ОщадБанк Україна: реєстрація, відгуки клієнтів про роботу

oschadbankНе витримали життєвих ураганів і штормів багато банків, і тільки державний Ощадбанк відгуки виділяють серед інших, як єдиний банк, який служить символом надійності і стабільності в Україні. Незалежно від зовнішніх і внутрішніх факторів, Ощадбанк завжди виконував взяті зобов'язання і не підводив своїх партнерів. З цієї причини у числі його клієнтів Пенсійний фонд України, Укртелеком, Нафтогаз України, Енергоатом й інші серйозні установи.

Чим може пишатися Ощадбанк?

Це один з найбільших банків, який має близько 6 тисяч підрозділів, і входить у трійку лідерів на вітчизняному банківському ринку, він номер два після Приватбанку за розмірами активів. У його послужному списку такі важливі положення, як :

  • дотримання законності;
  • відповідальність перед державою і клієнтами;
  • високий професіоналізм і новаторство;
  • надійно забезпечена безпека вкладів;
  • абсолютно прозора різнобічна діяльність.

Кредитування не є основним напрямком Ощадбанку, це лише невелика частина його діяльності, в основному пов'язана з державними корпораціями. Зате банк приймає вклади і активну участь в соціальних програмах уряду. Через Ощадбанк виплачуються пенсії, допомоги на дітей, допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Ощадбанк: реєстрація вкладників

Проходить через Ощадбанк реєстрація на отримання тисячі компенсаційних коштів вкладниками Ощадбанку СРСР, які вважалися назавжди втраченими. Перша хвиля таких виплат пройшла в 2008 році. Частина вкладників отримали свою тисячу. Для не готового до такої масової акції банку це був важкий час. Витримати такий наплив клієнтів виявилося не під силу ні банку, ні самим вкладникам.

Тому, при підготовці другої хвилі виплат в 2012 році, були враховані помилки минулих років, розроблена певна система відвідування відділень, і це виключило проблеми черг та незручностей для вкладників і самого банку. Спочатку була проведена актуалізація вкладів, у процесі якої були оновлені особисті дані одержувачів, потім реєстрація.

При цьому використовувалась автоматизована система реєстрації. Проведена в Ощадбанк реєстрація вкладників через інтернет запобігла величезні черги у відділеннях. Така підготовленість банку заслужила високу похвалу його клієнтів. У 2012 році Ощадбанком були проведені компенсаційні виплати у розмірі 4,55 млрд грн.

Намічена на осінь 2013 року наступна виплата оформлених коштів на Національну картку для знову актуалізованих вкладників не відбулася. Ця болюча тема періодично спливає в обговореннях уряду, яке обіцяє відновити виплати, але цьому заважають об'єктивні та суб'єктивні причини в політиці та економіці країни.

Ощадбанк пропонує своїм вкладникам в 2014-2015 році?

Політична нестабільність в країні змушує деяких вкладників достроково розривати депозитні договори. Ощадбанк з розумінням відноситься до таких проблем, і навіть в лютому-березні 2014 року провів акцію «Ощадбанк завжди поруч». Акція була спрямована на фінансову підтримку клієнтів. Вкладникам були нараховані недоотримані відсотки, за умови, що вони відкривають вклад «Депозитний».

У зв'язку з тим, що процентні ставки в Ощадбанку невисокі, але гарантовані, є сенс відкрити депозит «Накопичувальний» і поповнювати його щомісяця для збереження своїх коштів у будь-якій валюті: гривня, євро, доларах. Відкривши вклад на 3 роки під 21% річних, клієнт отримує можливість зберегти й примножити свої гроші. Якщо відкрити вклад без щомісячного поповнення, то за пів року або рік він принесе його власнику 16% річних, що теж непогано.

Грошові перекази «Швидка копійка» з низькими тарифами оцінили всі клієнти Ощадбанку. Попит на таку послугу набирає популярність, з року в рік вона стає все більш затребуваною. З'явився в Ощадбанку WEB-банкінг «Ощад24/7», до якого вже долучилися близько 100 тис. клієнтів. Крім цього, підключений Mobile-банкінг для телефонів і айфонів.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » ОщадБанк Україна: реєстрація, відгуки клієнтів про роботу