Банки України, що видають іпотечні кредити в Києві: умови та строки виплат

Пропонуючи іпотечні кредити, Київ, як столиця, сприяє прийняттю цього важливого рішення громадянами, а банки вже мають ряд готових пропозицій іпотечного кредитування, описаних далі.

універсальний банк українаUniversal Bank пропонує своїм клієнтам іпотечний кредит на різноманітну житлову нерухомість первинного та вторинного ринку під заставу нерухомості, що купується на кредитні кошти, або власної нерухомості під процентну ставку 16,95 % на термін 20 років (240 місяців). Щомісячна комісія відсутня, при цьому початковий внесок коливається від 30 до 99 %. Для одержання кредиту потрібна довідка про доходи. При цьому з другого року процентна ставка стає змінною відповідно до українського індексу ставок за депозитами фізосіб UIRD та фіксованого комісією банку до 3,5 % річних. Перерахунок відбувається 4 рази на рік.

банк аркадаБанк «Аркада» має три кредитні іпотечні програми на придбання житлової нерухомості на первинному ринку на Шулявці, в житловому будинку «Гранд» на Оболоні і в Осокорках. Для оформлення кредиту клієнту необхідні паспорт, ідентифікаційний номер чоловіка або дружини, також довідка з місця роботи із зазначенням посади та доходу (з відміткою про збори і податки) помісячно за останні півроку, документи, що встановлюють права на нерухоме майно, свідоцтво про шлюб, розлучення або смерть дружини або чоловіка, довідка про відсутність кредитів і заборгованостей, виписки з позичкових рахунків та копії договорів іпотеки. За видачу кредиту «Аркада» візьме комісію в розмірі від 0,75 до 1,25% від суми виданого кредиту. Тим не менш у банку відсутня щомісячна комісія, а початковий внесок можна буде внести у розмірі 20 — 100 % від суми кредиту. Термін видачі кредиту — 30 років (360 місяців) при ставці 16 % річних.

банк київська русьВелика кількість варіантів взяти іпотечний кредит в Україні підготували в банку «Київська Русь» — 7 іпотечних пропозицій. Для оформлення необхідно надати заяву та анкету позичальника, паспорт позичальника і чоловіка або дружини, ідентифікаційний номер, довідку про доходи з місця роботи за останні півроку, контакти керівників і головного бухгалтера. Крім того, будуть потрібні паспорт власника нерухомості, техпаспорт і довідка з Жеку за формою № 3, виписка з реєстру власників, документи про відсутність заборгованостей по платежах за майно і про незалежну оцінку об'єкта. Вік позичальника від 21 до 60 років (на момент закінчення кредиту).

Перша пропозиція від банку «Київська Русь» дозволяє придбати нерухомість на вторинному ринку під 19,9 % річних терміном на 20 років (240 місяців. Початковий внесок складе 20 — 40 % при відсутність щомісячної комісії.

Іпотечний кредит на нерухомість на вторинному ринку можна взяти на 10 років (120 місяців) під 19,9 % з початковим внеском 20 — 40 %. Без щомісячної комісії.

Пропозиція «Щасливі метри» під 17 % річних дозволить придбати нерухомість у кредит на первинному ринку на 20 років (240 місяців) при первинному внеску в розмірі 20 — 40 % і відсутність щомісячної комісії. Також пропозиція «Щасливі метри» дозволяє взяти на тих же умовах кредит на 10 років (120 місяців) і на 5 років (60 місяців).

«Київська Русь» пропонує взяти іпотечний кредит на житло вторинного ринку за програмою співпраці з ДІУ на 30 років (360 місяців) і на 20 років (240 місяців) під процентну ставку в 17,9 % річних. Початковий внесок вноситься в розмірі 25 — 40 %. Щомісячної комісії немає.

юнікредит банкПривабливий спосіб взяти іпотечний кредит київ пропонує в особі Укрсоцбанк UniCredit Bank — кредит на житло первинного ринку в житловому комплексі Grand Life. Термін погашення кредиту становить 20 років (240 місяців) при процентній ставці 16 % і початковому внеску в розмірі 25 — 100 %. Щомісячної комісії немає. Для оформлення іпотечного кредиту буде потрібно паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи за останні півроку, документи на придбаний нерухомість, присутність або нотаріально завірена згода дружини або чоловіка, а також членів сім'ї, які є співвласниками об'єкта іпотеки, довідка БТІ, копія документів на право власності заставного майна та довідка про наявність ідентифікаційного номера продавця. Крім того, присутній плаваюча ставка.

astra-bankАстра Банк за програмою «Доступне житло» надає своїм клієнтам іпотечні кредити на житло первинного ринку строком на 20 років (240 місяців) під 16 % річних. При цьому присутній початковий внесок у розмірі 25 — 100 % і щомісячна комісія в розмірі 25 %.

За програмою співпраці з ДІУ процентна ставка піднімається, але йде щомісячна комісія. Таким чином, іпотечний кредит на квартиру первинного ринку строком на 20 років (240 місяців) можна взяти під 17,3 % річних при щомісячній комісії банку-0 %. Початковий внесок також 25 — 100 %. Для отримання кредиту в банку необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код, довідку про доходи за останні півроку, паспорт та ідентифікаційний код чоловіка або дружини, свідоцтво про шлюб або розлучення та довідку про відсутність кредитної заборгованості, якщо є кредит в іншому банку. При цьому сума кредиту не повинна перевищувати 65 % від вартості нерухомості, також доведеться придбати страховку на нерухомість у розмірі 0,5 % від суми застави, страхування від нещасного випадку під 1,99 % на перший рік та 0,5 % на наступні. 60 років — максимальний вік позичальника при закінчення кредитного договору.

bm-bankБМ Банк Київ пропонує іпотечний кредит на купівлю житла на первинному ринку в Сонячному промені на 20 років ( 240 місяців) під 14,99 % відсотків. Щомісячна комісія відсутня, а початковий внесок знаходиться в межах 25 -100 %. Для отримання цього кредиту в банк необхідно надати заяву та анкету позичальника, паспорт та довідку про присвоєння ИНФЛ, копію трудової книжки з печаткою від місця роботи, довідку про доходи, паспорт і довідку про ИНФЛ чоловіка або дружини, копію свідоцтва про шлюб. При наявності поручителя йому доведеться надати всі перераховані вище документи і картку банку.

Між тим вважається, що найпростіший іпотечний кредит україна пропонує в особі Укрсоцбанку і банку «Київська Русь». А працівники банківської сфери радять: для отримання позитивного рішення банку слід продемонструвати співробітникам банку свою платоспроможність документами на автомобіль та іншу нерухомість, а також мати рахунок в даному банку. А ось іпотечний кредит без початкового внеску— явище рідкісне і зазвичай видається під заставу іншої нерухомості.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Банки » Банки України, що видають іпотечні кредити в Києві: умови та строки виплат