Як зняти гроші з кредитної картки в Приватбанку: способи зняття, комісія за операції, поради

Зняття грошей з кредитної картки Приватбанку: що потрібно знати способи зняття і комісія за операцію

Зняття грошей з кредитної картки Приватбанку – процес нескладний і займає максимум пару хвилин часу. Тим не менш, цей процес має свої нюанси і моменти, на які варто звернути увагу. Часто клієнти, не будучи достатньо обізнаними, скаржаться, що банкомат або касир «обікрав» його на певну суму грошей.

На практиці «обікрасти» клієнта без його згоди неможливо. Інша справа, що часто самі клієнти дозволяють собі робити зовсім не обов'язкові витрати за банківськими операціями. Знаючи, як обслуговується кредитна картка, яка комісія та в яких випадках стягується, зайві витрати по карті можна звести до мінімуму.

Що потрібно знати про зняття грошей з кредитки Приватбанку

Перш за все, не забуваємо, що зняття готівки майже завжди супроводжується комісією. Комісія залежить від типу картки і суми. Гроші можна зняти як свої власні, так і кредитні – які банк дає позику клієнту. Комісія змінюється і в залежності від того, власні або кредитні кошти знімає клієнт.

Готівку картку Приват можна двома способами: у банкоматі або відділенні банку – в касі. І той і інший процес не займає багато часу, але має деякі нюанси. У банкоматі не завжди бувають готівкові кошти або встановлюються обмеження по купюрам або ж «верхній» суму. Наприклад, нам треба терміново зняти всього 50 грн., але в банкоматі є тільки купюри по 100 грн. В такому разі ми зможемо зняти мінімум 100 грн. чи не знімати гроші взагалі.

У касах теж бувають різні ситуації. Найпоширеніша – черги. Незважаючи на те, що ПриватБанк має дуже широку мережу відділень та пунктів самообслуговування і якісно відрізняється в цьому плані від всіх інших українських банків, черги у відділеннях Привату теж бувають. Звичайно, це не критичний момент, але кілька хвилин дорогоцінного часу він може відняти. У той же час, в години пік до банкоматів теж бувають черги.

Способи зняття грошей

Банкомат

Для того, щоб зняти гроші в банкоматі ПриватБанк необхідно:

  1. вставити картку і ввести свій пароль;
  2. Далі вам треба вибрати бажану суму грошей: це може бути сума готівки, запропонована на екрані банкомату, або ви можете скористатися функцією «інша сума», зображення якої постійно знаходиться внизу екрана. Вводити потрібно десятикратне число;
  3. Після отримання готівки необхідно натиснути кнопку «Закінчити роботу» і забрати свою картку;
  4. Якщо ви після цього хочете перевірити свій рахунок, можна натиснути на клавішу « головне меню» і продовжити роботу.

Скільки можна зняти в банкоматі

Один клієнт має можливість зняти зі своєї картки Приват Банку до 250 000 гривень протягом дня, згідно з положенням НБУ « ПРО регулювання ситуації на грошово-кредитному і валютних ринках» від 13.12.2016 року.

При цьому протягом трьох годин не дозволяється знімати більш 20 000 грн. протягом трьох годин.

Варто звернути увагу, що цей ліміт може бути і менше, залежно від типу картки і індивідуальних налаштувань по ній.

У відділенні банку через касу

Для того, щоб зняти гроші в касі Приват Банку необхідно мати при собі свій особистий паспорт і картку:

  1. Касир повинен упевнитися про вашої особистості і зробити копії перших сторінок паспорта;
  2. Далі вас попросять ввести свій пароль, після чого ви підпишете квитанцію і отримаєте бажану суму.

Зняти гроші без картки

Якщо у Вас немає можливості зняти гроші з картки, ви цілком можете обійтися без неї, скориставшись тільки своїм ПІН-кодом. Для цього необхідно:

  1. Увійти в меню і натиснути «Зняти без картки»;
  2. Потім введіть свій мобільний номер телефону і свій ОТР-пароль (код, який ви отримаєте після введення свого номера телефону). Або ж можна сканувати QR-код за допомогою програми «Приват24» (без комісії);
  3. Далі вибираєте потрібну вам карту зі списку і вводите ПІН-код;
  4. Після цього, якщо пароль підтверджений, можна сміливо знімати необхідну суму готівки.
Запам'ятайте: знімати гроші з картки Приватбанку без ПІН-коду неможливе, так як таким способом, при введенні пароля, банк захищає Вас від шахраїв.

Комісія при знятті коштів з кредитної картки

найважливіший момент при знятті грошей з кредитної картки Приватбанку – комісія за операцію. Більшість операцій по вашій картці обов'язково будуть супроводжуватися комісією. При цьому не важливо, яким способом ви проводите ту чи іншу операцію: у пункті самообслуговування, на касі або в інтернет-банку Приват24.

ПриватБанком встановлені стандартні тарифи на обслуговування всіх пластикових карток. Деякі елітні карти будуть коштувати клієнтові додаткової щомісячної плати. Однак звичайні Універсальні карти або Карти для виплат» не вимагають регулярної сплати. Але і в тому і іншому випадку банк стягує комісію за зняття готівкових коштів. Більш детально про комісіях можете почитати .

 

Якщо клієнт знімає гроші з карти без її присутності, доведеться зробити мінімальну переплату за цю процедуру. Якщо карти немає під рукою, заплатити доведеться ще 2 грн. комісії в незалежності від суми операції.

Але якщо процедура здійснюється через QR-код, додаткова комісія зніматися не буде.

Як зняти гроші відразу зі всіх ваших карт

ПриватБанк подбав про комфорт власних клієнтів і ввів дуже зручну функцію при знятті готівки в банкоматах. Суть її полягає в тому, що якщо клієнт є власником декількох карток Приват і хоче перевести всі або декілька, йому не обов'язково переводити кожну з них.

Зробити це можна за принципом «одна карта на всі рахунки». Іншими словами, клієнт повинен вставити тільки одну зі своїх карт, але на екрані банкомату він побачить стан кожного свого рахунку на картках. При цьому він може виконати будь-яку операцію по кожній з цих карт, у тому числі і зняти готівку.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як зняти гроші з кредитної картки в Приватбанку: способи зняття, комісія за операції, поради