На якому сайті можна заробити реальні гроші

zarabotat-dengi-siteКожна людина по життю завжди шукає, де можна заробити і бажано побільше. Хтось шукає собі підробіток в якій-небудь фірмі, щоб після основної роботи ще витратити час і сили заради додаткового заробітку. Більш просунуті або ті, хто не може надовго виходити з дому, що доглядають за дітьми жінки, люди з обмеженими можливостями і т.п.), шукають віддалену роботу.

Переглядаючи Інтернет-сайти в пошуках пропозицій, що обіцяють швидкі, без вкладень, гроші, багато хто з охочих заробити, втрачають час. Таким людям можна рекомендувати уважніше вивчати подібні пропозиції та ретельно зважувати їх з точки зору логіки і здорового глузду.

Наприклад, обіцянками негайного заробітку без витрат, претендентів заманюють наступні типи сайтів:

Заробіток в соціальних мережах
Якщо у Вас є акаунт у соціальних мережах, наприклад: Вконтакте, Однокласники, Фейсбук, Твіттер і навіть Ютуб, то можна непогано заробити на платних посадах на стіні, вступаючи в групи, натискаючи на «Поділитися» або голосуючи в опитуваннях і голосуваннях. Тут платять набагато більше, ніж, наприклад, за платний перегляд реклами. Почати заробляти можна зареєструвавши профіль хоч в одній з мереж, але чим більше соцмереж Ви використовуєте, тим денего більше. Найбільш високооплачувана і перевірена системи заробітку в соціальних мережах це ВКТаргет: . Виведення коштів всього від 50 рублів.

Торгівля бінарними опціонами.
Тут не все так просто, як пишуть у рекламних оголошеннях і на насправді заробити кілька тисяч за пів години вдається далеко не кожному. Суть завдання в тому, щоб передбачити зниження або зростання курсу обраної валюти. Щоб не втратити гроші, можна спробувати торгувати бінарними опціонами безкоштовно. За цим посиланням можна подивитися всі бонуси бінарних опціонів у порівняльній таблиці.

Автосерфінг.
Невеликий заробіток для ледачих. Просто встановлюєте програму або розширення на браузер і отримуєте гроші за те, що реклами в інтернеті стане більше. Але це буквально копійки.

Партнерські програми

В таких програмах (розміщених на сайтах типу Teasernet і Bodyclick) вам пропонується спершу зареєструватися.

Далі, при наявності у вас власного сайту, вам пропонується розміщувати на його сторінках рекламу, за що і будуть перераховуватися гроші. Такий шлях заробітку начебто привабливий, однак якщо ваш сайт мало відвідуємо, то ви нічого не заробите. А щоб розкрутити сайт, вам доведеться вкласти гроші на придбання хостингу і т. д. Ось і вибирайте – або вкладати чекати «блюдечка з блакитною облямівкою».

Якщо ж сайту у вас немає і витрачатися на нього ви не хочете, партнерські програми пропонують брати їх реферальні посилання, які розміщувати в Інтернеті на різних форумах та у блогах. У випадку чиєїсь реєстрації за цим посиланням вам буде нарахована оплата. Але не кожен форум або власник блогу дозволить вам розмістити в них посилання на сторонній сайт. Та й не всі шукачі володіють достатніми знаннями в такому виді діяльності. А ті, хто має, не буде розмінюватися на дрібниці і свої знання перетворити в гроші, монетизуючи свій сайт або блог, але все одно вклавши гроші.

Букмекерські контори.

Для пропонованого «заробітку без вкладень» деякі контори (наприклад, «Леон») виділяють реєструється у них людині незначний депозит, з яким він починає робити ставки.

мабуть незабаром не тільки цей депозит, але вже і ваші гроші опиняться на рахунку букмекерів. Інакше, який їм сенс займатися благодійністю.

Інтернет – казино, покерні зали і т. п.

Після реєстрації в них і виконання тестових завдань, вам також надається невелика сума депозиту або ви допускаєтеся до участі в безкоштовному турнірі. Граючи на таких сайтах (типу Pokerstars), можна виграти гроші реально. А можна і програти. Такий вид заробітку без вкладень ви шукали?

«Кликающие» сайти

Вам пропонується клікати по посиланнях рекламодавців для переходу на їх сайти, за перегляд яких будуть нараховуватися гроші. Але якщо порахувати, яку дрібницю вам нарахують, і порівняти з вашими витратами на оплату Інтернету та електроенергії, то ...

Ваші вкладення значно перевищують отриманий «дохід».

І тому подібні...

Суть яких – не можна отримати щось з нічого.

Як у повсякденному житті у вас не вийде знайти високооплачувану роботу за байдикування, так і в Інтернеті без мало-мальских вкладень неможливо що-небудь заробити.

Власники шахрайських сайтів наживаються на одвічно людському бажанні отримати щось «на халяву». Вони пропонують привабливі ідеї (типу «хайпів», «букс» і т.п.) і в їхні тенета потрапляють «не халявщики, а партнери». За їх рахунок і живуть ці «благодійники».

Отже, які висновки можна зробити і що порадити?

1. заробити в бажаних вами розмірах в Інтернеті без вкладень нереально. Не шукайте можливості, яких не існує. Пам'ятайте, що чим менше грошей ви вкладете, тим більше ви витратите часу і сил на реалізацію своєї ідеї.

2. не бійтеся вкласти гроші в розумні пропозиції. Такі, де ваші витрати швидше окупляться і почнуть приносити дохід. Перефразовуючи відому приказку, можна сказати: «Не посієш – не пожнеш».

3. якщо ж вкладати гроші ви все-таки не хочете і вас задовольнять на перших порах невеликі суми заробітку, якщо рівень вашої освіти та життєвого досвіду дозволяють, спробуйте себе в копірайтингу, рерайтинге, прийміть участь в оплачуваних онлайн-опитуваннях.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » На якому сайті можна заробити реальні гроші