Адвокат по цивільних справах — корисні поради як знайти хорошого цивільного юриста і не стати жертвою шахраїв + огляд ТОП-5 компаній з вирішення цивільних спорів

Скільки коштують послуги хорошого цивільного адвоката? Як скористатися послугами адвоката у цивільних справах безкоштовно? Де знайти кращого адвоката в цивільних справах і за прийнятну ціну?

Здравствуйте, шановні читачі журналу Хитрий Бобер. З вами на зв'язку Валерій Чемакин.

Я вже багато років займаюся правовим консультуванням і постійно стикаюся з людьми, які намагаються вирішити свої побутові проблеми у суді без участі адвоката у цивільних справах. Сьогодні ви дізнаєтеся, чому з цього нічого хорошого не виходить.

В кінці статті в якості бонусу ви отримаєте відомості про кількох юридичних компаніях з вигідними цінами, і питання, як знайти хорошого адвоката у цивільних справах, буде знято з порядку денного.

Адвокат по цивільних справах

Зміст
 1. Чим займається адвокат по цивільних справах?
 2. Скільки коштують послуги адвоката в цивільних справах?
 3. Як знайти хорошого адвоката з цивільних справ — 5 простих кроків
 4. Де знайти хорошого адвоката з цивільних справ   огляд ТОП-5 компаній з надання юридичних послуг
 5. Як НЕ стати жертвою шахраїв — 4 ознаки, що ви обрали афериста
 6. Висновок

1. Чим займається адвокат по цивільних справах?

Цивільне право регулює майнові та особисті немайнові відносини між громадянами, а також організаціями у різних сферах життєдіяльності. Воно охоплює величезний спектр взаємин від побутових до розглядів спорів між великими корпораціями в арбітражних судах. Цю галузь іноді називають цивільним правом, а юристів науковцями цивілістами.

Будь-який студент юридичного вузу в обов'язковому порядку вивчає норми цього законодавства, але не кожен стає досвідченим адвокатом у цивільних справах.

Причина криється в складності самого процесу, недосконалість та різноспрямованості положень закону, у специфіці цивільного судочинства, де перемагає не той, хто правий, а той, хто зібрав більше доказів.

В одній з наших статей є докладний опис представництва в суді. Так от навіть кращі адвокати у цивільних справах можуть допустити помилку.

Процес по цивільній справі – це не що інше, як змагання в красномовстві і кількість добутих доказів між двома сторонами. Суддя може винести завідомо несправедливе рішення, грунтуючись на формальних даних.

Коли може знадобитися допомога адвоката у цивільних справах:

 • у вас виник конфлікт з іншим громадянином або організацією, пов'язаний з майновими відносинами;
 • ви вважаєте, що до вас несправедливо поставилися органи влади в частині надання держпослуг;
 • вам потрібна реструктуризація кредитних боргів або визнання банкрутом;
 • виникли спори, пов'язані з нерухомістю;
 • знадобилася захист інтересів в арбітражному суді.

Це тільки деякі ситуації, коли юридичні послуги повинні надавати сильні адвокати у цивільних справах.

2. Скільки коштують послуги адвоката в цивільних справах?

Щоб отримати адвокатський статус, потрібно не тільки закінчити юридичний вуз, але і попрацювати кілька років простою або юристом, помічником адвоката. Ще треба здати спеціальний іспит і внести солідний членський внесок. Не забуваємо і про періодичні платежі, які сплачуються до бюджету. Все це робить розцінки на послуги адвокатів у цивільних справах вищими, ніж у простих юристів.

На ціноутворення в цій сфері впливає і ступінь популярності адвоката. Є відомі мало не на весь світ фахівці з величезним досвідом. Консультація юриста такого плану може обійтися в кілька десятків тисяч рублів, не кажучи вже про його участь в судовому засіданні. З іншого боку, гонорар адвоката з цивільних справ без досвіду ледве покриває його витрати на ваш захист.

Вартість залежить також від складності справи, кількості призначуваних по ньому експертиз, обсягу доказової бази. Часто визначальною в цьому питанні буває сума пред'являється опоненту позову.

У цьому випадку гонорар обчислюється у відсотках від цієї суми. При цьому потрібно знати, що кожен має право вже в позовних вимогах заявити відшкодування витрат на адвоката у цивільних справах.

Законодавством передбачена можливість отримати послуги юриста, в тому числі адвоката, безкоштовно. Детальніше про це читайте в нашій тематичної статті, а тут зазначу, що такою пільгою можуть скористатися соціально-незахищені верстви населення, перелік яких є в ФЗ 324 від 21.11.2011 р.

Інші громадяни теж мають можливість не оплачувати консультаційні послуги адвоката в цивільних справах, так і будь-якого іншого юриста, якщо поставлять запитання у режимі онлайн на сайті юридичної компанії. Однак відповідь буде абстрактний, дає лише загальне уявлення про вирішення проблеми.

3. Як знайти хорошого адвоката з цивільних справ — 5 простих кроків

Якщо перед вами вже постало питання про те, як вибрати адвоката у цивільних справах, то пропоную кілька простих кроків з його пошуку.

Крок 1. Вибираємо кілька кандидатів і порівнюємо їх

найнадійніший спосіб знайти грамотного фахівця – це розпитати друзів і знайомих. Цілком можливо, хтось з них вже користувався послугами адвоката у цивільних справах, та ще й дешево. Ця людина не тільки порадить вам конкретного юриста, але і розповість з перших вуст про його достоїнства і недоліки.

Можна досліджувати безліч оголошень в газетах і журналах, вибираючи звідти підходящі кандидатури. Якщо вам потрібен адвокат по цивільних справах, що володіє хорошим досвідом, то зупиняйтеся на тих, чиї оголошення опубліковані у відомих виданнях, які дорожать своєю репутацією. Це правило відноситься повною мірою і до інтернет-журналів.

Як знайти адвоката у цивільних справах

Мабуть, найпоширеніша сьогодні середа пошуку чого завгодно – це інтернет. Надрукувавши в пошуковому запиті фразу «шукаю адвоката у цивільних справах», ви отримаєте мільйони результатів. Вам достатньо 10 – 15 з початкової сторінки, виключаючи 3 найперших, які мають явно рекламне походження.

Тепер вам потрібно порівняти вибраних адвокатів за наступними критеріями:

 • популярність;
 • відсоток виграних справ;
 • цінова політика;
 • фізична віддаленість від вашого місця проживання;
 • наявність і кількість позитивних відгуків про адвоката у цивільних справах.

Порівнявши кандидатів, відбираємо тільки ті, які вам найбільше підходять по перерахованим критеріям, і звертаємося за юридичною допомогою. Суть цього поняття повністю розкрита в нашій окремій статті.

Крок 2. Звертаємо увагу на спеціалізацію юриста

У процесі відбору кандидатів на посаду вашого захисника потрібно звертати увагу на те, який практикою займався адвокат по цивільних справах. Ідеально, якщо більша частина його справ аналогічна вашій. Спеціалізація юриста дуже важлива, так як цивільне право дуже велике й володіти практичними навичками в декількох напрямках без шкоди для якості неможливо.

Приклад

Ольга Іванівна прийшла в юридичну компанію, щоб найняти адвоката у цивільних справах, ціна послуг якого не перевищувала 20 тис. рублів. Вона хотіла відсудити у своєї племінниці частку у спадщині на квартиру, вважаючи себе несправедливо обділеними.

Вартість послуг вузьких фахівців, що займаються подібними справами, починалася від 50 тис. руб. Таких грошей у Ольги Іванівни не було, і вона вирішила найняти молодого адвоката, який ще не визначився зі своєю спеціалізацією і брався за все підряд. В результаті справу було програно через процесуальних промахів захисника, який не знав необхідних нюансів.

Крок 3. Перевіряємо ліцензію адвоката

Де б не працював адвокат по цивільних справах — у , Стерлітамаку або в Читі — він зобов'язаний мати ліцензію на право займатися цим видом діяльності. Відомості про кожного адвоката внесені в регіональні бази даних, які знаходяться у вільному доступі. Тому, перш ніж розпочати співпрацю з обраним юристом, перевірте його.

Зробити це можна на сайтах регіональних адвокатських палат за номером ліцензії або з настановним даними. Якщо ніяких проблем не виявите, сміливо обращатесь до цього адвоката за юридичною консультацією. Про те, що означає цей термін, читайте в нашій спеціальній статті.

Крок 4. Записуємося на прийом

Після того, як визначитеся з конкретним адвокатом чи юридичною конторою, записуємося на прийом і готуємося до першої бесіди.

Перед відвідуванням заготовте питання адвоката в цивільних справах і подбайте про очевидних доказів. Якщо ви чітко викладіть свої вимоги і пред'явіть достатньо матеріалу, підтверджує вашу правоту, ваш діалог буде набагато конструктивніше.

В процесі спілкування з адвокатами потрібно звертати увагу на наступні моменти:

 • зовнішній і внутрішній вигляд офісу і місце його знаходження;
 • манера спілкування адміністративного персоналу фірми і самих адвокатів;
 • вміння адвоката слухати не перебиваючи;
 • володіння власною промовою;
 • впевненість в собі при відсутності хвастощів.

Крім цього, зверніть увагу, часто звертається адвокат по цивільних справах в довідники, кодекси та іншої літератури в процесі розмови. Ідеально, якщо він записав вашу проблему, зробив її первісний аналіз і запропонував виважені і обґрунтовані шляхи вирішення.

Важливий фактор – дотримання професійної етики російського адвоката у цивільних справах. Ні в якому разі порядний юрист не буде погано відгукуватися про своїх колег, як би він до них не ставився. Він не стане обговорювати справи спільних з вами знайомих, навіть якщо вони завершилися його тріумфом.

Крок 5. Вибираємо адвоката і укладаємо договір

Завершивши всі етапи відбору, вибирайте собі найбільш підходящого захисника. Після цього потрібно укласти угоду з адвокатом по цивільних справах, зразок якого є в будь-якій конторі. У ньому повинні бути прописані всі нюанси від можливості та умов відмови від юриста до порядку взаєморозрахунків за роботу.

Якщо ви хочете, щоб адвокат представляв інтереси в суді навіть у вашу відсутність, подбайте про засвідчення відповідної довіреності у нотаріуса. Детальніше про це посадову особу можна прочитати в нашому спеціальному матеріалі.

4. Де знайти хорошого адвоката з цивільних справ   огляд ТОП-5 компаній з надання юридичних послуг

Ось і прийшов час розповісти вам, як знайти хорошого адвоката у цивільних справах недорого у відомих юридичних компаніях.

1) Правознавець

Правознавець руЦя фірма спеціалізується на наданні юридичних онлайн-послуг. Головним чином, це консультації і підготовка різних документів. Однак тут же можна найняти і грамотного адвоката у цивільних справах для повного супроводу вашої справи. Тільки потрібно пам'ятати про деякі нюанси, мова про яких піде далі.

Юрист має право займатися адвокатською діяльністю тільки в своєму регіоні, тому при пошуку захисника на сайті враховуйте це обставина. Якщо ж просто хочете проконсультуватися, то вам допоможе віддалено будь-який фахівець, як би далеко він не був. При цьому вартість консультації буде мінімальною.

Більшість відповідей на сайті Правознавця взагалі дається безкоштовно. Мало того, питання можна і не ставити, якщо ви знайдете подібну ситуацію на сторінках порталу. На відміну від інших юридичних агентств, тут клієнту надано можливість самому встановлювати вартість відповіді на його питання. Від суми залежить оперативність реагування юристів і подробиця даних рекомендацій.

Які популярні послуги надають адвокати у цивільних справах компанії Правознавець:

Позасудові послуги Представництво в судах
1 Наглядова та апеляційна скарга Стягнення моральної шкоди
2 Житлові сертифікати Представництво в судах вищих інстанцій
3 Банкрутство Судове вирішення житлових спорів
4 Проблеми з колекторами Представництво без вашої присутності

У таблиці представлені тільки найбільш затребувані послуги в сфері цивільного права. На ділі специфіка роботи адвоката у цивільних справах така, що він може зіткнутися з такою ситуацією, з якої ніхто до нього не стикався. Тому описати всі питання з цієї галузі права неможливо.

Звернутися за допомогою в компанію Правознавець можна через онлайн чат на будь зі сторінок порталу або по телефонах, представлених на зображенні нижче.

Правознавець телефони

Навіть якщо ви хочете пред'явити позов прибульцям, які зіпсували ваш город, звертайтеся в цю компанію. Там знайдеться юрист, який візьметься і за цю справу. Жарт, звичайно, але суть зрозуміла – вас зрозуміють у будь-якій ситуації і постараються допомогти в міру можливостей. Зайдіть на сайт Правознавця і самі переконайтеся у сказаному.

2) Центр правової підтримки

Центр правової підтримкиЯкщо ви проживаєте в , то рекомендую звернутися в цю компанію. Всі контакти знайдете на сайті. Цікава особливість фірми – багато юристів, що працюють в ній, раніше служили в органах внутрішніх справ, прокуратурі, судах та інших державних структурах. Крім знань і досвіду вони мають добре зарекомендували себе зв'язку та особисті контакти.

3) Незалежність

НезалежністьЦя фірма буде цікава москвичам. Її юристи займаються суворо цивільними справами. При цьому кожен обслуговує свій напрямок, що дає можливість найняти тут вузького спеціаліста. Адвокати у цивільних справах надають наступні послуги: стягнення заборгованості, представництво в суді, консультування, оформлення документації та багато інших. Детальна інформація є на їх сайті.

4) Лорд

ЛордЮристи цієї компанії пропонують безкоштовну першу консультацію, але за детальну подальшу потрібно заплатити 1500 рублів. Проте це варто того. У Лорді працюють хоч і молоді, але висококваліфіковані фахівці, які вже напрацювали непоганий досвід. Втім, про кожного з них можна почитати на зручному у всіх відносинах сайті компанії.

5) Легіс Груп

Легіс ГрупКолегія адвокатів Легіс Груп об'єднала для спільної роботи 15 професійних юристів та адвокатів, які чудово розбираються кожен у своїй галузі. Вони ефективно підходять до розв'язання правових ситуацій своїх клієнтів. Всі адвокати компанії   випускники відомих юридичних вузів . Вони показують блискучі знання і напрацювали успішну багаторічну практику.

5. Як НЕ стати жертвою шахраїв — 4 ознаки, що ви обрали афериста

При виборі адвоката можна зіткнутися і з більш серйозною проблемою, ніж дилетантство – це шахрайство. Не секрет, що в цій сфері обертається безліч аферистів, які під виглядом добрих справ збирають гроші з клієнтів і зникають. Ось кілька ознак таких діячів.

Ознака 1. Адвокат гарантує вам позитивний результат справи

В пошуку клієнтів всі засоби хороші! Це девіз компаній, орієнтованих тільки на прибуток, які не дорожать своєю репутацією або шахраїв, не збираються і зовсім виконувати свої зобов'язання за договором. Передбачити результат суду не можуть навіть самі досвідчені і відомі на весь світ адвокати. Що вже говорити про інших.

Як НЕ стати жертвою шахраїв

Якщо юрист обіцяє вам, що на 100% упевнений в результаті справи, швидше за все це шахрай і аферист, який після отримання завдатку, в кращому випадку, просто зникне, а в гіршому спробує вас захищати і все зіпсує.

Ознака 2. Юрист йде від конкретних питань і дає узагальнені відповіді без посилань на статті закону

наприклад, ви звертаєтеся до адвоката по розділу майна зі своєю проблемою. Задаєте йому питання про те, як може бути розділена квартира після розлучення при наявності двох дітей і тещі, яка там і проживає. Юрист довго думає і починає міркувати вголос, поправляючи сам себе і не згадуючи ні про які статтях закону. Ви нічого не розумієте з його міркувань. Йдіть від цього горе-юриста.

Ознака 3. Кандидат не пропонує свою стратегію щодо вирішення проблеми

Ваш майбутній захисник вислухав уважно, поставив додаткові запитання, але нічого не сказав по справі. Він не запропонував жодного кроку для вирішення проблеми і не розробив ніякої стратегії захисту. Це означає, що людина або сподівається на авось, або робить все в темну, або взагалі аферист і нічого робити не збирається.

Приклад

Арсеній Хом'яків звернувся за допомогою до адвоката, щоб виписати з квартири сторонніх людей, яких раніше прописала його колишня дружина. Юрист дуже уважно його вислухав, записав прізвища цих людей і сказав, що все буде в порядку.

На питання про те, що він збирається робити, адвокат знову заспокоїв Арсенія і порадив сплатити завдаток, після чого йти спокійно додому.

Через кілька днів Арсеній зателефонував адвокату, а той заявив, що займається пошуком людей та позовну заяву навіть не писав. Якби він одразу озвучив свої наміри, то Арсеній дав би йому точні адреси всіх опонентів, і адвокату не треба було б витрачати час на пошуки.

Ознака 4. Адвокат намагається якомога швидше підписати з вами договір ще до розгляду справи

Якщо при першій же зустрічі з адвокатом по цивільних справах він пропонує вам підписати договір, навіть не вислухавши вашу проблему – розвертайтеся і йдіть. Ніхто не може оцінити свої послуги, не знаючи їх обсяг. З вас просто хочуть взяти фіксовану суму, за яку в кращому випадку нададуть набір стандартних послуг без гарантії якості.

Щоб ще більше убезпечити себе від шахраїв, пропоную подивитися відеоролик.

6. Висновок

Тепер ви знаєте, хто такий адвокат по цивільних справах, і де його знайти. Головне, дотримуйтесь запропонованими у статті порад і не потрапите в халепу.

Бажаю всього найкращого і успіхів у вирішенні юридичних проблем. Пропоную оцінити прочитану статтю і залишити коментар.


» » » Адвокат по цивільних справах — корисні поради як знайти хорошого цивільного юриста і не стати жертвою шахраїв + огляд ТОП-5 компаній з вирішення цивільних спорів