Олімпіада-2016: які платіжні інновації доступні відвідувачам

Сьогодні довгоочікуваний старт літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро

олімпійські ігри

XXXI Олімпійські ігри стартують 5 серпня в Бразилії. Фото: 2016-god.com

Сьогодні, 5 серпня, в Бразилії стартують чергові Олімпійські ігри. У Ріо-де-Жанейро з'їхалася величезна кількість туристів з усього світу. Вони зможуть не тільки стежити за ходом найважливішої події у світі спорту, але і протестувати різні платіжні інновації, провайдерами яких є компанії-партнери Олімпіади.

1. NFC-браслет

Ще в кінці минулого року компанія Visa, яка є головним платіжним спонсором Олімпійських ігор, анонсувала браслет з NFC-чіпом, який дозволить відвідувачам одним рухом руки оплачувати товари і послуги, а також вхід в спеціальні зони.

visa_wristband2909

NFC-браслет від Visa. Фото: Forbes

2. Відбитки пальців

Visa також представила пристрій для зчитування відбитків пальців, яке покликане прискорити операції. Користувачам необхідно зареєструвати свою платіжну інформацію і відбиток пальця в компанії, після чого одним дотиком до зчитувального пристрою людина зможе здійснювати оплату.

відбитки пальців

Оплата з допомогою відбитків пальців також буде доступна. Фото: yamobi.ru

3. NFC-кільця

Для безконтактної оплати покупок на Олімпіаді можна також скористатися кільцями, оснащені чіпами. Для підвищення рівня безпеки кільця підтримують технологію токенизации. Крім того, у пристрої немає батареї, тому вони не потребують підзарядки. Однак нововведення поки будуть доступні тільки 45 спортсменам, яких відібрала Visa.

NFC кільце від Visa

NFC кільце. Фото Visa

4. Мобільні платежі

Платіжна система встановила 4000 POS-терміналів, в тому числі з підтримкою безконтактних платежів, у всіх локаціях Олімпійських ігор. Це дозволить відвідувачам зручно і швидко розплачуватися не тільки з допомогою своїх безконтактних карток, але й за допомогою мобільних пристроїв з підтримкою NFC. Платежі Visa будуть також доступні в додатках Apple Pay і Samsung Pay для власників смарт-годин. Розплатитися в одне торкання можна буде також у транспорті.

mobile_nfc_payments

Оплата з допомогою NFC-телефону

Основні поради від Visa

Платіжна система опублікувала основні поради для подорожуючих на Олімпіаду держателів платіжних карток, які також будуть корисні всім туристам.

  • Попередьте свій банк-емітент або фінансова установа про заплановану поїздку, в тому числі про можливі запланованих розрахунках з допомогою всіх своїх карт.
  • Підпишіться на смс-інформування, щоб відстежувати всі свої транзакції.
  • Настроїти автоматичну оплату рахунку за своєю кредитною карткою, щоб не забути про це під час подорожі.
  • Намагайтеся здійснювати оплату за допомогою чіпових карт — це безпечніше.
  • Шукайте у пунктах продажу логотип Visa, щоб переконатися, що міжнародні платіжні картки приймаються до оплати.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Visa показала, як розплачуватися за допомогою кільця

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олімпіада-2016: чого побоюватися туристам?

 


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Олімпіада-2016: які платіжні інновації доступні відвідувачам