і електронних гаманців