Медичне золото: що це? Ціни, відгуки

мед золотоМедичне золото – розкішна біжутерія з цього загадкового сплаву привертає увагу не тільки благородним блиском і ідентичністю з справжніми золотими виробами, але і приголомшливо доступною і вигідною ціною. Скільки насправді золота в «медичному ауруме» і якими властивостями володіють виготовлені з нього вироби, давайте розберемося.

Що таке медичне золото?

З цього приводу існує маса міфів. Найпопулярніший з них: медична сталь – це золото найвищої 999-ї проби. По-перше, створити ювелірна прикраса з такого матеріалу було б неможливо в силу природної м'якості золота. А по-друге, вироби з такого металу коштували б захмарних сум.

насправді, медичне золото – це сплав металів нікелю, магнію, хрому, мають природний, властивий їм блиск. З нього виготовляють не тільки якісну, вишукану біжутерію, але і хірургічний інструментарій, а також зубні коронки в стоматології.

Унікальні властивості медичного золота

  • Візуально нагадує золото однією з найвищих проб — 750-ї.
  • Не темніє і не втрачає первісного вигляду завдяки унікальній технології полірування та нитридно-титанового покриття.
  • Ідеально підходить людям, які мають алергію на біжутерію і сприймають лише золоті вироби.
  • Естетичний зовнішній вигляд, солідність в поєднанні з рекордно низькою ціною.
  • Довговічність і міцність.

Інвестиції в медичне золото – вигідне капіталовкладення

Крім всіх перерахованих вище переваг, ще й вельми вдалим капіталовкладенням є медичне золото. Ціна виробів з цього недорогого сплаву невелика, конкуренція практично відсутня – просто ідеальні умови для починаючого підприємця. Витончена, яскрава біжутерія з медичного золота має попит серед представниць прекрасної половини і дозволяє зробити 100% націнку на товар. Не дарма останнім часом розробкою колекцій прикрас з цього сплаву зайнялися кращі будинки з світу моди.

Вироби з медстали не бояться подряпин і потертостей, за ними легко доглядати: досить протерти вологою ганчіркою для відновлення блиску медичного золота. Відгуки свідчать про довгому терміні служби біжутерії з сплаву і збереження її первісного вигляду. Завдяки унікальній гипоаллергенності, медичне золото застосовують для виготовлення сережок-цвяшків, що застосовуються при первинному прокол вух і пупка, пірсинг.

І хоча медичне золото – лише вдалий піар-хід з точки зору маркетологів, його соотошение ціна/якість приваблює тисячі охочих поповнити свою ювелірну колекцію розкішними, «золотими» прикрасами.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Медичне золото: що це? Ціни, відгуки