Юрист з житлових питань — 5 простих кроків як знайти житлового адвоката + огляд ТОП-3 юридичні компанії з вирішення житлових питань

Як отримати консультацію юриста з нерухомості? Де знайти хорошого адвоката по житловим суперечкам? Як правильно вибрати послуги адвоката по житловим справам?

Вітаю вас на сторінках журналу , шановні читачі. З вами Валерій Чемакин – консультант з правових питань.

У цій статті мова піде про те, хто такий адвокат з житлових питань і чим він займається.

до того Ж у мене на прикметі є кілька компаній, які недорого надають послуги юриста з нерухомості. Про них мова піде в кінці статті.

Юрист з житлових питань

Зміст
 1. Чим займається юрист з житлових питань і коли він може бути корисний?
 2. Як знайти адвоката з житлових питань   покрокова інструкція для новачків
 3. Де знайти адвоката по житловим суперечкам — 5 перевірених варіантів
 4. Хто пропонує якісні послуги адвоката з житлових питань   огляд ТОП-3 юридичні компанії
 5. Який адвокат вам НЕ допоможе — 5 ознак того, що вибраний юрист не є професіоналом
 6. Висновок

1. Чим займається юрист з житлових питань і коли він може бути корисний?

При вирішенні житлових питань часто виникають складнощі і проблеми, які нічого доброго, крім нервування, не обіцяють. Нерідко ситуація доходить до відкритих конфліктів з родичами з-за спадщини або навіть з державними органами. Всі ми намагаємося захистити свою правду у цих суперечках, але це не завжди можливо.

Відстояти свої права, не витрачаючи даремно нервові клітини, можна, якщо знайти житлового юриста та звернутись до нього за юридичної послугою. Детальніше про сенсі цього терміна можна прочитати в спеціальній статті на нашому сайті. Адвокат з житлових питань володіє необхідною кваліфікацією і знає процесуальні стандарти.

Він за родом своєї діяльності займається виявленням порушень у житловій сфері та допомогу в їх усуненні з боку державних і реєстраційних органів.

Ще одна його турбота – вирішення спірних ситуацій між громадянами, таких як роз'їзд, виселення, вселення, реєстрація і розподіл майна. Він надає допомогу в супроводі угод купівлі-продажу нерухомості і багато в чому іншому.

Коли може знадобитися адвокат з нерухомості:

 • при складанні договору купівлі-продажу;
 • якщо в ході шлюборозлучного процесу ви ніяк не можете поділити спільно набуте добро;
 • після виникнення страхового випадку, пов'язаного з пошкодженням житла, коли страховик ні в яку не хоче виплачувати належну вам страховку або занижує її суму;
 • коли ваше життя в муніципальному житлі з колишнім чоловіком або сином алкашем схожа на пекло і з'являється нагальна необхідність розміняти квартиру, але зробити це без згоди цих громадян неможливо.

Можна придумати ще безліч подібних ситуацій, коли професійна допомога адвоката по житловим суперечкам життєво необхідна.

2. Як знайти адвоката з житлових питань   покрокова інструкція для новачків

Сьогодні існує величезна кількість юридичних контор, які допомагають громадянам в реалізації і дотримання їх законних прав. Однак знайте, що не кожен юрист – це адвокат. Щоб ним стати, потрібно отримати адвокатський статус в установленому порядку, а це не так-то просто. Тому при пошуку фахівця відкиньте компанії, в яких адвокати не працюють.

Крок 1. Чітко формулюємо проблему і визначаємо очікуваний результат

Перед тим, як почати пошук, треба для себе чітко сформулювати проблему. Це дозволить розмовляти з юристом предметно. Ваше запитання повинна складатися з двох частин: перша – ясна опис проблеми з усіма вихідними даними, друга – який результат ви очікуєте отримати в разі її рішення.

Крок 2. Користуємось пошуком в Інтернеті

Сьогодні тільки ледачий не має свого сайту. Тому пошук в інтернеті дасть безліч результатів.

Правила пошуку потрібної інформації в інтернеті:

 1. Вводимо в пошукову рядок браузера, наприклад, таку фразу «адвокат з житлових питань військовослужбовцям».
 2. Не звертаємо увагу на результати на перших 3 сайту – це комерційні ресурси, там немає нічого корисного крім реклами.
 3. Переглядаємо наступні 10 – 15 варіантів.
 4. Вибираємо з них, на ваш погляд, адекватні і найкраще відповідають вашим потребам.
 5. Докладно вивчаємо вибрані ресурси на предмет зручності спілкування, відкритості тарифів, наявності зображень ліцензій, фотографій адвокатів та документів, що підтверджують їх успіхи.

Попереджаю, при читанні відгуків ставитеся до їх змісту критично. Вірте тільки тим, у яких є документальне підтвердження якості наданих послуг. Більшість відгуків (як позитивних, так і негативних) пишуть зовсім сторонні люди за гроші.

Крок 3. Вибираємо декілька адвокатів, що спеціалізуються на вашому питанні

З решти адвокатів вибираємо тих, які займаються тільки житловими питаннями. Такі фахівці краще володіють усіма премудростями супроводження справ у сфері житла. У них є багате портфоліо з виграшними рішеннями судів.

Як знайти адвоката з житлових питань

Адвокат, який готовий взятися за справу з будь-якої галузі права, не може бути хорошим фахівцем, так як не можна знати все напрями однаково глибоко. Як говориться – «Краще менше, та краще». Віддавайте перевагу найбільш кваліфікованої юридичної допомоги (про її видах читайте в нашій спеціально статті).

Крок 4. Записуємося на консультації і приходимо в призначений час

Коли ви визначитеся зі своїм вибором, записуйтеся на консультацію до юриста. Зробити це можна за телефоном, номер якого є на його сайті, або через форму зворотного зв'язку. В деяких випадках потрібно візит в офіс і запис у секретаря.

У призначений час приходимо на особистий прийом і готуємося уважно стежити за діями адвоката.

Звертаємо увагу на наступні нюанси:

 • Манера слухати клієнта. Хороший юрист завжди спочатку уважно вислухає співрозмовника і тільки потім буде задавати питання. В крайньому випадку, в процесі вашої промови він може уточнювати деякі моменти. Все що ви скажете, він повинен дослухати до кінця, зберігаючи терпіння.
 • Самореклама. Всі хвалебні слова про себе коханого, юрист повинен підкріплювати доказами. Якщо каже, що виграє більшість справ – милості просимо рішення судів «в студію».
 • Уміння пояснити складні питання. Ви повинні повністю розуміти пояснення адвоката. Якщо його мова сумбурна, він скаче з одного на інше, то як він буде захищати вас в суді?
 • Є у нього план? Наявність чіткого плану вирішення вашої проблеми – найважливіший фактор успіху.

Вам бажано отримати юридичну консультацію у кількох юристів і тільки після цього зупинитися на тому, який відповідає всім перерахованим вище критеріям. Ну і не варто скидати з рахунків свою інтуїцію.

Крок 5. Приймаємо рішення і укладаємо договір

Коли відповідний адвокат з житлових питань обраний, приходить час укладати з ним договір. Ось тут-то і потрібно трохи зробити паузу на кілька днів, щоб привести в порядок свої думки. Крім того, вам треба обміркувати умови договору, тому попросіть зразок заздалегідь.

3. Де знайти адвоката по житловим суперечкам — 5 перевірених варіантів

Є 5 перевірених варіантів, як знайти хорошого адвоката з житлових питань.

Варіант 1. Через Інтернет

Навіть адвокати одинаки сьогодні намагаються завести собі пристойний сайт, так як більшість людей шукають інформацію про послуги в інтернеті. Докладно про пошук юридичних контор в мережі вже було сказано. Зазначу тільки, що порядний адвокат вказує на сторінках сайту свою спеціалізацію, викладає портфоліо і тарифи за стандартні дії.

Онлайн варіант вигідний ще й тим, що первинну консультацію у справі можна отримати, не виходячи з дому, по телефону або в живій чаті. Таким способом можна швидко обдзвонити кілька вподобаних адвокатів, а потім порівняти їх.

Варіант 2. Звернення у велику колегію адвокатів

У кожному регіональному центрі є своя велика колегія адвокатів, а в деяких навіть не одна. Це серйозна організація, в якій вам ніколи не порадять скористатися послугами невідомого їм юриста з житлових питань.

Пам'ятайте, що всі ці адвокати зареєстровані в адвокатській палаті, яка контролює їх діяльність.

Варіант 3. За рекомендаціями друзів і знайомих

Традиційно важливим джерелом інформації для багатьох людей є «сарафанне радіо». Чутка   хороша чи погана   поширюється блискавично. Тому варто звернутися до своїх знайомих, родичів або друзів. Вони можуть вам підказати, де знайти кращого адвоката з житлових питань.

Більш сучасний варіант «сарафанного радіо»   соціальні мережі. Там теж можна знайти обговорення діяльності того чи іншого юриста. Проаналізувавши полеміку користувачів мережі, можна зробити деякі висновки. Вони дадуть загальне уявлення про ставлення громадян до конкретного фахівця.

Варіант 4. Серед недавніх випускників юридичних Вузів

Якщо вам потрібно рішення яких-небудь стандартних, не вимагають високої кваліфікації питань, ви можете знайти адвоката з житлових питань серед недавніх випускників юридичних вузів.

Це самий економний варіант, але і самий ризикований. Іноді випускник, навіть закінчив університет з червоним дипломом, не в змозі дати якісну консультацію юриста, але бувають і винятки.

Варіант 5. Безкоштовний адвокат, призначений судом

У деяких встановлених законом випадках, адвоката призначає суд на безоплатній для клієнта основі. Більше це стосується кримінального судочинства, але окремі категорії громадян мають право на безкоштовного захисника при розгляді цивільних справ, в тому числі і з житлових питань.

Де знайти адвоката по житловим суперечкам

За зрозумілих причин якість роботи безкоштовного адвоката залишає бажати кращого. Тому для вирішення серйозних питань краще скористатися платними послугами юриста, навіть якщо ви маєте право на безоплатну юридичну допомогу з Федерального закону.

4. Хто пропонує якісні послуги адвоката з житлових питань   огляд ТОП-3 юридичні компанії

Пропоную вашій увазі огляд 3 відомих юридичних компаній, які пропонують недорого якісні послуги житлового юриста.

1) Правознавець

Правознавець руЗ цією компанією співпрацює понад 700 незалежних юристів. Багато хто з них прекрасно розбираються в житловому законодавстві. Скористатися послугами компанії можна з будь-якої точки, де є доступ в інтернет. Справа в тому, що проект спочатку створювався для надання онлайн-послуг. Юристи теж живуть в різних містах.

На сайті Правознавця надається безкоштовна консультація адвоката по житловим та інших питань. Звичайно, це не докладні відповіді і не керівництво до дії, але вирішити деякі проблеми така підтримка допомагає. Для отримання детального вирішення свого питання потрібно заплатити. Ціна за консультаційні послуги починається від 600 рублів.

Які послуги у сфері житлового права можна отримати в Правознавця:

Житлові питання Пайову участь у будівництві Земельні питання
1 Вирішення спорів у судовому та позасудовому порядку Питання пайової участі в будівництві і частковій власності Питання купівлі-продажу та дарування земельних ділянок
2 Виділення часток, виселення або виписка з житлового приміщення Законність будівництва, оскарження рішень державних органів, узаконення збудованих об'єктів та реконструкції Межування ділянок
3 Погіршення чи поліпшення умов проживання Стягнення з забудовника неустойки, а також вимоги усунути недоробки в гарантійний період Оренда земельних наділів
4 Зміна статусу нерухомості, житлова/нежитлова Питання, що виникають при банкрутство фірми забудовника Дії із земельними паями

Цінова політика компанії – питання, що вимагає окремої уваги. Дивно, але ціну за багато відповідей призначає сам клієнт. Для цього потрібно поставити запитання на сайті і написати бажану суму. Якщо знайдеться юрист, який погодиться працювати за ваш гонорар, то він відгукнеться, якщо ні, то суму можна поступово піднімати. Цей підхід і утримує вартість послуг на низькому рівні.

У деяких випадках отримати відповідь на своє запитання можна навіть не ставлячи його. Для цього варто тільки перейти на відповідну сторінку сайту, де ви знайдете масу докладно розглянутих ситуацій. Можливо, якась з них виявиться ідентичною вашій. Ознайомившись з нею, ви зможете вирішити свою самостійно.

Щоб знайти адвоката з житлових питань або будь-якого іншого фахівця, потрібно заповнити форму зворотного зв'язку, а краще зателефонувати: в 8 (499) 348-93-89, СПб: 8 (812) 602-78-84, а також за безкоштовним номером з усіх регіонів 8 (804) 333-72-89.

Правознавець телефони

Можливо ви зможете знайти юриста, який не тільки володіє необхідною для вирішення вашої справи кваліфікацією, але і проживає поруч. Це дозволить домовитися про зустріч і обговорити всі питання докладніше. Щоб дізнатися про послуги компанії більше подробиць, рекомендую відвідати сайт Правознавця, а також подивитися відеоролик.

2) Фокін і партнери

Фокін і партнериЮридична компанія «Фокін і партнери» з 2003 року працює в сфері майнових правових відносин, в тому числі в частині вирішення житлових спорів. Фірма має непоганий сайт з формою зворотного зв'язку та з описом послуг, серед яких: операції з нерухомістю та розділ майна.

Для вирішення свого питання ви можете задати його як через портал, так і за телефонами: 8 (495) 150-01-07, 8 (800) 500-52-27. Є можливість замовити дзвінок у зручний для вас час. Офіс компанії знаходиться за адресою: м. Москва, Ленінградський проспект д. 37, корпус 9, 3 під'їзд, офіс 619 поруч зі станцією метро «Динамо».

Якщо ви живете, наприклад, в місті Залізничному і адвоката з житлових питань з хорошим досвідом у вас немає, приділіть кілька хвилин і відвідайте сайт компанії «Фокін і партнери». Там ви зможете не тільки вирішити свої житлові питання, але і найняти адвоката по розділу майна. Про його діяльність пропоную прочитати статтю на сторінках нашого журналу.

3) Центр судової допомоги

центр судової допомогиВідмітна особливість цієї компанії в тому, що у них в деяких випадках передбачена оплата за результат. Така можливість є при розгляді найбільш перспективних питань. Співробітники мають багатий судовий досвід, тому практично безпомилково визначають такі справи. Роблять вони це навіть по телефону, якщо ви їм детально опишіть ситуацію.

Які справи мають хорошу перспективу на успіх у суді:

 • спори, з хорошою доказовою базою в вашу користь;
 • якщо є правозастосовна практика з стійкими результатами;
 • в інших випадках, коли юрист з житлових питань впевнений у результатах.

Вартість адвоката з житлових питань та іншу цікаву інформацію ви можете дізнатися, якщо відвідаєте сайт Центру судової допомоги.

5. Якою адвокат вам НЕ допоможе — 5 ознак того, що вибраний юрист не є професіоналом

Тепер я перерахую ознаки поганих адвокатів, які точно не зможуть надати вам кваліфіковану допомогу.

Ознака 1. Адвокат займається всіма галузями права

не Можна бути майстром у всьому відразу. Шукайте адвоката, який спеціалізується саме на вирішенні житлових питань. Він відвідав по цій темі стільки судових засідань, що відчуває себе в цій темі як риба у воді. Знаючи всі тонкощі і підводні камені, вузький спеціаліст набагато швидше і якісніше вирішить вашу проблему. Адже йому не потрібно гортати літературу, він і так знає, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Якою адвокат вам НЕ допоможе

Якщо ж адвокат каже, що він розбирається в декількох напрямках у рівній мірі, то знайте, ця ступінь не так вже й глибока. Самі посудіть, якщо терапевт в поліклініці підозрює, що у вас проблеми з шлунком, до кого він вас направить? Правильно, до гастроентеролога, так як він більш глибоко розбирається в цьому і має незрівнянно більший досвід. Так і в юриспруденції.

Ознака 2. Юрист обіцяє позитивне вирішення питання, не ознайомившись з справою

Щоб була зрозуміла суть цієї ознаки, наведу приклад з реальної практики.

Приклад

Ганна Федорівна знайшла адвоката з житлових питань в Торжку, щоб виписати з квартири свого колишнього чоловіка. Толком не розібравшись у всіх нюансах, юрист став обіцяти, що справа перспективна і переживати не варто, так як він вже багато подібних процесів виграв. У результаті виявилося, що чоловік Ганни Федорівни має право власності на 15 частку квартири.

Ця обставина не була врахована при первинній розмові і відкрилося адвокату безпосередньо перед судом. В результаті довелося відмовитися від заявлених вимог, але гроші за свою «роботу» юрист так і не повернув.

Запам'ятайте, що юрист, який здійснює представництво в суді, не може без достатніх на те підстав гарантувати успіх справи, тим більше без досконалого ознайомлення з усіма документами і фактами.

Ознака 3. Адвокат нічого не обговорює по телефону, а пропонує відразу зустрітися і укласти договір

Якщо адвокат з житлових питань по телефону надмірно акцентує увагу на формальності, таких як укладення договору, внесення оплати, а суть справи обговорювати до цього відмовляється, не поспішайте з ним зустрічатися.

Він може виявитися звичайним шахраєм, який після вашої оплати просто зникне. Навіть якщо це не так, то все одно такий юрист не викликає довіри.

Ознака 4. Адвокат спілкується тільки через секретаря, а не особисто

Приватний адвокат з житлових питань повинен бути якомога ближче до клієнта. Якщо він воліє спілкуватися через свого секретаря, це ознака зазнайства і зневажливого ставлення до простої людини в кращому випадку.

В гіршому — це ознака фірми одноденки. Ви можете розлучитися зі своїми грошима, так і не побачивши на власні очі свого невдалого захисника.

Ознака 5. Юрист відразу ж озвучує підсумкову вартість своїх послуг

Ні один юрист з житлових питань не може відразу ж озвучити остаточну вартість своєї роботи. Тарифи можуть бути тільки на окремі дії. Кожен випадок індивідуальний, складність справи може виявитися зовсім іншою, ніж здавалося спочатку. Тому, не довіряйте юристу, заздалегідь озвучивающему повну суму свого гонорару.

6. Висновок

Тепер ви знаєте, хто такий адвокат з житлових питань і де його знайти. Пам'ятайте, що від правильного вибору захисника залежить успіх всієї справи. Часто відіграти назад результат вже неможливо, тому вибирайте адвоката правильно, щоб не втратити власність і гроші.

Бажаю вам успіхів у вирішенні своїх житлових проблем і пропоную написати відгук на цю статтю, а також оцінити її.


» » » Юрист з житлових питань — 5 простих кроків як знайти житлового адвоката + огляд ТОП-3 юридичні компанії з вирішення житлових питань