Як заблокувати картку Приватбанку: чотири способи швидкого блокування і важливі поради

Як заблокувати кредитну картку Приватбанку: 4 способи блокування

Заблокувати кредитку в Приваті набагато простіше, ніж отримати її. А отримати картку – простіше простого. Блокування кредитку може знадобитися в декількох випадках. Наприклад, ви втратили кредитку. Навіть банк радить у таких випадках миттєво її блокувати, щоб уникнути дій шахраїв. Якщо її вкрали – ситуація аналогічна. Але трапляється і так, що клієнтові потрібно заблокувати кредитку просто тому, що вона йому не потрібна. Про те, як заблокувати кредитну карту Приватбанку, читайте нижче.

Відразу зазначимо, що заблокувати кредитку можна такими способами:

  • Через Приват24
  • Через віддалений банкінг
  • Через банкомат
  • У відділенні банку

Розглянемо більш докладно кожен з цих способів.

Способи блокування картки Приватбанку

Блокування через Приват24

Блокувати кредитки Приватбанку дуже просто і швидко можна через . Зазвичай це займає більше двох-трьох хвилин. Розглянемо детальну інструкцію:

  1. Авторізуємось в системі Приват24 і переходимо до розділу «Мої рахунки»;
  2. У розділі «Карти» вибираємо опцію «Управління картою»;Інструкція як перейти в розділ для заблокування картки Приватбанку
  3. Гортаємо сторінку вниз до опції «Блокування карти». Навпаки з'явиться опція «Заблокувати».

Блокировака карти в Приват24

Як бачимо, скориставшись послугами Приват24, заблокувати свою пластикову кредитку, одну або кілька, дуже просто. Це робиться в кілька елементарних кроків і займає не більше двох-трьох хвилин.

Заблокувати через СМС або телефонний дзвінок

Блокувати картку через СМС або телефонний дзвінок ще простіше. Для того щоб виконати операцію через повідомлення, відправляємо СМС на номер 10060. У повідомленні має бути вказаний текст «BLOCK + останні чотири цифри вашої картки». Також можна скористатися додатком «СМС-банкінг».

Зателефонувавши за номером 3700, який є безкоштовним для мобільних номерів, заблокувати кредитку можна буквально за пару хвилин. Лінія працює цілодобово без вихідних.

Блокування через банкомат

Для цього потрібно:

  1. Вибрати в «Операціях з карткою» меню «Додаткових послуг»;
  2. Тут вибрати опцію «Заблокувати». По суті на цьому, після підтвердження, операцію можна вважати завершеною.

Блокування картки у відділенні банку

Швидко і надійно картку можна заблокувати і у відділенні Приват. І все ж такий процес буде проходити трохи довше. Зате ви точно зможете переконатися, що кредитка заблокована. В будь-якому банківському відділенні зверніться до співробітника і попросіть заблокувати картку. Передайте картку йому на руки і дотримуйтесь його вказівок.

При цьому пам'ятайте, що співробітник банку не має права вимагати від вас ПІН-код картки. Якщо для процедури його треба вести, ви завжди повинні робити це самостійно.

Поради про блокування картки

Пам'ятайте, що заблоковану картку завжди можна розблокувати. Як це зробити, детально описано .

У будь-якому випадку, не забувайте, що блокування є першою рекомендацією у випадку якщо з різних причин втратили свою картку. І тим більше її слід швидко блокувати, якщо ви виявили якісь ознаки шахрайства.

Наприклад, якщо ви втратили кредитку, а на ваш мобільний номер приходять повідомлення або дзвінки про які-небудь операції по ній, ні в якому разі не підтверджуйте їх і відразу блокуйте картку. Відновити її можна просто і швидко, зате ви будете впевнені в безпеці своїх коштів.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Як заблокувати картку Приватбанку: чотири способи швидкого блокування і важливі поради