Як змінити PIN-код карти Приватбанку через Приват24: докладна інструкція для користувачів

Як змінити ПІН-код на картці Приватбанку через Приват24

Зміна ПІН-коду пластиків карти може знадобитися з багатьох причин. І якщо виникла така необхідність, але ви не знаєте, як змінити ПІН-код на картці Приватбанку через Приват24, скористайтеся наведеними нижче:

Крок 1. Вхід в систему

Входимо в захищену систему сервісу інтернет-банку за допомогою введення вказаного при реєстрації номера телефону і пароль. Переходимо у вкладку «Мої рахунки», і зупиняємо вибір на карті, ПІН — код якої хочете змінити.

Крок 2. Управління рахунком

Відкриваємо потрібний картковий рахунок. На сторінці знаходимо кнопку «Управління карткою/рахунком». Вона знаходиться над таблицею з виписками. Переходимо по цьому запису в наступну сторінку індивідуальних налаштувань карткового рахунку.

Управління картою в Приват24

Крок 3. Налаштування керування доступом

У вікні представлений перелік можливих операцій, які можуть знадобитися клієнту з метою безпеки або налаштування комфортного користування системою. Знаходимо блок «Налаштування і послуги». 3 пункт цього блоку — PIN-код. Натискаємо на кнопку «Змінити» в рядку цього запису.

Далі в новому вікні, слідуємо підказкам системи, і для підтвердження послуги знову натискаємо «Підтвердити».

Крок 4. Підтвердження процедури

В результаті попередніх дій системою на телефон клієнта відправляється динамічний одноразовий код і відкривається нове вікно. У поле необхідно ввести 8 цифр одноразової комбінації з СМС і кнопкою «Підтвердити» завершити процедуру зміни ПІН — коду.

Крок 5. Отримання нового ПІН — коду

Через кілька секунд система створить індивідуальну комбінацію PIN-коду, і відправить СМС з його вказівкою на телефон власника картки. Отриманий код доступу до пластикової картки рекомендовано запам'ятати чи записати, а повідомлення з мобільного телефону видалити. Такі дії убезпечать фінансові кошти на карту Приватбанку при втраті мобільного пристрою або шахрайських діях третіх осіб.

Крок 6. Активація нових кодів доступу

Активувати новий PIN-код можна за допомогою будь-якої операції з карткою в банкоматі. Якщо автоматично створена комбінація погано запам'ятовується або просто не подобається, її можна поміняти на іншу в будь-якому банкоматі, або спробувати щастя, повторно здійснивши описану вище операцію.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як змінити PIN-код карти Приватбанку через Приват24: докладна інструкція для користувачів