Як розбагатіти з нуля в домашніх умовах   ТОП-5 корисних порад для новачків + приклади з життя

Як розбагатіти в домашніх умовах з нуля й без вкладень? З чого починати свій шлях до багатства і які перешкоди необхідно буде подолати?

Здравствуйте, шановні читачі бізнес-журналу .ru! З вами на зв'язку Віталій і Дмитро.

Сьогодні ми поговоримо на цікаву і завжди актуальну тему – як розбагатіти, і на практиці розповімо як це зробити.

Сподіваємося, наша стаття допоможе вам повною мірою реалізувати свій творчий і комерційний потенціал і здобути фінансову незалежність!

Отже, починаємо.

Як розбагатіти з нуля

1. Наскільки реально швидко розбагатіти з нуля в домашніх умовах

Багатство і добробут – насамперед результат наполегливої праці. Лише в поодиноких випадках багатими стають через везіння та удачі. Як привернути успіх і гроші ми вже писали в одній з наших статей.

Виграти в лотерею джек-пот або взяти ва-банк на рулетці цілком можливо, але такий спосіб не гарантує, що вам вдасться зберегти і примножити капітал.

Статистика свідчить, що тільки 5% людей з малозабезпечених сімей в майбутньому набувають солідне фінансовий стан; переважна більшість громадян продовжують жити на рівні сім'ї, з якої вони вийшли.

І справа не у відсутності талантів і навичок для придбання багатства. Справа в особливостях мислення і підсвідомості.

Звичайна людина, навіть маючи цілком певні перспективи для зміни власного фінансового статусу, продовжує мислити в термінах безгрошового та низькооплачуваного людини, якій доводиться в поті чола добувати свій «прожитковий мінімум».

Як розбагатіти, не маючи спадщини, багатих родичів та інших сприятливих умов? Більшість людей, які зробили свій стан з нуля, відповідають приблизно однаково – спочатку слід змінити власне ставлення до багатства і почати мислити певним чином.

Можливо разбгогатеть в домашніх умовах

Перш за все, слід взяти повну відповідальність за власне життя. Звучить просто, але насправді на це здатен не кожен.

Відповідати за себе і власні дії – значить перестати звинувачувати в своїх невдачах начальство, дружину, країну, обставини, походження та інші зовнішні фактори.

Тільки змінивши внутрішнє ставлення до світу, можна змінити себе. Фінанси – всього лише матеріальне втілення творчого і позитивного мислення. Але не зводите гроші в культ, сприймайте їх виключно як засіб отримання певних матеріальних благ.

Перерахуємо особистісні якості, які обов'язково приведуть вас до підвищення власного добробуту.

Ось деякі з них:

 • наполегливий рух до цілі (наявність чіткої зрозумілої стійкої мети);
 • відповідальне ставлення до своєї справи, до своїх обов'язків;
 • правильне ставлення до невдач (ми в них вчимося);
 • вміння розставляти пріоритети;
 • раціональне використання власних навичок, талантів і умінь;
 • планування, грамотне розподіл ресурсів і часу;
 • спокій і щире бажання пізнати себе і навколишній світ.

І ще одна важлива обставина: важко знайти справжню фінансову незалежність, працюючи в статусі найманого працівника. Хочете отримувати дійсно високі прибутки – працюйте на самого себе, а ще краще, створюйте робочі команди і починайте свій бізнес!

2. Чого ви хочете насправді: розбагатіти або бути щасливим?

Матеріальний достаток, безумовно, важливий: з ним людина відчуває себе більш щасливим і реалізованим. Однак багатство далеко не єдина умова комфорту і благополуччя. Ще Карл Маркс писав, що достаток суспільства оцінюється кількістю вільного часу у його громадян.

«Багатство — це кількість часу, який ви можете не працювати, підтримуючи для себе комфортний рівень життя».

Роберт Кійосакі, відомий підприємець

тобто, для того, щоб розбагатіти, потрібно мати насамперед часом   універсальним ресурсом, який можна перетворити в гроші. Але в загальному сенсі багатою людиною можна назвати того, хто розвивається однаково успішно в різних сферах життя.

По-справжньому успішні і багаті люди приділяють увагу:

 • здоров'ю;
 • відносинам;
 • творчого та особистісного розвитку;
 • матеріального благополуччя.

Щастя людини криється в гармонії. Людина стає щасливою, якщо він здоровий, має можливість втілювати в життя власні ідеї та проекти, займається улюбленою справою, відпочиває з родиною і спілкується з цікавими людьми, тобто має щасливі стосунки з оточуючими.

В ідеалі улюблена справа має бути одночасно і способом досягнення матеріального благополуччя. Коли робота в тягар і не приносить морального задоволення, навряд чи можна говорити про особисте благополуччя (навіть при високій зарплаті).

Іншими словами, необхідно визначити для себе, чого саме ви хочете: розбагатіти будь-яким способом або стати щасливим?

Багатство – не той випадок, коли мета виправдовує засоби.

І це вірно саме тому, що саме по собі багатство не гарантує людині щастя, а часто навпаки, безжально забирає у людини здоров'я, щасливі відносини з коханими, дітьми, друзями, поглинає практично весь час людини!

Що вам заважає розбагатіти

На жаль, нам відомі приклади зовні багатих, а внутрішньо глибоко нещасних людей, які, маючи солідну стан, виглядають втомленими і незадоволеними, навіть розчарованими.

Гроші потребують любові, але не поклоніння. Вони   засіб, повинні служити на користь і на благо людям.

Приклад

Помічено, що люди, які швидко розбагатіли, не віддавши свою працю, часто отримують серйозні психологічні травми і проблеми.

Переможці лотерейних розіграшів нерідко витрачають багатомільйонні статки протягом року, при цьому примудряються залізти в борги, розгубити всіх друзів, розлучитися і посваритися з родичами. Але якщо вас це не лякає, читайте нашу статтю про те, як виграти в лотерею.

Великі гроші — це велика енергія, це велика відповідальність, до якої багато хто не готові.

Наш рада

Прагнете до внутрішнього умиротворення і спокою. Найголовніше   зрозуміти свою природу і займатися діяльністю в відповідності з нею.

Якщо ви насправді усвідомлюєте, хто ви і чого хочете від життя, тобто зрозумієте що робить вас щасливим і як саме ви можете бути корисними іншим людям, і почнете це робити   гроші в потрібній кількості самі прийдуть у ваше життя.

У наші дні завдяки розвитку нових технологій і Інтернету, можливості для заробітку багаторазово підвищуються. Як заробити гроші в інтернеті і розбагатіти без великих фінансових вкладень ми вже розповідали на сторінках нашого електронного журналу.

Якщо у вас на сьогоднішній день немає задоволеності рівнем добробуту, варто пробувати різні шляхи для його досягнення, які здаються вам привабливими. Чим більше можливостей ви відчуєте, тим вище ймовірність успіху.

Головне   пам'ятати про баланс.

3. Що заважає розбагатіти – головні перешкоди на шляху до успіху

Людям заважає розбагатіти тільки одна перешкода – вони самі. Змінивши власне мислення, ви неминуче привернете до себе фінансові потоки. Трансформації починаються з малого: зробіть перший крок, і ви побачите, як світ навколо почне змінюватися.

Як навчитися мислити як багаті люди

Коли говорять про творчому мисленні, мова йде про підсвідомих установках, які безпосередньо впливають на наше мислення і в кінцевому підсумку – на матеріальне благополуччя.

В книгах канадського фахівця з підсвідомості Джона Кехо «Гроші, успіх і Ви», «Підсвідомість може все» та інших, дані практичні рекомендації по зміні мислення в позитивному напрямку.

Про те, що думка матеріальна, говорять і інші автори – наприклад, Брайан Трейсі, про який ми детально розповідали в окремій статті. У своїх працях автор розкриває секрети мільйонерів, вчить виходити із зони комфорту і впливати на власну підсвідомість.

Порада від «багатого тата»

Ніколи не кажіть: «Я не можу собі цього дозволити». Замість цього задавалися питаннями типу: «ЯК я зможу собі це дозволити?»

Роберт Кійосакі

І підсвідомість буде шукати відповіді.

Криза в – перешкода чи шанс змінити своє життя

Як розбагатіти в умовах кризи, коли доходи основної маси населення падають, зарплати затримують, а темпи виробництва стають все нижче?

Як не дивно, для людей з позитивним підходом до життя несприятливі обставини – лише додатковий стимул до творчості.

З китайського кризу перекладається як «нова можливість», думаємо, натяк зрозумілий.

В екстремальних і некомфортних умовах не залишається часу на прокрастинацию, скарги і жалю. Коли людині загрожує боргова яма та інші неприємності, його бажання змінити власне положення зростає і він вже готовий вийти зі своєї зони комфорту.

Головне у таких ситуаціях – не піддаватися паніці і продовжувати мислити в творчому ключі.

4. Як розбагатіти з нуля – ТОП-5 слушних порад

Як розбагатіти без вкладень? Як розбагатіти на біржі, в ставках, на продажу нерухомості, на грамотних фінансових інвестиціях? Як знайти фінансову стабільність дівчині, студенту, пенсіонеру? Всі ці питання мають приватний характер, але в той же час підпорядковані загальним правилам.

Саме загальні правила ми хочемо сформулювати і представити нашим читачам у вигляді конкретних практичних порад і рекомендацій.

Зрозумівши, як розбагатіти, засвоївши основні «технології», ви самі зможете вибрати найбільш ефективні для себе способи заробітку грошей.

Поради як розбагатіти з нуля

Порада 1. Інвестуйте у своє освіта

Інвестиції у власну освіту – це робота на перспективу. Практика показує, що вміння, знання і таланти, які ви розвиваєте, майже завжди виявляються затребуваними.

Як навчитися заробляти на своїх уміннях – питання друге. Спочатку потрібно створити пропозицію, а вже після нього з'явиться попит.

Щоб отримати додаткову освіту або навчитися чомусь новому, не обов'язково навіть виходити з дому. Навчання можна отримати через Інтернет: прямо зараз в мережі проводяться сотні вебінарів, дистанційних навчальних програм, курсів і семінарів.

У мережі сьогодні є безліч БЕЗКОШТОВНИХ матеріалів практично по будь-якій темі.

Вам залишається лише вибрати, що вам більше по душі або взяти курс на вдосконалення вже наявних знань і умінь.

Порада 2. Підвищуйте рівень фінансової грамотності

Як підняти свій фінансовий IQ? На цю тему написано безліч наукових і популярних праць.

Дуже рекомендуємо вам гру «Грошовий потік» Роберта Кійосакі, про яку у нас написана велика стаття. Ця гра навчає правильному поводженню з грошима і підвищення фінансового інтелекту.

А ще справжні знання по цій темі можна отримати на практиці. Можна взяти за основу свій місячний бюджет і спробувати розпорядитися ним з максимальною раціональністю.

Грамотне управління особистими фінансами

Вилучіть всі непотрібні витрати, спробуйте виробити у себе прагматичне ставлення до грошей, почитайте грамотні книги з економіки, частіше включайте логіку і здоровий глузд.

Спробуйте почати відкладати частину свого доходу на регулярній основі. Формуйте свої інвестиційні резерви.

Порада 3. Розвивайте і шліфуйте свої таланти і здібності

Людина втрачає багато часу, займаючись справами, які не приносять йому ні морального задоволення, ні матеріальних благ. Безглуздий серфінг в Інтернеті, перегляд блогів знаменитостей в ЖЖ і сторінок знайомих в соцмережах можна замінити більш корисними та перспективними справами.

Наприклад, якщо у вас є літературні навички, нехай невеликі і сумнівні для оточуючих, можна спробувати розвинути їх. Пишіть оповідання, казки, історії – те, що приносить вам задоволення.

Ви самі не помітите, як вас захопить творчий процес. Якщо створене сподобається вам, можливо, воно припаде до душі видавцям і читачам.

Будь-які сильні сторони особистості та творчі здібності можна розвинути і вдосконалити, якщо займатися цим регулярно і цілеспрямовано.

Грайте на гітарі (піаніно, банджо), займайтеся йогою, вивчайте іноземні мови, відвідуйте курси управління, риторики, спілкування – всі ці навички обов'язково знадобляться.

Порада 4. Освойте тайм-менеджмент

Правильний розподіл часу (тайм-менеджмент) – навичка, якою володіють усі без винятку заможні люди. Всі мільйонери і керівники великих компаній мають докладний план на день, тиждень, місяць, якого вони намагаються дотримуватися.

Не лякайтеся: тайм-менеджмент не перетворить вас в робот і не вб'є вашу свободу. Навпаки, грамотний підхід до найголовнішого ресурсу людини – часу – позбавить вас від поспіху, безглуздої метушні і непродуктивної діяльності.

Порада 5. Сформуйте у себе звички багатих людей

Якщо серед ваших друзів і знайомих є заможні люди – намагайтеся спілкуватися з ними частіше, дружите з ними, вчіться у них.

Перш за все, потрібно вчитися підходу до власних ресурсів: успішні люди вміють максимально ефективно розпоряджатися своїм часом, талантами, вміннями.

Можливо, вони працюють не більше, ніж середньостатистичний службовець, але отримують від своєї діяльності набагато більш повну віддачу.

Якщо багатих друзів у вас немає, читайте книги про успішних людей, дивіться фільми, виробляйте у себе корисні звички, частіше залишайте зону комфорту. Не дивіться на гроші через призму емоцій, сприймайте їх допомогою логіки і розуму.

Представники середнього класу думають про просування по кар'єрних сходах, багаті ж зосереджені на володіння бізнесом, а також на створення джерел пасивного доходу. Ще Джон Рокфеллер говорив, що шлях до великих станів лежить через пасивний дохід.

Говорячи про звички мільйонерів, ми не маємо на увазі необґрунтовані витрати та інші надмірності. Якраз більшість заможних людей практикують стриманість і розумний підхід у справі фінансових витрат.

нижче Таблиця допоможе систематизувати поради про те, як розбагатіти і краще запам'ятати їх:

Підказка Що робити Результат
1 Інвестуйте у своє освіта Вчіться новому і постійно освоюйте нові вміння та навички Відкриваються нові перспективи
2 Підвищуйте фінансову грамотність Вчіться ефективному розподілу фінансових ресурсів Грошова економія, збільшення капіталу для інвестицій
3 Розвивайте здібності і таланти Вдосконалюйте і шліфуйте свої сильні сторони Досягнення найвищого рівня професіоналізму у своїй справі
4 Освоюйте тайм-менеджмент Вчіться грамотно управляти собою в часі Зростання особистої ефективності
5 Формуйте у себе звички багатих Вчіться у багатих людей, спілкуйтеся з заможними людьми безпосередньо або через книги Зміна мислення і погляду на навколишній світ

Зробіть звичкою свого життя дотримання даних порад і результат не змусить себе чекати.

5. Магія і багатство – чи можна розбагатіти за допомогою магії

На наш погляд вдаватися до магії — це далеко не найкраща ідея.

Є древній закон, який свідчить: «За все в цьому житті доводиться платити». Тому в кращому випадку ви просто витратите час даремно, а в гіршому - самі розумієте...

У підсумку давайте відставимо цей сумнівний спосіб. Ніяка магія не допоможе розбагатіти, якщо людина внутрішньо не готовий стати заможною людиною.

Можливо розбагатіти за допомогою магії

Справжня магія – це зміна власної підсвідомості і мислення. Таке «диво» дійсно працює, і хороша новина в тому, що воно доступно безкоштовно всім бажаючим.

Краще не тішити себе ілюзіями, а почитати нашу статтю як заробити мільйон і стати мільйонером. Там без всякої магії дані практичні поради.

6. Фільми та книги, які допоможуть вам розбагатіти

Книг, наукових праць і фільмів, присвячених даній темі, написано та знято безліч.

Перерахуємо найбільш актуальні з них:

 • «Секрет»   книга Ронди Берн, розкриває таємниці позитивного мислення і матеріалізації наших бажань, є і популярний фільм з однойменною назвою.
 • «Багатий тато, бідний тато», автор Роберт Кійосакі – книга про переваги самовдосконалення та роботи на самого себе.
 • «Досягнення максимуму», «Вийди із зони комфорту»   книги Брайана Трейсі про способи змінити своє життя.
 • «Мій сусід – мільйонер», автори – Томас Стенлі, Вільям Данко.
 • «Думай і багатій»   праця Наполеона Хілла, настільна книга багатьох людей, які стали багатими завдяки власним зусиллям.
 • «Сім навичок високоефективних людей»   практичне керівництво Стівена Кові.
 • «Тінейджер на мільярд»   фільм, режисер Сонгиос Сугмаканан

«Передай далі»   фільм Грегорі Ріда про натхнення і досягненні внутрішнього і зовнішнього багатства:

Намагайтеся застосовувати отримані знання в повсякденному житті: читання має нести практичну користь. Записуйте власні спостереження та висновки щодо прочитаного – це допоможе краще засвоїти матеріал.

7. Висновок

Підведемо підсумки, друзі. Багатство людини визначається не стільки зовнішніми, скільки внутрішніми обставинами. Змінити фінансовий статус можна, лише доклавши до цього певних і цілеспрямовані зусилля.

Купуючи звички багатих людей і змінюючи своє мислення, ви впускаєте багатство і достаток у своє життя.

Розбагатіти з нуля можливо, адже як говорив Білл Гейтс «Між попою і диваном долар не проповзе».

І ще одна цитата висновок:

«Бідний не той, у кого мало, а той, кому мало».

Народна мудрість

Чекаємо від вас коментарів, порад і думок по даній темі!


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Фінанси » Гроші » Як розбагатіти з нуля в домашніх умовах   ТОП-5 корисних порад для новачків + приклади з життя