Страхування кредитного ліміту ПриватБанк: принципи роботи програми, як підключити страховку або вимкнути

Страхування кредитного ліміту у ПриватБанк: як підключити або відключити страховку

Будь-які кредити в банках або кредитних організаціях – це і вигідно, і ризиковане водночас. У будь-який момент людині можуть знадобитися строкові кошти, а під рукою їх може і не виявитися. В такому випадку є можливість оформити кредит у банку, а потім поступово виплачувати його з певними відсотками. Однак що робити в тому випадку, якщо кредит оформлений, а виплатити його немає можливості. Програма «Страхування кредитного ліміту» в Приватбанку дозволяє клієнту убезпечити себе на випадок, якщо така ситуація виникне.

Система страхування дає можливість отримати страховку в різних життєвих ситуаціях, коли немає можливості виплатити кредит. Дана програма повністю покриє вашу заборгованість при певних обставинах.

В яких випадках працює система «Страхування кредитного ліміту ПриватБанк»

Розглянемо по порядку:

 1. Втрата основного робочого місця;
 2. Отримання інвалідності з-за нещасного випадку;
 3. Захворювання з критичним статусом;
 4. Смерть людини в результаті критичної хвороби або нещасного випадку.

Таким чином, партнери банку обіцяють покрити свої борги за кредитним лімітом в екстрених ситуаціях. При цьому повертати потім нічого не потрібно буде.

Умови і обмеження роботи програми «Страхування кредитного ліміту»

В Приватбанку працює, мабуть, сама різноманітна система кредитування клієнтів в Україні. Навіть якщо клієнт використовує звичайну пластикову картку, банк встановлює . Це означає, що клієнт може взяти гроші в борг у банку за умови своєчасного його погашення.

Також банк пропонує застрахувати . Страховка не покриває всі випадки, але найбільш критичні – так. Розглянемо випадки страхування кредитного ліміту більш докладно.

Перш за все, зазначимо: за цю систему банк зажадає внести певні кошти. На даний момент розмір таких внесків становить 0,9%. Тобто, якщо, в результаті, потрібно покрити заборгованість у розмірі 100 грн, то платіж складає всього 90 копійок. Таким чином, система пропонує свої послуги на досить вигідних умовах.

Отримати страховку можна в разі діагностування лікарями критичної хвороби. До такого роду випадків відносять, наприклад, інфаркт та інсульт, інші серйозні серцеві недуги, онкологічні хвороби, захворювання, що вимагають пересадки органів і т.п. Само собою страхуються випадки смерті внаслідок нещасних випадків або хвороб.

Крім того, страховка діє і в разі втрати основного місця роботи не з вини самого працівника. Тобто якщо на роботі скорочення або фірма була ліквідована, перетворилася, і працівник втратив робоче місце, система страхування ліміту кредитної картки теж працює.

У випадках втрати робочого місця є певні обмеження:

 • Страховці не підлягають клієнти, які не досягли 20-річного віку, а також особи, які досягли 56 і 58 років для жінок і чоловіків відповідно;
 • Не страхуються особи, робочий стаж яких не досягає одного року на останньому робочому місці;
 • Не підлягають системі страхування клієнти, які працюють у певних сферах: власних приватних підприємствах, військовослужбовці, фрілансери, сумісники, самозайняті клієнти, а також клієнти, влаштовані в компанії, в якій вони володіють більш ніж 10 відсотками акцій.

Як оформити програму «Страхування кредитного ліміту»

Оформити програму страховки на вашій кредитній карті можна декількома способами: у відділенні банку, або на офіційному сайті Приватбанку і на сайті онлайн-банкінгу Приват24. Для оформлення не потрібні які-небудь документи – потрібна тільки ваша картка.

У відділенні банку оформити програму «Страхування кредитного ліміту» найпростіше. Для цього просто потрібно звернутися до співробітника банку, після чого він допоможе вам провести потрібну операцію.

Це також можна зробити власноруч в режимі «онлайн».

Якщо ви користуєтеся Приват24, виконайте наступні інструкції:

 1. Увійдіть в Приват24, відкрийте вкладку «Мої рахунки»;
 2. У меню «Страховки» виберіть пункт «Оформити страховку»;
 3. Далі виберіть «Страхування кредитного ліміту».

Оформлення займає всього пару хвилин. Ще один простий спосіб оформити програму – оформлення на сайті Приватбанку:

 1. Заходимо на портал privatbank.ua і відкриваємо меню «Інше»;
 2. Знаходимо пункт «Страхування»;
 3. Заходимо в «Мої страховки» та оформляємо програму.

Як розірвати договір про страхування або отримати страхову виплату

Клієнт має право розірвати договір так само просто і швидко, як і оформити. Зробити це можна, звернувшись на лінію 0 800 500 206, в відділенні банку, на сайті Приватбанку або в Приват24. Процедура займає лічені хвилини.

А от щоб отримати страховку, необхідно зібрати чимало документів. В залежності від випадку це може бути довідка з місця роботи, медична довідка або засвідчення смерті і документи від уповноважених органів, що підтверджують настання того чи іншого страхового випадку. Проте у разі втрати роботи клієнту достатньо надати лише трудову книжку.

Важливо пам'ятати, що отримати страховку можна лише в обмежені терміни. Звертатися в банк потрібно протягом тридцяти календарних днів з моменту настання такого випадку. Якщо клієнт зібрав усі необхідні документи, але звернувся за компенсацією пізніше, ніж через місяць, його кредит не буде погашено через систему страхування.

Система страхування кредитного ліміту на картках Приватбанку підходить не всім клієнтам і має ряд важливих нюансів, але за умови мінімальних внесків і швидкого оформлення вона все одно користується попитом у громадян.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Страхування кредитного ліміту ПриватБанк: принципи роботи програми, як підключити страховку або вимкнути