Як взяти кредит в Приватбанку готівкою: види кредитів, способи отримання

Кредит в Приватбанку готівкою: види і способи оформлення

В двадцять першому столітті банківські кредити стали настільки популярним явищем, що сьогодні в Україні важко знайти людину, яка ніколи з ними не стикався. Кредити оформляються на різні цілі: купівля житла, машини, побутової техніки, навчання в університеті, подорожі та інше. В наші дні чи не кожен дорогий товар можна оформити в кредит або в розстрочку. В цілому, громадянин може розраховувати на отримання кредиту для будь-яких законних цілей, в готівковому чи безготівковому вигляді. Отримати кредит в Приватбанку готівкою просто і швидко, якщо у клієнта не було проблем з кредитною історією раніше і він вже користується послугами банку певний час.

ПриватБанк, як і більшість інших організацій в Україні, встановлюється верхні межі кредиту – максимальна сума, яку може отримати клієнт борг. Такі межі можуть відрізнятися в залежності від статусу клієнта і цілей, на які він оформляється.

Види кредитів Приватбанку

У Приватбанку можна оформити кілька видів кредитів. Насамперед, поділяємо їх на цільові та універсальні. До першої категорії відносимо кредити на автомобіль, купівлю житла, оплату освіти тощо. На сьогодні ПриватБанк пропонує клієнтам оформити конкретний цільовий кредит.

Наприклад, при оформленні кредиту на автомобіль ПриватБанк обіцяє клієнту заощадити до 6% його вартості, взяти на себе турботи по реєстрації автомобіля в ДАІ і пропонує інші вигідні умови.

Також Приват може дати позику на купівлю житла, пропонуючи цілий перелік вигідних умов і заощадження часу клієнта.

Існують і універсальні кредити, які не передбачають будь-якої конкретної мети. Тобто клієнт може зайняти гроші на свої індивідуальні інтереси.

Такі кредити оформляються у безготівковій формі. Тобто банк не видає клієнту гроші на руки, а перераховує певні суми на певні рахунки. Відповідно, клієнту доведеться погасити заборгованість перед банком. Приміром, у договорі на купівлю житла встановлюється схема клієнтських виплат в рамках 8 000 грн. в місяць протягом трьох років.

Гроші в Приваті можна отримати і готівкою. У свою чергу, такий спосіб оформляється двома шляхами.

Як отримати кредит в Приватбанку готівкою

Оформлення кредитної картки

найпростішим і найпоширенішим способом отримати кредит в Приваті на руки є . Спочатку ви не отримаєте гроші на руки, але в будь-який момент зможете зняти їх з карти. При оформленні картки з клієнтом обумовлюються умови і встановлюється певний кредитний ліміт, який може відрізнятися залежно від типу карти.

На кредитній картці Привата можна встановити максимальний кредитний ліміт до 50 000 грн. Зняти кредит готівкою в банкоматі можна в будь-який момент. Головне, не забувати вчасно погашати заборгованість по картці. Серйозна і арештом майна власника картки.

Тим не менш, отримати максимальний кредит по картці одразу вийде не у всіх випадках. Принаймні, не відразу. Якщо у клієнта звичайна «Універсальна» карта, максимальний кредитний ліміт на ній не перевищує 25 000 грн. і встановлюється не відразу. Зазвичай він не перевищує пару тисяч грн. В залежності від того, сумлінним платником позики є клієнт, банк може автоматично .

Оформлення індивідуального кредитного договору

Оформити договір у Приватбанку можна і індивідуально. Банк може надати кредитування для різних цілей. Зазвичай, банком також встановлюється верхня межа суми. Найчастіше – це 100 000 грн. В залежності від статусу клієнта і цілей оформлення сума може бути і більшою. Також часто кредит оформляється на термін не більше ніж два роки. Але в рідкісних випадках можуть бути винятки.

Варто пам'ятати, що ПриватБанк ніколи не дає кредити готівкою, якщо у клієнта є проблеми з законом чи були проблеми з кредитною історією в минулому. Банк завжди підтримує зв'язок з УБКІ – Українським бюро кредитних історій. У ньому зберігаються дані про несумлінних позичальників. Якщо клієнт – один з таких, в оформленні йому, швидше за все, відмовлять.

Для оформлення, позичальникові потрібно надати банку докази своєї платіжної спроможності. Крім того, врахуйте, що такий індивідуальний кредит не оформляється в один момент і навіть в один день. Для повного оформлення може знадобитися кілька діб. Крім того, індивідуальні кредити видаються тільки для постійних клієнтів банку. З такими клієнтами ризик зводиться до мінімуму.

Розглянемо інструкцію оформлення кредиту:

  1. Прийдіть в будь-яке відділення Приватбанку і зверніться до його співробітникові з відповідним запитом;
  2. Співробітник запросить карту Приват для того, щоб впевнитись у тому, що дана особа є постійним клієнтом банку;
  3. Надайте співробітнику банку свою картку та необхідні документи (паспорт, ідентифікаційний код).
Важливо знати, що розмір коштів, що часто залежить від фінансових здібностей клієнта. Якщо ви надасте банку довідку про доходи, шанси отримати хороший кредит збільшаться.
  1. Якщо всі документи в порядку, а клієнт не має проблем з фінансами і законом, банк буде розглядати його заяву протягом не більше двох днів. Після цього співробітники банку зв'яжуться з клієнтом і запросять його для завершення оформлення угоди.
При оформленні великого кредиту варто пам'ятати, що банк завжди встановлює високі процентні ставки і навіть стягує комісію при оформленні. Процентна ставка часом перевищує 20%. Крім цього, банк не видасть вам кредит, якщо в Бюро кредитних історій ваше ім'я значиться в «чорному списку». Не оформляється готівковий кредит і відсутність прописку, а також якщо ви не входите у вікові рамки 21-59 років.
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як взяти кредит в Приватбанку готівкою: види кредитів, способи отримання