Як заробити гроші в 14-16 років

заробити підлітку 14-16 роківВ радянському минулому нашої країни для підлітків можливостей заробити було чимало. Хлопці здавали пляшки. Хто жив в сільській місцевості, збирали і здавали фрукти. Могли працювати на невеликих фабриках, наприклад, збирали ящики для тих же фруктів або консервів.

Зарплата була, звичайно, маленької, але морозиво та інші дитячі радості, радянські підлітки на свої гроші могли собі дозволити. Але сучасний світ дає ще більше можливостей в плані заробітку підліткам.

І хоча час зараз зовсім інше, але у дітей бажання мати свої кишенькові гроші не пройшло, а навпаки, навіть посилився. Особливо з появою мобільних телефонів і комп'ютерів.

Так що одвічне питання: «Як підлітку в 14-16 років заробити власні гроші?» актуальне і зараз. Причому це питання стоїть перед підлітками всього світу. Ось кілька способів, за допомогою яких американські підлітки заробляють собі на кишенькові витрати. Думається, що дані способи застосовуються і на території та України.

Традиційні способи

Заробіток в соціальних мережах

Якщо у Вас є акаунт у соціальних мережах, наприклад: Вконтакте, Однокласники, Фейсбук, Твіттер і навіть Ютуб, то можна непогано заробити на платних посадах на стіні, вступаючи в групи, натискаючи на «Поділитися» або голосуючи в опитуваннях і голосуваннях. Тут платять набагато більше, ніж, наприклад, за платний перегляд реклами, який описаний нижче. Почати заробляти можна зареєструвавши профіль хоч в одній з мереж, але чим більше соцмереж Ви використовуєте, тим денего більше. Найбільш високооплачувана і перевірена система заробітку в соціальних мережах це ВКТаргет: . Виведення коштів всього від 50 рублів.

Заробіток на введення капчі

Заробіток на введення капчі це звичайно для посидючих. Капча — це зображення з буквами чи цифрами, які треба ввести, щоб наприклад залишити коментар або скачати файл. Така робота дуже легка і працюючи на закордонних сервісах легко заробити до 10 доларів в день. У нас таких сервісів теж дуже багато, але в порівнянні з іноземними, у нас платять набагато менше. Найбільше платять грошей на (ось код запрошення C6AH). Тут гарні розцінки, але реєстрація тільки за запрошеннями.

Заробити на автосерфінгах

Заробіток на програмах для автосерфінгу відрізняється від перегляду реклами, про який мова піде далі тим, що Вам не доведеться витрачати час на переходи по посиланнях і дійсний перегляд реклами. Ви можете встановити спеціальну програму, яка буде відкручувати рекламу в окремому вікні або поставити розширення на браузери. В останньому випадку з'явиться більше різних банерів в інтернеті, коли ви будете ходити по своїх сайтах, але зате Вам будуть капати гроші.

Не багато власників собак і кішок можуть вчасно вигуляти своїх вихованців. А адже вони вимагають догляду. Тому підлітки можуть пропонувати таким власникам свої послуги. Такий спосіб заробити є одним з найбільш популярних в американських підлітків.

Заробити на перегляді реклами в інтернеті

Величезний плюс для підлітків у тому, що заробити на перегляді реклами в інтернеті без вкладень і навіть не виходячи з дому. Ви просто повинні протягом декількох секунд дивитися на пропоновані сайти і отримувати за кожен гроші. Але ось подумайте, чи варто воно того, адже за перегляд одного сайту (20-30 секунд) Вам заплатять всього близько 3х російських копійок, т.тобто одну копійку українську. Просидівши весь день перед екраном і витративши багато дорогої електроенергії, ви не заробите і гривні. Так що, краще повернутися до варіанту з соцмережами або наприклад прокачати якого-небудь героя в онлайн-грі і заробляти на ньому.

Для ігроманів

Багато підлітки зараз грають в різні онлайн ігри. Благо інтернет надає їх у множині. Так і на цьому можна заробляти. Розвиваєте свій аккаунт і потім продаєте його тим, хто готовий викласти гроші. Причому суми продажів, аж ніяк не маленькі. Але найкраще заробляти ігрову валюту і продавати її в онлайн контору по скупці ігрової Валюти.

Можна заробляти граючи в комп'ютерні ігри з можливістю виведення реальних грошей. Таких ігор, де це можна робити не внісши до початку грошей мало, але вони є. Головне, запам'ятайте, що основна маса ігор, що вимагають гроші за реєстрацію — це шахраї.

Догляд за тваринами

Не багато власників собак і кішок можуть вчасно вигуляти своїх вихованців. А адже вони вимагають догляду. Тому підлітки можуть пропонувати таким власникам свої послуги. Такий спосіб заробити є одним з найбільш популярних в американських підлітків.

Купівля продуктів

Не секрет, що багатьом літнім людям походи в магазин даються насилу. Та й ті, хто цілими днями зайнятий на роботі не завжди встигають зробити покупки. Тому підлітки 13-14 таким людям пропонують свої послуги. Головне для клієнтів приготувати гроші і список продуктів. І щоб у список не потрапили спиртні та тютюнові вироби.

Прибирання дворів та присадибних ділянок

Ще одним способом у американських підлітків є прибирання території навколо будинків. Даний вид послуг затребуваний цілорічно. Взимку – це прибирання снігу, в решту пори року – прибирання побутового сміття, листя.

Якщо ви наберете команду з кількох підлітків, і обійдете свій район, то будете приємно здивовані. Що і в нашій країні дана послуга дуже затребувана.

Заняття з молодшими школярами

Дуже популярне серед старшокласників. По-перше, вони навчають малюків простим речам: арифметики, азбуки. По-друге, отримують за це гроші. А по-третє, перевіряють свої сили і знання перед вступом до коледжу.

Продаж своїх саморобок

Багато підлітків на дозвіллі займаються малюванням, вишиванням, роблять сувеніри. Причому все це у них виходить, просто чудово. Але хіба не можна своє хобі перетворити на джерело доходу.

Інтернет заробіток

Крім вищеописаних традиційних випадків є ще кілька. Їх можна віднести до можливостей сучасного технологічного світу. Особливо це стосується можливостей інтернету. Ось як американські підлітки використовують світову павутину.

Заробіток на акаунтах

Самій простий спосіб заробітку в інтернеті – це за допомогою свого облікового запису. Підлітки викладають свій ролик в мережу, розкручують і отримують гроші з реклами на них. Тому потрібно, щоб ролик був як можна популярнішим.

Копірайтинг

Написання статей для інтернету. Це роблять багато і в середньому за це можна отримувати 200 і більше доларів на місяць. Головне тут писати без помилок.

Ведення власного блогу

Це подальший розвиток професії копірайтера. Якщо будете викладати як мінімум по одній статті в тиждень на свій блог, то за рік-два ви зможете підвищити прибутковість свого блогу до стандартних 200 доларів в місяць. Єдине чим погані два останніх способи заробітку, так це тим, що прибуток отримаєш не відразу.

Додаткові статті на тему заробітку в інтернеті:

  • Як заробити мільйон ? Роздуми, поради
  • Куди вкласти гроші, щоб заробити

Всі способи заробітку реально працюють. За допомогою них хлопці можуть непогано заробляти і не просити весь час своїх батьків виділити їм гроші на покупку чого-небудь. А якщо ви об'єднаєте кілька способів, то і дохід відповідно збільшиться. Головне не лінується, і пожертвувати своїм часом.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як заробити гроші в 14-16 років