ТОП-5 рейтинг депозитів банків України - кращі пропозиції

ТОП-5 рейтинг депозитів банків України

Девальвація нацвалюти, висока інфляція і політика НБУ продовжують чинити негативний вплив на ступінь довіри до програм банків у сфері депозитних вкладів. За останні два роки з ринку 180 було виведено 82 банку. Подібна ситуація підштовхує банки до пошуку нових ідей для депозитних пропозицій, враховуючи більш активне впровадження бонусних програм, щоб залучити більше клієнтів.

Одночасно з цим, інфляції в минулому році знизилася в 3,6 разів, до рівня 12%, (в 2015 — 43,3%), що сприяло підвищенню привабливості банківських вкладів, так як тепер у банків з'явилася можливість, пропонувати депозитні програми з більш високим ступенем прибутковості щодо інфляції, чого вони не могли собі дозволити в минулому році.

Враховуючи все, описане вище, Prostofinansy.com прийняв рішення, визначити найвигідніші пропозиції на ринку депозитів, і відібрати п'ять найбільш прибуткових пропозицій. Базисним критерієм служили вклади на 25 тисяч гривень, терміном на 3 місяці. Аналіз кращих пропозицій робився на підставі інформації, розміщеної на сайтах фінустанов.

Після таблиці розглянуті докладніше кожен з банків ТОП-5, результати його роботи в минулому році, надійність банків.

ТОП-5 рейтинг депозитів банків України






Назва банку % на депозит у гривнях Термін Умови вкладу Акційні пропозиції
Банк «Конкорд», депозит «Класичний Плюс» 20% 3 місяці Виплата відсотків щомісяця. Без можливості поповнення і дострокового зняття.
Банк «Форвард», депозит «Максимум» 19,5% (оформлення через онлайн-банкінг) 3 місяці Виплата відсотків в кінці терміну. Можна поповнювати. Без автопродовження. Gold картка в подарунок
«Промінвестбанк», депозит «Стабільний» 18% 3 місяці Виплата відсотків в кінці терміну. Без можливості поповнення і дострокового зняття. Автоматичне подовження. Надбавка 0,5% до ставки у випадках:
1. Відкриття вкладу пенсіонером або студентом;
2. Оформлення через контакт-центр;
3. При переоформленні строкового вкладу.
«Приватбанк», депозит «Плюс терміновий» 18% 3 місяці >Виплата відсотків щомісяця. Можна поповнювати. +0,2% при автоматичному продовженні вкладу.
«Укргазбанк», депозит «Строковий з продовженням» 18% 3 місяці Виплата відсотків в кінці терміну. Без можливості дострокового зняття. Можна поповнювати в перший місяць вкладу. Продовження неавтоматичне. +0,2% для вкладів від 200 тис. грн.
+0,5% для вкладів від 500 тис.грн.
+1,0% для вкладів від 1 млн. грн.

Банк «Конкорд»

Восени минулого року була успішно пройдена перевірка з боку НБУ. Достатність капіталу поряд з прозорістю структури власників були підтверджені. У листопаді на позачерговій раді акціонерів, прийнята резолюція щодо збільшення статутного капіталу банку за рахунок додаткових внесків на 45 млн. гривень шляхом розміщення звичайних іменних акцій. Враховуючи додаткову емісію, величина капіталу буде становити 200 млн. гривень. Підсумок роботи в 2016 році — 1,1 млн. гривень збитку.

Банк «Форвард»

За даними рейтингового агентства «Стандарт Рейтинг», ця фінустанова, згідно з результатами діяльності за минулий рік, входить в першу п'ятірку банків країни по надійності депозитів. Підсумок роботи в 2016 році — 920 тис. гривень прибутку.

«Промінвестбанк»

Враховуючи незадовільні результати фінансової діяльності, власник в особі російського Зовнішекономбанку, виставив українське дочірнє підприємство на продаж. У даний момент ВЕБ є власником 98% акцій «Промінвесту». Як говорить керівник Зеба Сергій Горьков, він вже мав діалог з кількома потенційними покупцями. Підсумок роботи в 2016 році — 4,8 млрд. гривень збитку.

«ПриватБанк»

Після того, як було винесено рішення про націоналізацію, більшість зарубіжних і вітчизняних рейтингових агентств знизили рейтинг «Привату» в інвалюті до точки RD, тобто до «обмеженого дефолту». На їхню думку, навіть враховуючи участь держави, банку буде непросто погасити свої зобов'язання в інвалюті. Агентство Standard&poor's знизило рейтинг Приватбанку до SD – «вибірковий дефолт», у зв'язку з примусовою конвертацією сертифікатів участі в позиці в капітал.

Потреба банку в додатковому капіталі на 1 грудня 2016-го перевищувала 148 млрд. гривень. Для докапіталізації було випущено ОВДП на 117 млрд. гривень, з яких 107 млрд. банком вже освоєно. На початку 2017 року «Приват» планує знизити ставки по гривневих і валютних і депозитами. Підсумок роботи в 2016 році — 653 млн. гривень прибутку.

«Укргазбанк»

За даними Нацбанку, восени минулого року банк посів 4-е місце за розміром активів серед банків. Підсумок роботи в 2016 році — 220 млн. гривень прибутку.

Необхідно додати, що окремі банки, воліють використовувати консервативну стратегію, тобто припускають по вкладах невисокі процентні ставки за високого ступеня надійності самого банку. В більшості своїй це установи з іноземним статутним капіталом, які мають міцну підтримку своїх акціонерів.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » ТОП-5 рейтинг депозитів банків України - кращі пропозиції