Що таке «Віртуальна карта» Приватбанку і як її створити в Приват24

Як створити віртуальну карту в Приват24: загальна інформація та інструкція

Інтернет-карта Приватбанку – цільове платіжний засіб, який дозволить здійснювати покупки в режимі «онлайн» з мінімальним ризиком для себе і своїх рахунків. Відкрити такий рахунок можна в Приват24 – інтернет-додатку. Як створити віртуальну карту Приват 24, ми розглянемо більш докладно в цій статті.

Що потрібно знати про платіжною віртуальній картці

Головна відмінність онлайн-рахунку від пластикової кредитки в тому, що інтернет карту ви ніколи не можете взяти в руки – вона не випускається і не видається клієнту на руки. По факту – це звичайний банківський рахунок, створений для обмежених операцій, але з максимальною безпекою для його власника.

Такі картки обслуговуються міжнародною платіжною системою VISA. Віртуальну карту можна замовити і отримати миттєво. Це означає, що інтернет оформити картку в режимі «онлайн» можна за один день — всього за кілька хвилин. Для цього не потрібно йти до відділення, нічого не треба підтверджувати і платити.

Головна перевага полягає в підвищеному рівні безпеки. Картка не прив'язується до іншим вашим кредитками, ні до банківських рахунків. Її не потрібно регулярно поповнювати, платити за обслуговування, зате їй присвоюється унікальний номер.

Рахунок на ній буде доступний тільки власнику і таких фінансових межах, в яких сам клієнт забажає. Працювати вона буде лише для операцій, які здійснюються в інтернеті. Зняти з неї гроші готівкою не вийде.

Оформлення віртуальної картки через Прива24

Як замовити

Тепер розглянемо, як створити інтернет-кредитку в онлайн-банку. Для цього обов'язково потрібно бути зареєстрованим на сайті privat24.privatbank.ua. Якщо ви цього ще не зробили, рекомендуємо прочитати .

Після авторизації в онлайн-банку можна переходити до проведення потрібної операції. Розглянемо інструкцію по кроках:

 1. Виберіть розділ «Всі послуги»;
 2. виберіть пункт меню «Налаштування»;
 3. У меню праворуч у розділі «Карти» виберіть команду «Замовити карту»;Замовлення віртуальної карти в Приват24
 4. Виберіть тип карти;
 5. Виберіть валюту, в якій будуть здійснюватися платежі;
 6. Підтвердіть запит і чекайте приблизно 10 хвилин, поки сервіс опрацює вашу заявку. Щоб перевірити, чи отримали ви свій платіжний онлайн-рахунок, зайдіть в систему ще раз.Успішне створення інтрнет-карти в Прива24

Таким чином, операція повинна бути успішно виконана. Тепер картка буде прив'язана до вашого аккаунту. Щоб зробити покупку в інтернеті з її допомогою, потрібно виконати ще деякі операції: дізнатися свій унікальний CVV2-код, поповнити її хоча б на мінімальну суму, щоб нею можна було розраховувати за покупки.

Як управляти

Подивитися будь-яку інформацію по віртуальній кредитці, а також керувати нею можна так:

 1. Зайдіть в розділ «Мої рахунки»;
 2. У розділі «Карти» буде відображатися ваша Internet card;
 3. Щоб переглянути загальну інформацію по ній, виділіть її;
 4. Праворуч ви побачите номер, строк дії та CVV-код, через який можна буде отримати унікальний CVV2-код для здійснення операцій;Інтернет-карта на головній сторінці Прива24
 5. Зробити це можна і через меню «Керування картою»;
 6. На сторінці, що відкрилася, натисніть «Дізнатися CVV-код».Як дізнатися CVV-код інтернет-карти в Приват24
Щоб поповнити кредитку, просто перерахуйте на неї певну суму грошей зі свого іншого чинного рахунку. Це можна зробити в Прива24 за пару хвилин. Так Internet card стане доступна для здійснення різних покупок в Мережі.

Інтернет-картка Приватбанку якраз ідеально підходить для таких операцій. Вона максимально убезпечить ваші покупки в інтернеті при безкоштовному обслуговуванні і виняткову зручність.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Що таке «Віртуальна карта» Приватбанку і як її створити в Приват24