З днем народження, ПК: як розвивалися персональні комп'ютери (інфографіка)

qr-codeМакдональдс тестує послугу, що дозволяє клієнтам замовити їжу до прибуття в ресторан, а потім оплатити замовлення з допомогою сканування QR-коду.

Пілотну версію технології тестують у 22 закладах округу Коламбус, штат Джорджія.

Щоб скористатися послугою, клієнти повинні завантажити додаток McD і прив'язати до нього кредитну або дебетову картку. Потім вони повинні зробити замовлення за допомогою програми і по прибуттю в ресторан сканувати QR-код. На карту клієнта потім вноситься замовлення, покупець отримує номер, який відображається на сторінці програми та персонал починає готувати їжу.

Додаток дозволяє замовляти обмежені за часом спеціальні пропозиції, страви додавати в обране і переглядати недавню історію замовлень.

Цим сервісом в одному з ресторанів, які беруть участь у пілотному проекті, вже користуються близько 10 клієнтів в день», повідомив начальник зміни Габріель Перес. «Ми ще не рекламували додаток, але як тільки ми це зробимо, попит буде дуже великим, — сказав він. – Адже так не треба чекати в черзі».

В одному з ресторанів в Джорджії є дві спеціальні каси та одне віконце на вулицю, які відвели спеціально для мобільних замовлень, додає сайті Adweek. QR-код сканується при заїзді на МакДрайв, він служить своєрідною реєстрацією і персонал ресторану починає готувати їжу.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » З днем народження, ПК: як розвивалися персональні комп'ютери (інфографіка)