Сервіси для перевірки тексту на плагіат
Багато знають, що для створення якісного сайту потрібен унікальний контент, так як пошукові системи надають йому дуже велике значення. А сторінки з дубльованим контентом ці ж пошукові машини намагаються взагалі прибрати з індексу.
Для перевірки на унікальність контенту існують спеціальні сервіси. Нижче наведено список сервісів Рунета, які допоможуть вам у визначенні плагіату.
Навіщо вони потрібні? Наприклад, ви замовили статтю копірайтеру. Після отримання готового тексту, вам необхідно переконатися в її унікальності, тобто, чи існують в інтернеті копії цієї статті, відомі пошуковим машинам?
www.copyscape.com - західний сервіс для перевірки на унікальність, але може перевіряти і російськомовний текст. Перевіряється контент повинен бути вже викладений на якому-небудь ресурсі в мережі. Тобто, щойно написаний текст потрібно залити на хостинг і у віконці вставити адресу (URL) сторінки, що перевіряється. На сторінці з'являться фрази з тексту, які зустрічаються на інших сайтах.
Правда, останнім часом сервіс став платним. Безкоштовно можна зробити 10 запитів в місяць з одного сайту - це, звичайно ж, дуже мало. Щоб підключитися до преміум-аккаунту, необхідно перерахувати мінімум 5 доларів і Ви дається можливість зробити 100 запитів протягом одного року. Оплата проводиться тільки з банківської карти.
http://istio.com/ - безкоштовний сервіс перевірки на унікальність. Для перевірки необхідно в віконце під написом "Текст для аналізу" вставити текст і натиснути на кнопку "Пошук копій". У новому вікні з'явиться сторінка з посиланнями на дубльований контент (якщо він є).
Сервіс хороший тим, що тільки що написаний текст на хостинг викладати немає необхідності. Ще одна перевага сервісу - можна не тільки перевіряти на плагіат, але перевіряти орфографію і аналізувати текст (в результаті видається кількість символів і слів, 10 найбільш часто зустрічаються слів у тексті і т.д.).
www.antiplagiat.ru - сервіс, орієнтований на реферати, курсові і дипломні роботи. А створений він для визначення студентів, які скачують ці роботи з інтернету. Для визначення унікальності необхідно вставити текст у вікно сервісу, ввести код з картинки і натиснути "Перевірити". Максимальний обсяг перевіряється тексту - 5000 символів. Але з мого досвіду, сервіс погано знаходить плагіат, тому я користуюся ним дуже рідко.
www.pasteit.ru - даний сервіс перевіряє текст за таким пошуковим системам, як Яндекс, Google і Rambler. Сервіс платний. Ви можете зробити перевірку на унікальність безкоштовно 10 разів на день. І, як і в першому випадку, необхідно перевіряється текст розміщувати на хостингу.
Для перевірки унікальності існує спеціальна програма Double Content Finder Вона хороша тим, що не вимагає установки, працює досить просто - необхідно вибрати спосіб перевірки, а їх 3: перевірка з віддаленої сторінки (вказується URL), вставка з буфера обміну і завантаження файлу з текстом. Пошук займає деякий час. У разі неунікальність контенту ви побачите список адрес, за якими розташовані копії вашої статті.
Крім того, можна перевірити контент на плагіат, не вдаючись до допомоги цих сервісів, а використовуючи пошукові системи. Для цього необхідно шматочок тексту перевіряється (не більше 100 символів) укласти в лапки і вставити в рядок пошуку Google, Яндекс, Rambler. .