Як українців дурять з мікрокредитами (експерт)

Більшість рекламних оголошень про микрокредитах – шахрайські. Про це розповів адвокат Арсен Маринушкин. “Близько 90% оголошень про мікрокредитуванні в Україні не надають повної правдивої інформації потенційним клієнтам. Нечесно представляють дані…

Як українців дурять з мікрокредитами (експерт)

Як українців дурять з мікрокредитами (експерт)

Більшість рекламних оголошень про микрокредитах – шахрайські. Про це розповів адвокат Арсен Маринушкин.

“Близько 90% оголошень про мікрокредитуванні в Україні не надають повної правдивої інформації потенційним клієнтам. Нечесно представляють дані про ризики, не завжди озвучують реальну процентну ставку за кредитом. Наприклад, в оголошенні йдеться про 12% кредиту, але не вказується, що ці відсотки нараховуються в день", – коментує Арсен Маринушкин.

останнім часом таких оголошень стало більше. Ще один вид шахрайства пов'язаний з роботою псевдосайтів мікрокредитування онлайн.

“Створюють псевдосайти, щоб отримати ідентифікаційні дані громадян – номер і серію паспорта, банківських карток. Іноді просять надіслати фото паспорта. Далі цю інформацію продають у мережі, а новий "власник" може використовувати її як завгодно – від реєстрації на ці дані доменних імен і навіть підприємств до отримання реальних кредитів", – продовжує адвокат.

Мікрокредит надають на короткий термін. Потенційний кредитор повинен переконатися у платоспроможності клієнта.

"Якщо обіцяють мікрокредити без поручителів, без якого-небудь попереднього контакту, це повинно насторожити", – говорить експерт.

Відзначимо, компанія Google оголосила про рішення заборонити рекламу мікрокредитів, які потрібно погасити протягом 60 днів з моменту видачі. За дослідженнями компанії, такі кредити часто викликають труднощі з погашенням.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Як українців дурять з мікрокредитами (експерт)