Питання і відповіді

Як визначити SWIFT-код банку для грошового переказу з-за кордону

Як визначити SWIFT-код банку для грошового переказу з-за кордону


SWIFT — міжнародна платіжна система, призначена для здійснення платежів між банками. Розшифровується абревіатура як Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication – товариство всесвітніх міжбанківських телекомунікацій.Щоб здійснити грошовий переказ в іншу державу у цій платіжній системі, необхідно правильно вказати SWIFT-код банку.


SWIFT-код банку


Що таке SWIFT-код банку


СВІФТ-код – це комбінація букв і цифр, що дозволяє здійснювати єдину ідентифікацію банківських установ. Складається з 8 або 11 символів. Коректно зазначений код забезпечить оперативну доставку платежу.Як дізнатися SWIFT-код банку


Є кілька варіантів отримання SWIFT-коду:  • звернувшись безпосередньо у відділення банку. Його співробітники розкажуть всю необхідну інформацію;

  • скориставшись мобільним банкінгом або особистим кабінетом на сайті фінансової установи (такі послуги пропонує Банк «ПриватБанк», Банк «Аваль», Ощадбанк).


SWIFT-код банку


Не всі банки надають послуги грошових переказів в системі СВІФТ. Особливо, якщо це малі або середні фінансові організації. Справа в тому, що участь у системі SWIFT вимагає вагомого вступного внеску.


Крім того, СВІФТ-код може відрізнятися в різних регіональних відділеннях одного і того ж фінансової установи. Тому, уточнюйте інформацію у співробітників банку.

Щоб отримати грошовий переказ з-за кордону, потрібно відкрити карту у відповідній валюті у відділенні банку, який входить до СВІФТ. Операції проводяться також всередині системи однієї фінансової установи (наприклад, банків «Райффайзен» в Україні та Росії).Випадкові питання:

Як відкрити рахунок в банку фізичній особі в Україні?
Що робити, якщо гроші не дійшли до одержувача
Як оформити вклад на користь третьої особи
Вигідно гасити кредит достроково
Що робити, якщо банкомат не повернув картку (зажував карту)
Акредитив та його види. Розрахунки акредитивами в Україні