Віртуальна криптовалюта під назвою Bitcoin вважається мало не найстабільнішою вигідною для скупки. У цьому легко обганяючи навіть долар і разогнавшуюся в останнім часом японську ієну.
Биткоин також є волатильною валютою світу. Він був створений в 2008 році, і продавався буквально за безцінь аж до 2010. Тоді він коштував всього лише 1 долар за більш ніж 1300 биткоинов. Тільки в період з 2011 2016 роки курс валюти Bitcoin зробив грандіозний стрибок $2 до цілих $1137.
Звідки такий успіх у Bitcoin
Криптовалюта завоювала свою популярність за рахунок декількох факторів. Першим була її незалежність від будь-яких умов і банків. Вона не мала централізованої структури, не було кому їй керувати. Користувач заробив (намайнил) собі грошики і він їй користується. Завдяки цьому биткоин не підкріплений золотом або чимось іншим. Але він безцінний, тому що люди вірять в його надійність. При цьому биткоин дуже важко видобувається і фактично обмежений певною сумою. А також абсолютно не схильний до інфляції. Це і дозволило йому досягти таких висот в зростання курсів.
на сьогодні Биткоин з 23 червня 2016 року почав зміцнюватися ще більше, хоча, здавалося би, що більше і нікуди. На тлі Brexit ця валюта стала здаватися набагато надійніше. Особливо якщо враховувати, як різко просів курс британського фунта, а за ним і курс євро.
Навіть долар і єна, зміцнилися завдяки Brexit, не виглядають настільки надійними, як Биткоин. Цікаво, що обсяги торгів цій криптовалютой відразу після референдуму різко зросли майже в два рази. Ще цікавіше, що в основному цим займалися британські брокери, вони становили більшість торговців на ринках биткоина.
Наслідки Brexit позначилися на фондових біржах і ринках валют практично відразу після закінчення референдуму. Якщо навіть не сказати, що у час нього. Курси валют скакали як скажені, поки торговці і покупці стежили за ходом голосування. Але після перемоги прихильників виходу з Євросоюзу курс фунта стабільно став падати. А долар і ієна на його фоні і на довіру покупців піднялися. З-за чого обміняти долар в Україні досить легко вартості в 24,92-25,08 грн./$.
Обвал британського фунта, зростання курсу долара та інші фактори впливають на биткоин лише позитивним чином. Ця валюта, як здається, здатна впоратися практично з всім, що на неї «звалюється», незважаючи на відсутність регулятора або будь-якої централізації.
далі
Поки що саме Биткоин є волатильною і стабільною валютою світу. &Nbsp;стабільності і ціною він спокійно обганяє навіть дорогоцінні банківські метали. Вважається, що майбутнє за криптовалютой, бо вона не забезпечується золотом, і, отже, якщо раптом частина запасів останнього кудись зникне проблем буде менше.
Поки Brexit все ще «топчеться» курсу фунта, зміцнення надійних валют буде продовжуватися. Так, ієна і биткоин в останнім часом продовжують досить активно рости. Міжбанківські курси долара і фунта ж поки знаходяться в підвішеному стані. &Nbsp;принаймні, в Україні. Наприклад, обміняти британський фунт в Дніпрі (Дніпропетровську) можна за курсом 31,5-34,0 грн./од.