Що таке статичний і динамічний пароль в Приват24: рекомендації щодо захисту

Що таке статичний пароль в Приват24: рекомендації щодо захисту

Для того щоб зрозуміти, що таке статичний пароль Приват24, давайте для початку розглянемо процес реєстрації та види існуючих паролів. Реєстрація займе у вас пару хвилин і зажадає кілька простих кроків (іноді співробітники банку реєструють вас в системі Приват24 самостійно):

 1. Зайдіть на сайт за цим посиланням
 2. Введіть номер вашого мобільного телефону в тому форматі, як зазначено на прикладі.
 3. Далі вкажіть останні чотири цифри номера карти. Він вибитий на її лицьовій стороні.
 4. Наступним етапом уважно введіть адресу своєї електронної пошти (або email).
 5. Тепер придумайте код з 6 до 15 символів, що містить літери і цифри. Вкажіть його в нижньому вікні форми заповнення. Увага! Саме ці дані, які ви вказали при реєстрації, і є статичний пароль в Приват24.

Що таке статичний і динамічний пароль

Статичний пароль — це код, який ви вводите при вході в свій особистий кабінет в Приват24.

Динамічний пароль – це смс-повідомлення з цифровим кодом, який система автоматично надсилає на ваш мобільний телефон для того, щоб упевнитися, що ваш телефон не був вкрадений і це саме ви, а не зловмисники зараз заходите в свій аккаунт (особистий електронний кабінет в Приват24).

Рекомендації по захисту статичного пароля

Захист банківських систем має високий рівень, однак, схеми зловмисників теж не стоять на місці.
Ось кілька простих правил користування статистичними кодом, які допоможуть зберегти ваші гроші в цілісності:

 • Запам'ятайте! Співробітники банки не мають права просити вас надати персональні дані з вашої сторінки або будь-які інші дані про вашу карту. Якщо це відбувається, значить, ви маєте справу з шахраями. Останнім часом почастішали випадки, коли злочинці телефонують з телефонів ПриватБанк, які починаються з цифр +38056
 • Не варто намагатися запам'ятати на пам'ять статистичний код – запишіть його. АЛЕ зробіть це в блокноті, який буде знаходитися подалі від сторонніх очей.
 • Не давайте малознайомим людям свій мобільний пристрій, так як номер телефону прив'язаний до вашої карті і цим можуть скористатися.
 • Коли придумуєте код при реєстрації перший раз, зробіть його більш складним для надійності від злому.

Проблеми при авторизації

Кожного разу при вході у ваш особистий кабінет, буде запитуватися спочатку номер телефону, а потім статичний пароль. Але що робити, якщо система видає неправильні дані»?

 1. Подивіться в правому куті монітор, яка виставлена мовна панель на комп'ютері.
 2. Перевірте, чи не ввімкнено верхній регістр букв або по-іншому клавіша «Caps Lock». Тоді замість прописних букв будуть видаватися заголовні і введені дані не будуть допущене. Якщо на цій клавіші горить індикатор, то він включений. Якщо підсвічування в моделі вашого комп'ютера не продумана, скористайтеся будь-яким текстовим додатком (наприклад, Word) і введіть кілька літер для перевірки.
 3. Якщо ви все робите правильно, а отримати доступ не виходить, повторіть спробу пізніше. Сайт може просто «зависнути» з незалежних від вас причин.
 4. Можна також звернутися в технічну підтримку сайту. Просто натисніть праворуч зелену кнопку «допомога онлайн».
.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Що таке статичний і динамічний пароль в Приват24: рекомендації щодо захисту