Дивовижний світ технологій: 20 кращих гаджетів Consumer Electronics Show

Основним трендом CES в цьому році стала технологія віртуальної реальності

Кращі гаджети CES

Дивовижний світ технологій: 20 кращих гаджетів Consumer Electronics Show. Фото: nexo.com

Головним трендом Міжнародної виставки споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES), яка проходила з 5 по 8 січня в Лас-Вегасі, стала віртуальна реальність. Саме навколо цієї технології і побудовані найбільш цікаві гаджети CES-2017.

Віртуальний «костюм» Theory Hypersuit

corporateentertainmentagency.com

Фото: corporateentertainmentagency.com

Французька компанія Theory створила костюм-атракціон Hypersuit, який дає користувачеві відчуття плавання, польоту чи стрибків з парашутом: людина лягає на рухому платформу екзоскелету і контролює напрям «польоту» або «запливу». Для повноти відчуттів в обличчя дме вітер. Гаджет можна буде придбати вже в 2017 році.

Сандалі для віртуальних мандрівників Cerevo Taclim VR

scxiaoyao.cc

Фото: scxiaoyao.cc

Японська компанія Cerevo розробила сандалі для подорожі по віртуальній реальності. Взуття дозволяє користувачеві відчути всі впливи на його ноги, які відбуваються у віртуальній реальності: характер поверхні, по якій він ступає в VR або як він «б'є ворога» ногою. Все це можливо, завдяки тому, що всередині кожного сандалія можна знайти вібромотори, датчики руху, акумулятор і модуль Bluetuth 4.1 LE.

cerevo-taclim

Фото: newsyou.info

слуховий апарат-перекладач Waverly Labs The Pilot

focus.ua

Фото: focus.ua

Нова розробка компанії Waverly Labs – The Pilot – забезпечує своєму користувачеві синхронний переклад на будь-яку мову. Навушник The Pilot працює без підключення до інтернету, у зв'язці з відповідним мобільним додатком.

Поки що гаджет забезпечує синхронний переклад промови чотирма мовами — англійською, французькою, іспанською та італійською — і знаходиться на стадії розробки. В комплект Waverly Labs The Pilot буде входити два навушники — один — для власника і другий — для його співрозмовника.

Гарнітура з глушником Hushme

cnet.com

Фото: cnet.com

З гарнітурою Hushme можна вести приватну бесіду в офісі, переповненому людьми, і ваша розмова не почує ніхто завдяки унікальному глушника Hushme. Гаджет розробляється в США засновником технології-українцем.

«Яйце» з інтелектом Desktop Companion Robot Panasonic

businesswire.com

Фото: businesswire.com

Компанія Panasonic розробила робота-компаньйона у формі яйця висотою 48,9 см і діаметром — 29 див.

Робот оснащений коліщатками, проектором, Wi-Fi-модулем і здатний розпізнавати голосові команди і реагувати на них.

Робот-компаньйон бере інформацію з хмарного сервісу, може проговорити її або відтворити з допомогою проектора. Він також може імітувати рухи людини. Ефект природного спілкування з роботом створюється за рахунок синхронного відтворення голосу робота з вбудованим проектором.

Коли розробка Panasonic поступить в продаж поки невідомо.

Розумний велосипед LeEco Smart Bike

www.gizmotimes.com

Фото: gizmotimes.com

Компнія LeEco представила смарт-велосипеди нового покоління — міський велосипед LeEco Smart Road Bike і велосипед для їзди по пересіченій місцевості — LeEco Smart Mountain Bike.

Велосипеди працюють на основі фірмової операційної системи BikeOS на базі Android 6.0 Marshmallow, оснащені процесором Snapgragon 410, 4-дюймовим сенсорним екраном, акумулятором ємністю 6000 мА/год, GPS-модулем, акселерометром, компасом, барометром, датчиком швидкості та частоти обертання педалей, вбудованим фітнес-трекером, системою освітлення, встановленими картами, плеєром, гудком і вбудованою рацією.

Власник смарт-велосипеда нового покоління може бути спокійний про безпеку свого транспорту: він оснащений системою сигналізації, за допомогою якої можна відстежувати місце розташування велосипеда через мобільний додаток, а заблокировка та розблокування велосипеда здійснюється за допомогою відбитка пальця власника.

Обидві моделі смарт-велосипедів надійдуть у продаж на ринку США в другому кварталі 2017 року.

Велотренажер для самих маленьких Fisher-Price Think & Learn Smart Cycle

learningandfinance.com

Фото: learningandfinance.com

Компанія Fisher-Price створила смарт-велотренажер для розвитку малюків. Гаджет працює на основі мобільного пристрою під керуванням Android або iOS і стимулює фізичний і розумовий розвиток малюків, а також допомагає їм грати в улюблені ігри, не засиджуючись на одному місці.

Розумний-велотренажер можна буде придбати вже в 2017 році.

Дрон-рибак PowerRay

aitnews.com

Фото: aitnews.com

Безпілотний дрон-рибак PowerRay служить чудовим гаджетом для риболовлі та підводної зйомки. Він може занурюватися на глибину до 30 м і оснащений модулем Fishfinder — гідролокатором для виявлення риби і інших мешканців підводного світу. Гідролокатор здатний сканувати водойма вглиб на додаткові 40 м.

PowerRay оснащений камерою для запису відео у форматі 4К і набором сенсорів, які дозволяють отримати інформацію про температуру води і особливості дна водойми. Всю інформацію дрон після спливання передає на мобільний пристрій за допомогою інтегрованого Wi-Fi-модуля.

Крім того, дрон-рибак має світлові прилади для риби принади і дистанційно керований модуль для скидання приманок-пасток. Власник гаджета може спостерігати за подіями навколо підводного безпілотника, використовуючи фірмові окуляри PowerVision VR або шолом віртуальної реальності. PowerVision VR здатний розпізнавати рухи голови оператора і синхронізувати його жести з підводними маневрами дрона.

Шарф-маска з фільтром повітря Wair

www.ecouterre.com

Фото: ecouterre.com

Подбати про своє зродовье можна за допомогою шарфа-маски Wair. Гаджет закриває ніс і рот власника і очищає повітря за допомогою вбудованих фільтрів. Wair постійно моніторить якість повітря, яким дихає його власник і надсилає отриману інформацію на його смартфон. Цю інформацію також можна ділитися в соцмережах.

Персональний Bluetooth-дозиметр Mirion Technologies Dosime

focus.ua

Фото: focus.ua

Гаджет Dosime проводить сканування навколишнього середовища кожні 4 секунди і перевіряє її на предмет присутності рентгенівських променів і гамма-випромінювань. Пристрій працює в зв'язці з Android-додатком на смартфоні, куди і передає інформацію.

Труси-захисники від випромінювання Spartan

http://gadizmo.com/

Фото: gadizmo.com

Труси Spartan є захисниками від випромінювань Wi-Fi, стільникових мереж і т. д. Це відбувається за рахунок волокон срібла, які інтегровані в тканину. Spartan забезпечують 99-відсотковий захист чоловічої фертильності від негативних випромінювань.

Вібруючі джинси Spinali Design

tendanceouest.com

Фото: tendanceouest.com

Розумні джинси Spinali Design розроблені для тих, кому складно самостійно орієнтуватись у місті. Ідея полягає в тому, що штани або шорти вбудовано навігаційний пристрій, яке вібрує, коли власнику смарт-одягу необхідно повернути в ту або іншу сторону.

Серед інших функцій джинсів Spinali Design оповіщення про отримані смс-повідомленнях і пропущених дзвінків.

Свисток-сигналізація Geko

coolwearable.com

Фото: coolwearable.com

Свисток Geko – чудовий захист від зловмисників. У разі екстреної ситуації власник може дути в свисток, після чого Geko відправить смс-повідомлення, зателефонує або надішле e-mail людині (або декільком людям), внесеному в контакт-лист. До відповідного повідомленням прикріплюється місце розташування власника свистка. Одержувач також може чути, що відбувається навколо власника гаджета.

Фітнес-трекер з детектором алкоголю Proof

telegraph.co.uk

telegraph.co.uk

Фітнес-трекер з функцією детектора алкоголю Proof дозволяє постійно моніторити рівень алкоголю в крові його власника. Дані збираються за допомогою електрохімічного датчика і передаються на екран смартфона. Картридж розрахований на 12 годин безперервної роботи. Акумулятор браслета — на 4 дні. Результати видаються по системі Blood Alcohol Content: показується ставлення вмісту етанолу до загального об'єму крові. Зараз гаджет знаходиться на стадії розробки.

Тростина Dring Smart Cane

geeks.hu

Фото: geeks.hu

Французька компанія Dring розробила смарт-тростина, яка служить помічником для літніх людей. Гаджет оснащений вбудованим акселерометром і гіроскопом, що дозволяє автоматично моніторити щоденну активність власника. Дані, зібрані гаджетом, надходять на захищений віддалений сервер, там обробляються, і на їх основі видаються рекомендації у випадку виявлених відхилень.

Тростина також оснащена тривожною кнопкою, натиснувши яку, рідним або співробітникам соцслужби надсилається повідомлення. Власник тростини, в свою чергу, також отримує сигнал про те, що допомога вже в дорозі.

Інтелектуальна щітка для волосся Kérastase Hair Coach

cultofmac.com

Фото: cultofmac.com

Над смарт-щіткою Hair Coach працювали Withings (підрозділ Nokia) і Kerastase з L’Oreal Research. Гаджет стежить за станом свого волосся власника, виявляє пошкоджені і неслухняне волосся. Гаджет оснащений мікрофоном, кондуктометрическим сенсором, гіроскопом і спеціальними датчиками. Вся зібрана інформація передається гаджетом в мобільний додаток. Після чого власник отримує індивідуальну інструкцію по догляду за волоссям, з урахуванням прогнозу погоди.

Лазерний шолом для росту волосся Apira Science iGrow

http://www.express.co.uk/

Фото: express.co.uk

Лазерний шолом для росту волосся Aspira Science iGrow оснащений системою червоних лазерів і світлодіодів, які стимулюють ріст волосся. Компанія Aspira Science працювала над створенням гаджета більше року. Розробники запевняють, що iGrow здатний на третину простимулювати зростання волосся всього за 4 місяці. А все завдяки лазерної терапії з низькою інтенсивністю.

Гаджет рекомендують використовувати не більше 3-4 разів на тиждень по 25 хвилин кожен.

«Чесне» дзеркало HiMirror Plus

engadget.com

Фото: engadget.com

Розумне дзеркало HiMirror Plus сканує обличчя свого власника і повідомляє про всіх його недоліках — зморшках, червоних плямах, розширених порах і нездоровому кольорі обличчя.

В пам'яті гаджета може одночасно зберігатися до 14 тис фотографій шести різних людей.

«Буркотлива» насадка для душу Hydrao Smart Showerhead

wwportal.com

Фото: wwportal.com

Розумна насадка для душу з вбудованими LED-підсвічуванням Hydrao контролює кількість використаної води, інформуючи про те, скільки води утекло з допомогою світлових індикаторів: зелене світло — до 10 л води, фіолетовий — до 30 л, червоний — більш 30 л, червоний мерехтливий — понад 50 л.

Hydrao підійде для будь-якого стандартного душового шланга, їй не потрібні батарейки. Пристрій заряджається за допомогою гідротурбіни, яка використовує енергію проточної води.

Ліжко Sleep Number 360

designboom.com

Фото: designboom.com

Ліжко Sleep Number 360 максимально поліпшить комфорт вашого сну: вона здатна змінювати твердість і форму матраца, підлаштовуючись під сплячого. Серед інших функцій смарт-ліжка нагрівання в області ніг, приподнятие голови сплячого, якщо він хропе. Вона також оснащена вбудованим будильником і записує дані про сні своїх власників — скільки вони спали, скільки ворочались, з якою частотою дихали і який був їх середній пульс. У смарт-ліжка є дві незалежні зони для двох осіб, інформацію про сні яких ліжко передає на їх смартфони.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Раніше повідомлялося про те, що названа найбільш залежна від гаджетів нація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недоліки розумного будинку: гаджет Amazon став свідком вбивства

За матеріалами focus.ua


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Дивовижний світ технологій: 20 кращих гаджетів Consumer Electronics Show