Що таке VO Code (код виду операції)

Більшість з тих, кому доводилося переводити гроші в Російську Федерацію, стикалися з поняттям «код виду операції». Пропонуємо розібратися, що таке VO Code і навіщо він потрібен?

що таке VO Code

VO Code – код виду валютної операції, необхідний для всіх платіжних доручень в рублях (як вхідних, так і вихідних). Ці номери описують призначення грошового переказу.

VO Code визначає Центральний Банк РФ. Код виду валютної операції можна дізнатися в операційному відділі або на сайті фінансово-кредитної установи, в якій ви відправляєте рублевий переклад. Така ж інформація є на сайті Центрального Банку Росії. Періодичні ЦБ РФ вносить до номера зміни, тому для здійснення платежу без проблем потрібно вказувати актуальні дані.

що таке VO Code

Складається VO Code з п'яти цифр, укладених у фігурні дужки без відступів і прогалин, наприклад {VO00000}, а символи «VO» обов'язково прописуються великими латинськими літерами. Він вказується в графі «Призначення платежу», а потім текстом прописується мета платежу. Код обов'язково повинен відповідати меті переведення та іншими даними документів, поданих відправником у банк. При некоректному коді або помилки в ньому у здійсненні операції буде відмовлено.


Путівник у світі фінансів і бізнесу » Фінансові питання та відповіді » Що таке VO Code (код виду операції)