10 незвичайних способів використання банківської карти

Зняти готівку в банкоматі, здійснити оплату в інтернеті — тут, звичайно, не обійтися без платіжної картки. Але її функціонал цим не обмежується.

пам'ятник карті

Перший і єдиний пам'ятник кредитці знаходиться в Єкатеринбурзі, РФ. Фото: 66.ru

Всі звикли до того, що банківська карта є універсальним інструментом доступу до рахунку. З її допомогою можна зняти готівку в банкоматі, розплатитися в магазині, купити щось в інтернеті або перевести гроші одному. Однак насправді, існує величезна кількість інших способів використання пластикових карт. Деякі з них практичні, інші викликають лише посмішку. Пропонуємо вам підбірку з 10 таких оригінальних способів.

1. Скребок автомобільний

Виявляється, пластикова картка може стати незамінним помічником в зимовий морозний ранок, коли очистити машину нічим. Сніг на капоті або на даху краще прибрати іншими інструментами, а от з льодом на склі картка впорається чудово. Вона навіть тонше і легше звичайного автомобільного скребка, тому з її допомогою можна очистити як скла, так і інші поверхні.

карта скребок

Платіжна картка в якості автомобільного скребка. Фото: auto.ria.com

2. Ніж універсальний

Хто з нас, будучи студентом і вибираючись на посиденьки в парк або ліс, не шукав підручні інструменти для оброблення продуктів? Адже часто виявлялося, що хліба, сиру, ковбаси та іншої їжі вдосталь, а ножа немає. Зате при собі завжди є банківська карта. Вона дозволяє розрізати продукти в потрібній пропорції. Якщо ж потрібно лезо «погостріше», карту завжди можна заточити про камінь.

кредитна карта

Банківська карта завжди повинна бути під рукою. Приміром, якщо раптом знадобиться нарізати продукти. Фото: krednal.ru

3. Інструмент для чищення клавіатури

На клавіатурі тих, хто постійно працює за комп'ютером, нерідко можна нашкрябати на пристойний сніданок. Ми не знаємо, як стільки сміття і різних дрібниць накопичується в клавіатурі, але знаємо, що очистити її можна за допомогою тієї ж пластикової картки. Прочищення шляхом звичайного перевертання і трушення не завжди ефективна. А товщина карти дозволяє як видалити сміття, так і протерти пил (якщо обернути карту серветкою).

карта для чищення клавіатури

Почистити клавіатуру можна за допомогою тієї ж пластикової картки. Фото: warnet.ws

4. Віяло

Рятуватися від спеки можна всіма доступними способами, в тому числі за допомогою банківської карти. А краще — кількох карт. Якщо з них змайструвати невелике віяло, він врятує вас в жаркий день в офісі.

платіжні картки

Віяло з пластикових карт врятує в спекотний день. Фото: vc.ru

5. Шпатель

Дивно, як завдяки розмірам і матеріалу з банківської карти виходить відмінний шпатель. Її довжина становить 86 мм, ширина — 54 мм, товщина — 0,76 мм Відповідно, можна отримати два шпателя, великий і поменше. Властивості пластику, а саме його гнучкість дозволяє проводити роботу без нерівностей на будь-яких поверхнях. Ну і нарешті, плавні закруглення кутів карти немов створені для фінальної обробки швів у ванній або на кухні.

З пластикової карти виходить відмінний шпатель. Фото: drive2.ru

6. Взуттєва «ложечка»

«Ложечка» для взуття є в кожному будинку, але знайти її в потрібний момент буває нелегко. В цій ситуації також стане в нагоді банківська карта. Вона хоч і не великий довжини, зате тверда і портативна, а значить завжди під рукою.

взуттєва ложечка

«ложечкою» взуватися набагато легше. Навіть якщо в ролі «ложечки» — платіжна карта. Фото: obuvkosmetica.blogspot.com

7. Альтернатива плитці і шпалерам

Якщо ви довгий час є активним користувачем банківських послуг, то напевно у вас накопичилося якусь кількість старих пластикових карт. Додаємо до них неактивні клубні, накопичувальні, дисконтні картки. Особливо лояльний користувач може зайнятися колекціонуванням «пластика». Ще один варіант застосування цих старих карт — оригінальні шпалери, плитка або просто цікавий орнамент. Для цього потрібні лише старі банківські карти, клей і трохи фантазії.

карта для декору

Якщо набридли звичайні шпалери та плитка, квартиру можна прикрасити старими банківськими картами. Фото: vk.com

8. Картковий будиночок

Для тих, хто будує хатки з колоди гральних карт, ми радимо придивитися до банківських карток. З одного боку, вони важче, але при цьому товщі і міцніше. Тому конструкція створених фігур буде відрізнятися міцністю, а також оригінальним дизайном. В офісах можна навіть влаштовувати змагання з будівництва будиночків з банківських карт.

картковий будиночок

Пластикові картки можна використовувати замість гральних для будівництва будиночків. Фото взято на Linkedin

9. Сортувальник проводів

Проблема заплутування проводів у домашнього або офісного комп'ютера знайома всім. Якщо взяти пластикову карту, прорізати в ній декілька отворів і вставити в них дроти, заплутуватися вони будуть набагато рідше. Можна використовувати декілька карт — так ефективність цього методу тільки зросте.

карта сортувальник проводів

Карту можна використовувати для вирішення проблеми заплутування проводів. Фото: dicasdemulher.com.br

10. Різні корисні вироби

З карти можна також робити різні корисні речі, як то закладку для книги, холдер для навушників і проводів (намотав навушники на карту — уникнув проклятого заплутування), підставку для телефону (відео-підказку дивіться нижче) і ін

карта для навушників

З карти можна зробити холдер для навушників. Фото: yaprofi.net

Всі ці оригінальні способи використання банківських карток підходять і для клубних, знижкових, накопичувальних карток. «Пластик» може бути надзвичайно корисний у повсякденному житті! У коментарях ви можете поділитися своїм досвідом.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Раніше повідомлялося, що пластикових карт у світі стало більше. За даними Nilson Report, в 2015 році з використанням карт шести глобальних платіжних систем Visa, UnionPay, MasterCard, JCB, Diners Club/Discover і American Express було здійснено 227,08 млрд покупок, що на 16,1% більше порівняно з 2014 роком.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як зробити підставку під телефон або планшет з пластикової карти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

10 найбільш незвичайних альтернатив грошей в світі

Розумний ящик з грошима: як працює банкомат


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » 10 незвичайних способів використання банківської карти