Як розраховуватися новими смарт-годинами Samsung S2 Gear

Samsung Gear S2

Технологічний гігант Samsung сьогодні представив оновлену версію смарт-годин Samsung Gear S2. Пристрій має ряд нових функцій, але на тлі запуску мобільної платіжної системи Samsung Pay, експертів цікавить, чи будуть годинник підтримувати брендовий платіжну технологію?

Попередні розумні годинник Samsung Galaxy Gear були представлені майже два роки тому. З тих пір компанія домоглася значного прогресу в сфері носимой електроніки. За словами президента IT-департаменту Samsung, остання версія годин стала кульмінацією багаторічного впровадження інновацій.

Згідно з офіційною заявою, годинник Samsung Gear S2 оснащені спеціальним модулем для здійснення платежів: в пристрій вбудований NFC-чіп, який теоретично дозволяє використовувати його для оплати товарів на касі.

Проте поки невідомо, виробник вмонтував в години брендовий платіжну систему Samsung Pay, яка крім NFC підтримує магнітну технологію оплати, або інший аналогічний мобільний гаманець.

Поки компанія не підтверджує і не спростовує можливість використання Samsung Pay у своїх годинниках. Можливо, виробник обмежиться NFC-чіпом, за допомогою якого можна буде здійснювати платежі без встановленого електронного гаманця.

Samsung продемонструє функції Gear S2 на спеціалізованій виставці в Берліні 3 вересня.


» » » Як розраховуватися новими смарт-годинами Samsung S2 Gear