Збільшити/змінити кредитний ліміт на кредитній карті через Приват24 або у відділенні банку

Як збільшити кредитний ліміт через Приват24 або відділення банку

При отриманні пластикової картки Приватбанку клієнту пропонується встановити певний кредитний ліміт. Цей ліміт передбачає верхній поріг кредитних коштів, які ви можете використовувати на різноманітні цілі. Фактично клієнт займає гроші у банку, а потім повертає їх з відсотками. Іноді клієнту не досить максимально доступного розміру позики і він хоче збільшити кредитний ліміт у Приватбанку.

Ліміт по кредитці встановлюється при оформленні її в офісі банку. Ви можете назвати співробітникові банку, який саме кредитний ліміт на карті ви для себе хочете. Але навіть після оформлення картки його розмір можна змінити.

Існує кілька можливостей збільшити його на кредитку Приватбанку. Банк може автоматично підвищити ліміт, якщо ви є добросовісним позичальником і вчасно гасіть кредити. В такому випадку ви отримаєте повідомлення про це у форматі повідомлення на свій мобільний номер. Також встановити збільшений ліміт можна безпосередньо в Приватбанку, в одному з відділень. Нарешті, клієнт може збільшувати кредити або ввести обмеження в онлайн-банку Приват24.

Збільшення/зміни у відділенні Приватбанку

Встановити більш високий кредитний ліміт вірним способом можна у відділенні банку. Ви можете на своє ім'я. В такому випадку вам знадобиться паспорт. Якщо ви вже має карту для кредитних коштів, просто візьміть її з собою.

У відділенні банку зверніться до співробітника Приватбанку і поясніть йому свої побажання. Встановлення нових кредитних рамок зазвичай займає не більше 20 хвилин. Від вас вимагається тільки картка і деяка інформація про себе. Також не варто забувати, що зазвичай пластикові кредики Приватбанку прив'язуються до номера мобільного телефону. Тому наявність з собою телефону також обов'язково. В процесі зміни ліміту можливі підтвердження і оповіщення через ваш мобільний номер.

Співробітник банку може і не допомогти клієнту встановити підвищений ліміт. Відмова можлива, якщо клієнт не був добросовісним позичальником, прострочив строки погашення кредиту один або кілька разів.

Збільшення/зміни через Приват24

Є й інший спосіб зміни свого ліміту на кредитці. Як збільшити кредитний ліміт через Приват24, не виходячи з дому? Розглянемо інструкцію:

  1. Заходимо на сайт Приват24 за адресою privat24.privatbank.ua;
  2. Відкриваємо закладку «Мої рахунки». На цій вкладці ви побачите інформацію про своїх пластикових картах;
  3. Вибираємо потрібну картку і переходимо до опції «Управління карткою/рахунком»;
  4. Після цього на екрані з'явиться інформація про ліміти на вашій карті. Відкриваємо опцію «Кредитний ліміт»;
  5. Якщо ваша карта активна і на ній немає заборгованості, ви зможете встановити новий ліміт. Тепер сайт Приват24 запропонує вказати нові рамки ліміту. Верхній поріг може бути різним в залежності від типу картки;
  6. Далі вам потрібно заповнити поля з загальною інформацією про себе;
Вказуйте тільки дійсну і достовірну інформацію. На цьому етапі підтвердження документами не потрібно, але банк має право вимагати документи та довідки для звірки даних.
  1. Після введення всіх даних, натискаємо «Далі»;
  2. Банк прийняв вашу заявку, і співробітники банку розглянуть найближчим часом. Про результати заявки клієнт повідомляється протягом доби.

Як бачимо, змінити кредитний ліміт на свою кредитку Приватбанку не так складно. Досить виділити на це не більш півгодини вільного часу.

.

» » » Збільшити/змінити кредитний ліміт на кредитній карті через Приват24 або у відділенні банку