Банк УРАЛСИБ випустив карту для оплати госулсуг

uralsibБанк УРАЛСИБ в рамках проекту «Електронний уряд» випустив карти «УРАЛСИБ | Держпослуги» MasterCard, що дозволяють клієнтам Банку отримувати державні послуги в електронному вигляді. Реалізація проекту здійснюється в партнерстві з компанією ВАТ «Ростелеком» і міжнародною платіжною системою MasterCard Worldwide.

Карта «УРАЛСИБ | Держпослуги» — це банківська карта платіжної системи MasterCard зі спеціальним електронним чіпом, яка дозволяє громадянам РФ дистанційно підписувати документи електронним підписом в різних державних інстанціях на порталі www.gosuslugi.ru. У комплекті з картою клієнту пропонується кардрідер для роботи з електронним підписом на персональному комп'ютері.

Серед найбільш затребуваних послуг, що вимагають наявності електронного підпису для здійснення юридично значущих дій: подання податкової декларації про доходи, оформлення заяви на отримання паспорта РФ або закордонного паспорта. Крім цього, через Єдиний портал державних послуг можна зробити запит виписки з Пенсійного фонду, сплатити штрафи ГИБДД, комунальні послуги та інше.

Особливістю карти «УРАЛСИБ | Держпослуги» MasterCard є можливість її одержання в момент звернення громадянина в Банк УРАЛСИБ (картка «миттєвого " випуску»). При цьому клієнт автоматично реєструється і отримує доступ до порталу www.gosuslugi.ru. Для оформлення дебетової картки «УРАЛСИБ | Держпослуги» MasterCard необхідно надати паспорт та повідомити страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС). З 1 березня 2013 року мапу «УРАЛСИБ | Держпослуги» MasterCard можна оформити та отримати в московських офісах продажів Банку.

Карти «УРАЛСИБ | Держпослуги» MasterCard випускаються терміном до 3-х років. Річне обслуговування становить 700 рублів ($22,60), а ліміт овердрафту (кредитний ліміт) — до 500 000 руб. ($16 157)

Нагадаємо, що на початку 2012 року Банк УРАЛСИБ спільно з міжнародною платіжною системою Mastercard випустили Транспортну карту в та Єкатеринбурзі.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Банк УРАЛСИБ випустив карту для оплати госулсуг