Питання і відповіді

Як визначити SWIFT-код банку для грошового переказу з-за кордону

Як визначити SWIFT-код банку для грошового переказу з-за кордону


SWIFT — міжнародна платіжна система, призначена для здійснення платежів між банками. Розшифровується абревіатура як Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication – товариство всесвітніх міжбанківських телекомунікацій.Щоб здійснити грошовий переказ в іншу державу у цій платіжній системі, необхідно правильно вказати SWIFT-код банку.


SWIFT-код банку


Що таке SWIFT-код банку


СВІФТ-код – це комбінація букв і цифр, що дозволяє здійснювати єдину ідентифікацію банківських установ. Складається з 8 або 11 символів. Коректно зазначений код забезпечить оперативну доставку платежу.Як дізнатися SWIFT-код банку


Є кілька варіантів отримання SWIFT-коду:  • звернувшись безпосередньо у відділення банку. Його співробітники розкажуть всю необхідну інформацію;

  • скориставшись мобільним банкінгом або особистим кабінетом на сайті фінансової установи (такі послуги пропонує Банк «ПриватБанк», Банк «Аваль», Ощадбанк).


SWIFT-код банку


Не всі банки надають послуги грошових переказів в системі СВІФТ. Особливо, якщо це малі або середні фінансові організації. Справа в тому, що участь у системі SWIFT вимагає вагомого вступного внеску.


Крім того, СВІФТ-код може відрізнятися в різних регіональних відділеннях одного і того ж фінансової установи. Тому, уточнюйте інформацію у співробітників банку.

Щоб отримати грошовий переказ з-за кордону, потрібно відкрити карту у відповідній валюті у відділенні банку, який входить до СВІФТ. Операції проводяться також всередині системи однієї фінансової установи (наприклад, банків «Райффайзен» в Україні та Росії).Випадкові питання:

Що таке код IBAN (IBAN code), коли він застосовується фізичними особами
Як використовувати банки в кризу
Як здійснюється SMS переклад з карти на карту Приватбанку
Вигідно гасити кредит достроково
Що робити, якщо гроші не дійшли до одержувача
Що таке VO Code (код виду операції)