ТОП-5 новин тижня: конкурент Приват24 і доставка по Bluetooth

Давайте обговоримо важливі новини тижня, що минає

Що буде після Приват24?

Приват24 продовжує вдосконалюватися після націоналізації банку. На цьому тижні IT-команда фінустанови анонсувала запуск нової послуги для користувачів мобільного Приват24. Вони зможуть заходити у свій особистий кабінет по відбитку пальця.

Проте колишня команда Привату не збирається відходити від справ і обіцяє створити новий додаток, яке перевершить самий популярний інтернет-банкінг України. Дмитро Дубілет обіцяє запустити цієї осені.

 

Де відкрити депозит?

Депозитні ставки в українських банках продовжують падати. Першими відсотки за вкладами почали знижувати банки з іноземним капіталом: Райффайзен, Креді Агріколь, Укрсиббанк. А також державні банки. З часом ставки знизять та інші фінустанови.

Зараз українці найбільше довіряють саме держбанкам. Там зберігається 58% всіх депозитів. При цьому банки з російським капіталом змогли залучити лише 4,5% вкладів.

 

Мобільні гаманці: збіг чи успіх?

На цьому тижні Apple, Samsung і Goolge паралельно запустили свої мобільні гаманці на декількох іноземних ринках. Apple Pay заробив в Індії, Samsung Pay – у Швеції, а Android Pay – в Бельгії. Також анонсовані плани по просуванню в інших країнах.

 

Орієнтуємося по Bluetooth

Bluetooth-маячки поступово завойовують український ринок. Минулого місяця АШАН запустив додаток для навігації в супермаркеті. А на цьому тижні Нова пошта впровадила цю технологіях в декількох київських відділеннях. Тепер користувачі смартфонів зможуть дізнатися, чи прийшла їх здійснення, не заходячи у відділення.

Українські монети в тренді

У світі зростає попит на українські монети. У 2016 році НБУ вдалося виручити вдвічі більше коштів від реалізації пам'ятних монет, ніж у 2015. При цьому нашими монетами часто цікавилися іноземці.

 

минулого тижня ми обговорювали подорожчання Bitcoin і чат-бот КМДА. Беріть участь в обговореннях і слідкуйте за збірками найпопулярніших новин!

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ — 8 жінок у сфері фінансів і технологій України


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » ТОП-5 новин тижня: конкурент Приват24 і доставка по Bluetooth