7 способів заробітку в Інтернеті без власного сайту

Багато хто вважає, що для того щоб заробляти в Інтернеті, обов'язково треба мати свій сайт або блог. Проте поспішаю вас запевнити, що це не так, існує досить реальних та легальних, а головне перевірених способів заробітку в мережі без використання власного сайту.

5-ти найпопулярніших способи заробітку в інтернеті за допомогою власного сайту я вже писав. Давайте перерахуємо способи заробітку, які не вимагають наявності сайту:

  1. Серфінг по сайтах
  2. Реферальний заробіток
  3. Копірайтинг
  4. Партнерський заробіток
  5. Арбітраж трафіку
  6. Продаж речей на інтернет-аукціонах
  7. Заробіток на коментарі та відгуки

1. Інтернет-серфінг є досить простим, але водночас і найменш оплачуваних способом заробітку. Все що від вас вимагається - це заходити на сайти, переглядати сторінки і заробляти гроші. Як це робити, я детально описав у статті «Як заробити на інтернет-серфінгу»

2. Великий реферальний заробіток - мрія будь-якого вебмайстра. Отримувати пасивний дохід і нічого не робити - що може бути краще? Але, на жаль, нічого просто так не буває, і для того щоб заробити хороші гроші на рефералах, треба добре потрудитися. Як це вийшло у мене, я детально описав у статті «Реферальний заробіток – чи варта шкурка вичинки». Зазначу лише той факт, що для залучення рефералів не обов'язково мати свій власний сайт. Реферальні посилання можна розміщувати на форумах, в соцмережах, робити розсилку по е-мейл.

3. Хороший спосіб заробляти в інтернеті – стати копірайтером. Правда, для цього потрібно навчитися писати або переписувати тексти різних тематик. Щоб отримати перші замовлення, достатньо зареєструватися на декількох біржах для копірайтерів і встановити ціни на свої послуги. Ось кілька корисних статей, які допоможуть вам розібратися, як працюють провідні біржі копірайтерів: «Біржа Адвего: посібник для початківців», «Огляд систем копірайтингу TextSale.ru, eTXT.ru, NeoText.ru»

4. Партнерський маркетинг в останній час стає досить популярним джерелом заробітку не тільки для вебмайстрів, але й для інтернет-користувачів. Суть такого заробітку досить проста, ви залучаєте відвідувачів на сайт компанії, а вона платить вам відсоток від проданих товарів чи послуг. Рекламувати товари можна без відкриття сайту, наприклад, через форуми, соцмережі, дошки оголошень і т. д. Більш детально про партнерські програми можна дізнатися в моїй статті «Як заробити на партнерських програмах українських інтернет-магазинів».

5. Якщо у вас є певний стартовий капітал або вільні гроші, то можна зайнятися ще одним способом заробітку – арбітражем трафіку. Якщо говорити просто, то це купівля трафіку в одному місці і продаж його в іншому. Головна мета – продати трафік дорожче, ніж він був куплений. Щоб займатися даним видом заробітку, не обов'язково мати сайт, але потрібно добре розбиратися в сучасних веб-інструменти щодо залучення трафіку, таких як тізерна, контекстна або банерна реклама, а також ефективно монетизувати цей трафік за рахунок партнерських програм, про які я говорив раніше. Більше про арбітраж трафіку можна прочитати в цій статті «Арбітраж трафіку - легкий спосіб заробити або швидкий спосіб втратити?».

6. Онлайн-аукціони і безкоштовні сервіси оголошень також можуть стати хорошим інструментом для отримання додаткового доходу. Упевнений, що практично у кожного з нас є речі, якими ми не користуємося, але викинути їх шкода. Продайте їх на інтернет-аукціоні або додайте оголошення про продаж на сайті безкоштовних оголошень. Це дійсно просто. Докладніше про те, як можна заробляти на онлайн-аукціоні, описано в статті «Онлайн-аукціони: спосіб життя чи спосіб збереження сімейного бюджету»

7. Непоганий дохід можна отримати, залишаючи коментарі або відгуки на інших сайтах. Наберіть в пошуковику «заробіток на коментарях і відгуках» і ви зможете познайомитися з декількома сайтами (наприклад, http://zatexta.com/), які надають таку можливість. Реєструйтеся, вивчайте правила системи і починайте працювати. Заробіток на коментарях відноситься до числа среднеприбыльных в інтернеті. Середня вартість одного повідомлення довжиною 200 знаків для новачка становить 3 рубля або 10 центів. На написання такого коментаря йде 2-3 хвилини. Таким чином, за одну годину можна заробити до 2$. Як правило, гроші за відгуки виплачуються на електронні гаманці Webmoney або Яндекс Гроші.

З кожним днем в інтернеті з'являється безліч способів заробити. Про багатьох з них ми розповідаємо на своєму новому сайті Prostoweb.com.ua. Підпишіться на розсилку сайту, і ви ніколи не пропустіть нові можливості для додаткового заробітку в інтернеті!


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » 7 способів заробітку в Інтернеті без власного сайту