Як купити товар на Apple Store з України (особистий досвід)

Пропоную невеликий путівник по здійсненню покупок в App Store за допомогою пластикової карти українського банку. Сподіваюся, мій досвід буде корисний сьогоденням і майбутнім власникам Ipad, які зможуть легко і швидко оплатити товар.

Отже, більше півроку тому я став щасливим власником Ipad. Оскільки до цього я не стикався з продуктами компанії Apple, мені довелося познайомитися з такими назвами, як Itunes, Apple Store, Apple Id і іншою термінологією, яка використовується при користуванні продуктами "яблучної" компанії. В цілому моє перше знайомство пройшло досить успішно (досить слідувати інструкціям, які додаються до гаджету) і в перший же вечір я скачав безкоштовні додатки з App Store на вашому Ipad. Але, на жаль, всі спроби купувати деякі додатки у цьому магазині за допомогою моєї зарплатної картки виявилися безуспішними.

Почитавши в Інтернеті, що App Store для України поки немає, і покупки потрібно здійснювати з допомогою якихось спеціальних гіфт-карт, я припинив спроби щось придбати і обмежився лише знайомством з безкоштовними додатками. Але чесно скажу, що багато цікаві програми та ігри продається в App Store за дуже символічною ціною: від 1 до 5 доларів і, при можливості, я звичайно б їх купив.

На щастя, така можливість у мене з'явилася, коли моєму другові, вдалося вирішити цю проблему і зробити покупки. Дотримуючись його рекомендацій, мені також вдалося зробити покупку, сподіваюся вийде і у вас. Ось як це було.

Картка

У мене зарплатна картка Visa Classic Укрсиббанку. Зверніть увагу, що для здійснення покупок ваша карта повинна передбачати можливість розрахунків в Інтернет. Підключити таку функцію можна, наприклад, зателефонувавши до Call-центр банку. У деяких банків вона передбачена за замовчуванням. До речі, я читав на форумах, що Visa Electron для цих цілей не підходить, тільки Classic. Особисто я не перевіряв, але виходить, що мені пощастило.

Процедура підключення досить стандартна в усіх банках. По телефону гарячої лінії (вказано на самій карті) ви зв'язуєтеся з оператором банку, проходите процедуру ідентифікації і встановлюєте підключення карти до Інтернету, а також щоденний ліміт на здійснення операцій у мережі 50, 100 доларів (на ваш розсуд). Також, в процесі спілкування з оператором, я відразу ж підключив до карти послугу СМС-банкінгу, щоб на мій телефон приходили повідомлення про рух грошей по карті. Вам також рекомендую це зробити, оскільки гроші з App Store списуються не відразу, а з затримкою, і контролювати залишок на карті буде набагато легше.

Параметри Apple Id

Щоб здійснювати покупки або замовити товар в магазині Apple потрібно отримати Apple Id  або іншими словами зареєструватися. Особисто я це робив відразу ж після покупки, тому точно вже не пам'ятаю, як проходив процес реєстрації. 

Оскільки у мене вже був Id, мені потрібно було зайти в нього і змінити ряд параметрів. Для цього в iTunes в верхньому меню потрібно вибрати «Магазин/ Переглянути мою обліковий запис».

Перше, що я зробив, це встановив у полі регіон Росія замість USA (України нема в списку).

Другий - точно ввів всі реквізити свій пластиковий карти в розділі «Спосіб оплати»: номер картки, термін закінчення карти, CV – код. Тут же я вказав прізвище, ім'я, місто (Kiev), телефон. До речі, вулицю не вказував.

Цікаво вийшло з індексом. У нас він 5-ти значний, але система з таким форматом не погоджувалася. Довелося додати шостий знак (будь-яке число) і все вийшло.

Буквально через хвилину після внесених змін, на мій телефон прийшла СМС, що з мого рахунку списано 1 долар. Наскільки мені відомо, так працює реєстрація в Apple Store, спочатку списується 1 долар, а в кінці місяця він повертається назад на рахунок. Але навіть, якщо я помиляюся, то, погодьтеся, це не смертельна сума.

Ось в принципі і все. Після цього я зайшов в Apple Store і спробував купити гру. Процедура виявилося простий, натиснувши на кнопку «Купити», система запросила ID і пароль, після введення яких, з'явився запит на підтвердження покупки, і гра захиталася в Itunes.

Бажаю всім вдалих покупок у американському Apple Store!


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Як купити товар на Apple Store з України (особистий досвід)