Як здійснювати платежі через PayPal - покрокова інструкція

Американська платіжна система PayPal вважається одним з найпопулярніших сервісів онлайн-платежів. Використовувати її для розрахунків в іноземних інтернет-магазинах можуть і українці. Якщо ви ще не знаєте, як здійснювати платежі через PayPal, редакція PaySpace Magazine просто і доступно пояснила це в своєму огляді.

Як здійснювати платежі через PayPal

Фото: PaySpace Magazine

Перед тим як здійснювати платежі через PayPal, потрібно створити обліковий запис і прив'язати до нього свою банківську карту.

Покрокова інструкція:

КРОК №1

Заходимо на сайт платіжного сервісу https://www.paypal.com. В нижньому правому куті вибираємо країну і натискаємо «Зареєструватися»(Sign in)

paypal-home

КРОК №2

Серед запропонованих акаунтів вибираємо особистий рахунок — Personal account. З цього рахунку можна буде оплачувати покупки в закордонних інтернет-магазинах, які приймають PayPal. Бізнес-рахунки передбачені для тих, хто планує приймати платежі з-за кордону. Але українцям ця опція поки недоступна.

Як здійснювати платежі через PayPal

КРОК №3

Ми потрапили на сторінку реєстрації. Потрібно вказати свій діючий електронну адресу (на нього потім прийде підтвердження реєстрації). А також створити надійний пароль для PayPal — рахунки.

Як здійснювати платежі через PayPal

КРОК №4

Продовжуємо вводити персональні дані: ім'я, прізвище, дату народження, національність, адреса, мобільний телефон. Відмічені поля обов'язкові до заповнення.

Як здійснювати платежі через PayPal

КРОК №5

Наступний обов'язковий крок для реєстрації — банківська карта. Без неї ви не зможете здійснювати платежі через PayPal. Внесіть відповідні поля номер вашої картки, термін її дії і тризначний код CVV/CVC на звороті кредитки.

Дуже важливо, щоб на картці, яку ви прив'яжете до акаунта були гроші. PayPal при реєстрації списує з неї $1, щоб переконатися, що картка дійсна. Через кілька секунд гроші повернуться на рахунок.

Як здійснювати платежі через PayPal

КРОК №6

Реєстрація в PayPal практично завершена. Залишилося тільки підтвердити аккаунт через зазначений раніше e-mail.

На нього надійде повідомлення з гіперпосиланням. Перейдіть по ній та введіть пароль, який ви придумали в самому початку.

Як здійснювати платежі через PayPal

Якщо перейти по посиланню не вийде — можна підтвердити реєстрацію в ручному режимі. Для цього в листі є спеціальний код. Скопіюйте його, перейдіть в розділ повідомлень (Notifications) і вставте його в поле під назвою «Confirm e-mail adress».

Тепер ваш обліковий запис PayPal підтверджена!

Перейшовши в розділ «Гаманець» (Wallet) ви побачите ту карту, яку прив'язали до PayPal під час реєстрації. Щоб додати ще одну кредитку —, просто натисніть на порожнє поле «Link a card»

Як здійснювати платежі через PayPal

Тепер ви можете здійснювати платежі через PayPal у всіх закордонних інтернет-магазинах, які приймають цей спосіб оплати.

Як здійснювати платежі через PayPal в найбільшому інтернет-магазині США — eBay:

Для початку, виберіть товар і внесіть свої контактні дані для доставки. Потім відзначте PayPal як спосіб оплати.

Як здійснювати платежі через PayPal

Введіть e-mail та пароль, які ви використовуєте для доступу до свого PayPal-гаманцю.

Як здійснювати платежі через PayPal

Ще раз перевірте адресу доставки і підтвердите покупку, натиснувши на кнопку «Confirm and Pay». Після цього з банківської картки, яка прив'язана до вашого PayPal-аккаунта, спишеться вартість покупки.

Як здійснювати платежі через PayPal

З PayPal-аккаунтом вам не потрібно буде щоразу вводити дані своєї кредитної карти, щоб зробити покупку. Це не тільки спростить шопінг, але і зробить його безпечніше. Ваші платіжні дані не будуть передані торговцю під час кожної покупки.

Поки українці можуть лише відправляти платежі. Можливо з часом в Україні буде доступна опція отримання та виведення коштів на банківські рахунки. Переговорний процес між PayPal і НБУ вже запущений. Крім того, розширення функціоналу PayPal для українців підтримує один з українських банків.

13071771_1000130930040021_9054928320885371594_o

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Три міфи про прихід PayPal в Україну

PayPal в Україні: наступні кроки


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Різне » Як здійснювати платежі через PayPal - покрокова інструкція