В ПУМБ Online доступна оплата комунальних платежів

Нещодавно ПУМБ додав функцію оплати комунальних послуг у Києві, таким чином розширивши функціонал сервісу інтернет-банкінгу ПУМБ Online. Тепер оплачувати рахунки за послуги мобільного і стаціонарного зв'язку, послуги інтернет-провайдерів, телебачення, поповнювати платіжні картки членів своєї сім'ї, а також здійснювати платежі за товари і послуги можна за допомогою системи інтернет-банкінгу ПУМБ online.

За словами заступника Голови Правління з роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитра Крепака, інтернет-банкінг є одним з пріоритетних напрямків розвитку сервісів банку. Керівництво банку постійно розширює можливості ПУМБ online, а також додає необхідні користувачу функції. В автоматичному режимі доступна можливість здійснювати платежі, що дозволяє не замислюватися про можливу простроченні платежу.

На сьогоднішній день сервіс оплати комунальних послуг доступний для жителів таких міст, як Київ і Маріуполь. Найближчим часом перелік міст, де буде доступний цей сервіс буде розширено.

Нагадаємо, що раніше вже була запущена в експлуатацію мобільна версія сервісу інтернет-банкінгу ПУМБ online. На сьогоднішній день дана версія є єдиним повнофункціональним сервісом інтернет-банкінгу в Україні, який був оптимізований для роботи на більшості мобільних телефонів. За допомогою web-версії ПУМБ online клієнт може повноцінно працювати з сервісом не тільки за допомогою смартфона або комунікатора, але і з будь-якого мобільного телефону. Тепер в онлайн режимі навіть на телефоні з невеликим екраном зручно керувати особистими фінансами.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » В ПУМБ Online доступна оплата комунальних платежів