Як заробити гроші новачкові — 10 простих способів для тих, хто хоче навчитися заробляти гроші

Сьогодні я розповім про 10 вірних способи, як заробити гроші. Ці способи дуже прості і доступні всім. Багато з них випробувані на практиці і дали добрі результати

Здрастуйте, шановні читачі! З вами засновник бізнес-журналу .ru Олександр Бережнов.

Ми розглянемо самі перевірені і надійні методи заробітку. Відразу скажу, що більшість з цих способів дозволяють заробляти гроші вже з першого дня після їх впровадження, так що бажаю вам удачі і хорошого доходу!

Готові? Тоді поїхали!

Як заробити гроші новачку

Зміст
 1. Правда про заробіток грошей, про яку рідко говорять вголос
 2. Проста формула заробітку грошей
 3. Як заробити гроші новачкові — 10 перевірених способів
 4. 7 типових помилок новачків в заробітку грошей
 5. Як заробити багато грошей — 5 головних рекомендацій
 6. Висновок

1. Правда про заробіток грошей, про яку рідко говорять вголос

Друзі, як це не парадоксально, правда про заробіток полягає в тому, що немає ніякої халяви і швидких способів збагачення.

Якщо вам пропонують взяти участь в сумнівному проекті з вкладенням певної суми грошей, і обіцяють, що буквально через кілька днів ви озолотитесь   біжіть від таких людей з їх пропозиціями!

Якщо ви уважно подивитесь на зміст статті, то не побачите там заголовків на кшталт «Заробляємо мільйон за 3 години на проекті «Роги і копита»».

Весь секрет заробітку грошей полягає в тому, що потрібно наполегливо працювати, а не чекати манни небесної, розмірковуючи про «високі матерії» і весь час відкладати рішучі дії.

Не випадково в цій статті я не наводжу способи заробітку з вкладенням грошей, а тим більше грошей великих, що напевно відлякало б вас і насторожило. Це і зрозуміло, адже відразу закрадається думка, а чи не черговий лохотрон нам пропонують?!

Скрізь, де ви вкладаєте, особливо це стосується великих сум, завжди є ризик втратити гроші.

2. Проста формула заробітку грошей

Виглядає вона наступним чином:

Ви займаєтеся улюбленою справою (1), що затребуване ринком (2), ви робите це професійно (3) впродовж тривалого проміжку часу (4)

Формула заробітку грошей

Давайте детально розберемо, чому ця формула працює.

1) Ви займаєтеся улюбленою справою

Очевидно, що якщо ви будете намагатися заробити, роблячи справу, яка вам не подобається, то ви просто не зможете домогтися в ньому значних результатів і кинете таке заняття при перших труднощах.

2) Яке затребуване ринком

Чому я кажу, що ця справа має бути затребувано ринком?

Уявіть, що ви любите лежати на дивані або вишивати хрестиком. Але очевидно, що такі улюблені справи швидше за все, не принесуть великих грошей. Принаймні, якщо на вишиванні хрестиком ще теоретично можна щось заробити, фахівців кшталт «професійний лежальщик на дивані» я не зустрічав. Думаю, і ви теж.

Йдемо далі.

3) Робите це професійно

Робити свою улюблену справу, затребуване ринком професійно   мабуть головна проблема більшості людей. Адже багато хто, наприклад, люблять співати або малювати, але який відсоток з цих людей видає такий продукт, за який саме ВИ готові заплатити?

Очевидно, що відсоток таких фахівців вкрай малий. У будь-якій справі справжніх професіоналів дуже небагато, і практично всі вони заробляють гідні гроші.

4) впродовж тривалого проміжку часу

Заключним елементом простої формули заробітку грошей є кількість часу, яке ви приділяєте цьому заняттю.

Наочний приклад

Припустимо, що ви вмієте добре ремонтувати автомобілі. Так, це затребуване справа, ви його любите і навіть непогано заробляєте на ньому, в той момент, коли надаєте такі послуги.

Але ось ви займаєтеся цим всього 3 години на тиждень протягом півтора місяців.
Очевидно, що ваші навички ще не встигли розвинутися в достатній мірі.

І нехай навіть у вас природжений талант до ремонту авто, ви багато працюєте над собою, ведете здоровий спосіб життя, загалом молодець з великої літери.

При цьому у вас є сусід, який не дуже талановитий, періодично любить випити, хоча і любить свою справу також як і ви.

Але вся різниця між вами і вашим сусідом полягає в тому, що він вже 15 років займається цим і за роки своєї роботи у нього склалися хороші відносини зі своїми клієнтами, і в сфері ремонту авто він як риба у воді.

Просто він почав цю діяльність набагато раніше вас, і навіть при всіх своїх позитивних якостях, ви навряд чи випередите його найближчим часом за рівнем доходу і стабільності заробітків.

Шановний читач, сподіваюся, що тепер ви маєте бачення цілісної картини щодо принципів заробітку і основної сутності грошей.

Переходимо до практичних рекомендацій...

3. Як заробити гроші новачкові — 10 перевірених способів

Якщо ви шукали відповідь на питання «як заробити гроші», то швидше за все вони потрібні вже зараз. Тому нижче я описав 10 перевірених способів заробітку з якнайшвидшої грошової віддачею без вкладення своїх коштів.

Спосіб 1. Заробляємо в Інтернеті від 300 доларів в місяць в якості фрілансера

Заробляти в Інтернеті від 300 доларів не так і складно.

Це доведено мною на власному досвіді. Сам я починав працювати дизайнером-фрілансером і автором текстів (копірайтером), заробляючи від 15 000 до 70 000 рублів і вище, поки ми з мої другом Віталієм впритул не зайнялися нашим сайтом .ru, на якому ви зараз і знаходитеся. Тепер це наш бізнес.

Подивіться моє інтерв'ю для телебачення про можливості та переваги заробітку в Інтернеті:

За час роботи створив понад 40 дизайнів сайтів і 100 текстів для різних замовників.

Зараз багато офісні працівники і люди інших спеціальностей обирають в якості підробітку або навіть основної роботи мережу Інтернет. Це не дивно, адже тут ви можете заробляти гроші з будь-якої точки світу, та ще і розташовувати вільним графіком.

Найлегше почати отримувати дохід, якщо у вас вже є певні навички роботи на комп'ютері, творче бачення чи досвід роботи в спеціальних програмах.

Наприклад, ви вмієте:

 • писати цікаві тексти;
 • створювати дизайн (ретушувати фото);
 • монтувати відео;
 • програмувати;
 • верстати інтернет-сайти.

Але навіть якщо ви такими навичками не маєте, всьому цьому можна навчитися за два-три місяці з допомогою безкоштовних відео в ютубі або статей.

Коли ваш досвід буде достатнім, зверніться на популярні сайти для фрілансерів work-zilla.com (для новачків), fl.ru (для більш досвідчених).

Почати можна з виконання невеликих завдань за 200-500 рублів, а потім, по мірі напрацювання імені і портфоліо, переходити до більш великим і дорогим замовленнями.

Детальніше про можливості заробітку в Мережі ви можете дізнатися зі статті «Заробіток в Інтернеті»

Спосіб 2. Продаємо свої та чужі речі через Інтернет (заробіток на Avito.ru)

Напевно у вас вдома є речі, які з тих чи інших причин стали не потрібні. Не потрібні ВАМ! Але я точно знаю, що хтось цілком готовий заплатити за них непогані гроші.

Залишається тільки знайти покупців і визначитися з тим, що ми будемо продавати.

Спосіб працює на 100%   перевірено на власному досвіді.

Продаж товарів

Отже, проводимо ревізію   ліземо в шафи, ніші, розбираємо балкон, підвал, горище, гараж. Одним словом, знаходимо все, що тільки є і мало мальськи має цінність.

Не виключено, що в момент пошуку речей для продажу, ви також знайдете щось цінне, що в короткий термін принесе відчутний прибуток.

Це може бути антикваріат, радіоапаратура з дорогою начинкою і так далі.

Потім з цією ідеєю з продажу непотрібних речей йдемо до своїм друзям, знайомим і родичам. Домовляємося з ними, що ви продасте їх «барахло», але при цьому візьмете собі відсоток.

Будьте впевнені, що деякі речі люди віддадуть вам навіть безкоштовно, в обмін на те, що ви просто винесіть їх, позбавивши своїх друзів від непотрібного на їхню думку мотлоху.

Далі розміщуємо оголошення на дошках оголошень в Інтернеті і безкоштовних газетах. Одні словом, рекламуємо ці товари скрізь, де тільки можна. По своєму досвіду можу сказати, що дуже добре працює сайт avito.ua — це всеросійська безкоштовна дошка оголошень.

avito

Далі приймаємо вхідні дзвінки, домовляємося про спосіб доставки товару і оплати за нього. Якщо ви знайшли покупця у своєму місті, то просто можете віддати йому товар при зустрічі. Якщо ваш покупець з іншого міста, то зазвичай доставка здійснюється поштою або транспортними компаніями в залежності від ваги та габаритів товару.

Оплату за товар ви можете приймати післяплатою, якщо відправляєте його поштою. Якщо ви відправляєте вантаж транспортною компанією в інше місто, то оплату можна приймати, наприклад, на картку Ощадбанку або електронними грошима (Яндекс.Гроші, Webmoney, Qiwi).

Якщо ваш покупець перебуває в одному місті з вами, то він просто платить вам готівкою при зустрічі.

З моїм другом Віталієм, нам навіть вдалося організувати невеличкий бізнес на Авіто.

Ми купували дешеві китайські товари і продавали їх через avito.ru. Однак для цього потрібні гроші, а я відразу говорив, що в даній статті ми будемо розглядати способи заробітку без вкладень. Детальніше про те як заробити на Авіто я вже написав окрему статтю.

Спосіб 3. Спеціально для жінок   гроші на своїх уміннях вже завтра

Якщо ви дівчина чи жінка з досвідом, то описані нижче способи підійдуть вам найкраще.

Робота для жінок

Ідея 1. «Платна няня, домробітниця, помічниця

Якщо ви жінка, можливо у вас є знайомі з дітьми, які в силу своєї зайнятості не можуть проводити з ними час. Поговоріть з цими людьми. Можливо, що ви станете погодинної доглядальницею для їх дітей, а там недалеко і до приватної домробітниці.

Деякі багаті сім'ї добре платять дівчатам за різну допомогу по будинку, причому іноді виходить заробляти вахтовим методом. Тобто, наприклад, місяць ви працюєте, а інший місяць відпочиваєте.

Ідея 2. Спеціаліст з манікюру, педикюру, мэйкапу

Любите добре виглядати і допомагати це робити іншим? Ще б, ви ж жінка! :) Чому б не заробити на наданні таких послуг?

Принцип пошуку клієнтів той же самий, як і в будь-якому іншому справі   оповіщаємо своїх знайомих, створюємо групу Вконтакті та/або Однокласниках, пишемо всім, кого це може зацікавити, клеїмо оголошення, розміщуємо інформацію на безкоштовних Інтернет-дошках avito.ru, tiu.ru. Більше про цю ідею я писав у статті «бізнес для жінок».

Висновок

Якщо у вас є які-небудь спеціальні знання і навички, ви тут же можете запропонувати їх своїм знайомим і заробити гроші вже через годину.

Як ще можна заробити гроші жінці

Наприклад, якщо ви музикант, давайте уроки вокалу або гри на музичних інструментах.

 • Розбираєтеся в комп'ютерному дизайні?   створюйте ілюстрації, сайти і колажі на замовлення.
 • Вмієте робити цікаві подарунки своїми руками?   перетворіть своє хобі на джерело доходу!

Одним словом, подивіться, що ви вже вмієте добре робити і продавайте свої таланти.

Спосіб 4. Займаємося прямими продажами

Зараз в кожному, навіть невеликому місті є маса комерційних фірм, які будуть раді розширити свій ринок збуту.

Тут ви можете домовитися з керівником такої компанії і запропонувати свої послуги з продажу чого завгодно   починаючи від рекламних площ в газетах і журналах, до будівельної техніки і кредитних продуктів відомих банків.

Практично всі компанії будуть не проти співпрацювати з позаштатним менеджером з продажу.

Залишається тільки знаходити клієнтів і отримувати свої комісійні. Цей спосіб особливо добре підійде людям, які вміють встановлювати ділові контакти і добре презентувати будь-який товар або послугу.

Прямими продажами також можна займатися з допомогою Інтернету, для цього повідомте своїх друзів в соціальних мережах про пропоновані вами товари або послуги, і додайте оголошення на всіх можливих безкоштовних дошках. Для цього найкраще підійдуть tiu.ru і avito.ru

Спосіб 5. Заробляємо на продажі своїх знань, організовуємо навчальні курси

Якщо ви чимось захоплюєтеся і робите це добре, наприклад, готуєте, вивчаєте англійську мову, любите фотографувати, то цілком логічно, що існують люди, які також хочуть навчитися це робити також добре, як і ви.

Заробіток на продажі інформації і своїх знань

Ви можете почати пакувати та продавати свої знання, навчаючи інших людей. Цей спосіб заробітку грошей називається продаж інформації.

І чесно вам скажу, деякі люди отримають солідну прибуток на цьому.

Якщо ви хочете дізнатися як можна заробляти від 80 000 рублів на місяць на продажу інформації, то читайте розділ моєї статті про способи заробітку в Інтернеті. Там описані приклади реальних людей, які вже тривалий час отримують десятки тисяч і діляться своїми знаннями.

до Речі, освітні курси зараз є дуже популярним видом бізнесу, і якщо ви дійсно серйозно підійдете до такого способу заробітку, то можливо через кілька місяців зможете не просто заробити гроші, але і відкрити свій прибутковий бізнес без вкладень з доходами, набагато перевищують середню зарплату у вашому населеному пункті.

Спосіб 6. Стаємо особистим помічником підприємця

У вас є ділові якості, організаторські здібності та бажання швидко навчатися новому?

Тоді ви можете стати особистим помічником підприємця. Справа в тому, що бізнесмени   досить зайняті люди і не завжди можуть встигнути зробити за день все, що запланували.

Зате у них є гроші і вони готові будуть вам їх заплатити за виконання ділових доручень.

Як знайти таку людину, у якого ви можете стати помічником?

Як завжди газети та Інтернет вам на допомогу.

Наприклад, я не раз бачив оголошення наступного змісту: «Підприємцю потрібен помічник» або «шукаю бізнес-партнера, готовий розглянути різні варіанти співпраці».

Особливо багато особистих помічників підприємців потрібно в мережі Інтернет. Якщо ви добре володієте комп'ютером і горите бажанням не тільки заробити гроші, але і в перспективі почати свій бізнес з нуля, то раджу вам скористатися сайтами фріланса для пошуку віддалених працівників, таких як fl.ru і work-zilla.com

На цих сайтах є розділ з вакансіями, де різні підприємці шукають собі співробітників. Вам потрібно шукати оголошення «шукаю персонального помічника» або «потрібен менеджер проекту».

Спосіб 7. Здаємо в прокат (оренду) своє майно

Згадайте, може бути у вас або ваших родичів є щось, що можна здати в оренду і таким чином отримувати гроші у вигляді пасивного доходу*? Це може бути приміщення або квартира, гараж, обладнання, автомобіль і т. д.

Здаємо в оренду майно

* Пасивний дохід   вид заробітку, який приходить до вас 24 години в добу і не залежить від ваших щоденних зусиль.

Зазвичай такий дохід можна отримувати у вигляді орендної плати від здачі майна, дивідендів від інвестицій, відсотків по вкладах або прибутку від бізнесу.

до Речі, при бажанні в оренду можна здати навіть меблі, велосипед або комп'ютер.

Якщо у вас є речі, які коштують в середньому більше 1-ої середньої зарплати у вашому місті, то вона може виступати в якості об'єкта оренди. Рекомендую також ознайомитись зі способами пасивного доходу, описаних у моєї окремої статті.

Спосіб 8. Позичаємо гроші поз заставу майна

Якщо вам потрібні гроші терміново і найближчим часом у вас плануються фінансові надходження, то ви можете зайняти їх, взявши кредит під заставу майна.

Наприклад, якщо у вас є ювелірні вироби, то їх можна закласти в ломбард.

Авто-ломбард

Зараз досить популярними стали так звані автоломбарди, де ви можете позичити гроші під відсоток, заклавши автомобіль. Зараз навіть під заставу квартири вам можуть видати кредит. Для цього зверніться у найближчий банк і його фахівці підкажуть вам, як це зробити.

Як говориться: «Будь-який каприз за ваші гроші (точніше за ваше майно)!»

Але попереджаю вас, шановний читачу, що в такий спосіб «заробітку» грошей потрібно користуватися тільки в крайньому випадку, так як якщо ви щось не розрахуєте, то можете позбутися свого майна або переплатити великий відсоток за користування кредитом.

Однак тут є і позитивний момент. Якщо ви все ж вирішите скористатися цим способом і взяти гроші в борг, ви можете відкрити свій бізнес за видачу мікропозик.

А можливо пройде час і хто знає, можливо через пару років, саме ви станете власником власного ломбарду.

Спосіб 9. Влаштовуємося на роботу за 1 день

Класика жанру   найвідоміший спосіб заробити гроші у всьому світі — це влаштуватися на роботу.

Якщо у вас вже є досвід у чому-небудь, то просто відкрийте місцеву газету оголошень або Інтернет і введіть в рядку пошуку фразу «робота таким фахівцем» наприклад, в Єкатеринбурзі.

Вакансії на роботу

Тут же ви побачите різні пропозиції від роботодавців з відповідними вакансіями.

Звичайно ж, для того, щоб влаштуватися на роботу вам знадобиться професійно скласти резюме.

У цьому вам допоможе моя стаття «Як правильно скласти резюме — 10 простих кроків». Також для прикладу у цій статті ви знайдете масу готових зразків резюме по всьому найбільш поширеним професіями.

Влаштуватися на роботу за 1 день можливо, якщо у вас є хороші рекомендації з попередніх місць роботи і солідний досвід. Швидше за все відправивши хороше резюме потенційним роботодавцям в кількості 20-30 штук рано вранці, ви отримаєте кілька запрошень на співбесіду у цей же день після обіду, а при вдалому його проходження, вже з завтрашнього дня зможете вийти на нову роботу.

Цей спосіб заробітку грошей підійде всім, хто звик йти второваною дорогою і не збирається «винаходити велосипед».

Заробляємо, знайшовши підробіток

Цей спосіб частково схожий на попередній «пристрій на роботу». Це і не випадково, так як працюючи, ми так чи інакше надаємо комусь певні послуги.

Отже, найпростіший спосіб знайти підробіток   робити для інших те, що ви вже і так робите для себе.

Наприклад, ви жінка і кожен день готуєте вдома їжу для своєї родини. Можливо, у вас є знайомі, яким також потрібно готувати, але через надмірну зайнятість на роботі, вони просто не встигають це робити.

Те ж саме відноситься до прання, допомогу у виконанні домашніх завдань для своєї дитини, прасування білизни і так далі. Думаю, що принцип цієї ідеї вам зрозумілий.

Якщо ви чоловік, то підробіток можна знайти як нічної зміни охоронцем у приватній фірмі, офіціантом, адміністратором боулінг-клубу і т. д.

Дізнатися про інші способи підробітку ви можете з нашої статті додатковий заробіток у вільний час.

Спосіб 10. Заробляємо в Інтернеті: мій досвід — як заробити 250 000 рублів в Мережі за кілька місяців

Почнемо з того, що заробити гроші в Інтернеті , це я стверджую 100%!

Деякі із способів заробітку я перевірив на власному досвіді.

Тому тут вирішив розповісти саме про них. Це найбільш популярні способи, з допомогою яких зараз заробляють гроші в Інтернеті я і багато моїх друзів.

Але перед тим, як я опишу самі способи заробітку в Інтернеті, хочу сказати, що тут немає ніякої халяви, доведеться багато і наполегливо працювати, аби заробити навіть першу тисячу рублів. Тому не чекайте «чарівну таблетку» або розкриття «супер секретного способи, як заробити мільйон за тиждень». Таких способів немає!

Отже, а тепер, як особисто мені вдалося заробити в Інтернеті:

1. Заробіток на продажу власних навичок
Ви продаєте свої навички, створюючи якийсь продукт для замовника (в моєму випадку це графічний дизайн) і отримуєте за це гроші. При цьому ви працюєте з різними замовниками та проектами.

2. Віддалена робота (фріланс)
Аналог звичайної офісної роботи, де ви виконуєте певні посадові обов'язки, при цьому знаходитесь у себе вдома (або в іншому місці, так як вашому роботодавцю не цікаво, де ви працюєте, а важливий сам результат вашої роботи). Прочитайте нашу статтю по цій темі   робота в Інтернеті.

3. Організовуємо проект і надаємо платні послуги
Це більш просунутий варіант Фріланса. Тут ви виступаєте в якості фірми (компанії), яка в більшості випадків надає комплексні послуги та має офіційний статус комерційного підприємства, наприклад індивідуального підприємця. Це дозволяє вам легально працювати з фірмами і приймати оплату на свій розрахунковий рахунок у банку.

4. Створюємо свій сайт і продаємо на ньому рекламу
Цей спосіб заробітку наочно ілюструє сайт «.ru», на якому ви зараз знаходитеся і читаєте цю статтю. Подібні проекти можуть приносити від кількох тисяч до кількох мільйонів рублів на місяць.

Мені дійсно вдалося заробити цими способами більш 250 000 рублів за кілька місяців.

4. 7 типових помилок новачків в заробітку грошей

В чому ж можуть бути такі помилки? Тут я опишу основні з них з поясненнями. Як завжди буду давати пояснення з свого особистого досвіду і досвіду свого найближчого оточення.

Помилки в заробітку грошей

Помилка 1. Бажання швидко заробити велику суму грошей

найпоширеніша помилка. В народі вона звучить так:

«Жадібність фраєра згубила» або «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці»

Не знаю як вам, а мені регулярно надходять пропозиції взяти участь у такому-то супер прибутковому проекті, де звичайно ж потрібно спочатку вкласти свої гроші.

Це різні фінансові піраміди, «каси взаємодопомоги», «інвестиційні проекти» та інші «бабло-генератори»   давно пройдена тема, в якій, до речі, кілька років тому було втрачено по недосвідченості чимало грошей.

Якщо вам здається, що ось воно золоте дно, де ви в мить ока розбагатієте, то в 99% випадків просто втратите свої гроші. Будьте обережні!

Помилка 2. Спроби заробити в безгрошових нішах

Друга крайність   намагатися заробити там, де це практично неможливо зробити.

Наприклад, особливо ви не заробите зараз збираючи і здає пляшки, хоча кілька років тому це ще було хоч якось актуально.

Напевно ви бачили бабусь на перехрестях, які продають зелень, насіння, кімнатні квіти, шоколадки і сигарети поштучно.

Думаю, що навряд чи на цьому вийде заробити грошей більше ніж 2000—3000 тисячі рублів за місяць в невеликому місті, навіть приділяючи цьому кілька годин на день.

Особливо багато людей відчувають проблеми із заробітком на різних сервісах в Інтернеті, які платять за виконання завдань.

Там звичайно можливо заробити близько 1000—2000 рублів на місяць, але при цьому ви практично цілий день приділяти цьому час.

Коли я кажу, що таким способом неможливо заробити, я не маю на увазі, що ви не заробите там ні копійки, а те, що ці зусилля можна направити в грошову русло, отримуючи більший прибуток в одиницю часу.

Помилка 3. Заробити гроші нечесним способом

Сюди можна віднести все, що суперечить законодавству, так і загальнолюдським принципам теж. Не раджу зв'язуватися також з різними казино, ігровими автоматами й іншими азартними іграми, так як статистика в цьому випадку працює проти вас.

Помилка 4. Шукати заробітку надто екзотичні способи

Особливо якщо гроші потрібні найближчим часом. Вибирайте для заробітку те, що вже працює в інших людей, так досягти успіху та отримати перші доходи буде набагато легше. Чим складніше система, тим більше шансів, що в неї відбудеться збій.

Помилка 5. Намагатися заробити відчутні суми, сильно не напружуючись

Інакше це можна назвати «синдромом ледаря». Гроші платять за що і як я вже писав на початку статті   халяви немає! Не втрачайте часу марно, у пошуках «поля чудес», на якому ростуть дерева з золотими монетами.

Помилка 6. Слухати скигліїв, невдах і нероб

Знайте, ніщо так не губить всі благі починання, як песимісти.

Якщо вам кажуть, що це не спрацює, мовляв дурницями займаєшся   сприймайте це як виклик! Не дозволяйте невігласам поховати свої мрії і прагнення. Методично йдіть до мети і при належному завзятості успіх вам забезпечений!

Помилка 7. Хапатися за все одразу

Аля отакий «швець, жнець, і на дуді гравець» в одній особі. Мовляв «я і копаю картоплю, і в космос літаю». Зупиніться на чомусь одному і заглиблюйтесь в це.

Якщо інші люди вже заробляють пристойні гроші на те, що ви тільки збираєтеся почати робити, то це лише питання часу, коли ви вийдете на такий же рівень доходів, що і ці люди (за умови що ви не «сольетесь» на півдорозі)

5. Як заробити багато грошей — 5 головних рекомендацій

Нижче наведу кілька рекомендацій по заробітку грошей, яким я сам іду та всім іншим теж рекомендую.

Порада 1. Не розпорошуйтеся
Запевняю вас, що концентрація на одному справі і регулярна робота над ним гарантовано наблизять ваш фінансовий успіх, а всіх ваших справах дотримання цього принципу додасть космічне прискорення!

Порада 2. Заробляйте на те, що затребуване
Покращуйте свої професійні навички, будьте краще за інших у тому, чим займаєтеся. Тоді у вас не буде відбою від бажаючих заплатити вам. Кожен день робіть хоч щось, що допоможе вам реалізувати свої фінансові цілі.

Порада 3. Прагнете заробляти на тому, що вам подобається
Адже якщо ви зможете цього досягти, то вам більше ніколи не доведеться «працювати». Так, це не легко зробити і це є для більшості людей великою мрією, але якщо ви серйозно мають намір змінити своє життя, то прикладіть всі сили, щоб прийти до заробітку на улюбленій справі.

Порада 4. Зберігайте примножуйте
Це одна з обов'язкових якостей заможних людей. Не будьте марнотратом. Іноді ми запитуємо себе, куди йдуть гроші — не збагну. Зберігайте частину заробленого, а частина інвестуйте в те, що допомагає заробляти ще більше грошей.

Порада 5. Будьте ініціативні
Сміливість міста бере — говорить відомий вислів. Якщо ви будете активні та підприємливі, то гроші самі прийдуть до вас і не потрібно буде за ними бігати. Це, до речі, один із залізних принципів, від якого залежить не тільки фінансовий успіх, але всі інші аспекти вашого життя. Ініціативність   базова якість, яка відрізняє переможців від невдах!

6. Висновок

У висновку настійно рекомендую вам подивитися хороший пізнавальний фільм «Передай далі». Він наочно ілюструє способи заробітку грошей з нуля і допоможе вам знайти нові ідеї для здобуття фінансової свободи.

Знайдіть час і обов'язково подивіться, не пошкодуєте!

Питання читачів:

А як ви заробляєте гроші?   розкажіть про це в коментарях!

Діліться своїми ідеями у коментаря і не забувайте оцінити статтю. Заздалегідь дякую!

На цьому все, бажаю вам високих доходів.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Фінанси » Гроші » Як заробити гроші новачкові — 10 простих способів для тих, хто хоче навчитися заробляти гроші