Як брати гроші під заставу паспорта?

Іноді в житті трапляються ситуації, в яких терміново необхідні гроші. Заощаджень не вистачає, а зайняти не у кого. Дороге платне лікування, перший внесок по іпотеці, непередбачена втрата роботи — в…

Як брати гроші під заставу паспорта?

Як брати гроші під заставу паспорта?

Іноді в житті трапляються ситуації, в яких терміново необхідні гроші. Заощаджень не вистачає, а зайняти не у кого. Дороге платне лікування, перший внесок по іпотеці, непередбачена втрата роботи — в подібних форс-мажорних обставин можна роздобути гроші під заставу паспорта.

Цей варіант позики вигідний своєю простотою і швидкістю. Навіть якщо у позичальника, який опинився в екстреній ситуації, абсолютно нічого запропонувати в якості застави, ломбарди завжди готові прийти на допомогу.

Читайте також

  • Взяти кредит онлайн на карту

Переваги такого кредиту...

Це, можливо, далеко не найкращий вихід, але якщо для отримання банківського кредиту необхідні або поручитель, або якась заставну власність, та і часу на збір потрібних документів піде чимало, а рішення банк не завжди приймає на користь позичальника, то у цього варіанту на обличчя ряд переваг:

  1. щоб отримати таку позику, знадобиться тільки паспорт;
  2. оформлення угоди займе не більш півгодини;
  3. відсотки будуть дуже високими, оскільки гроші під заставу паспорта зазвичай беруться на нетривалий час;
  4. процедура отримання максимально проста — потрібно лише написати розписку із зазначенням суми і строку погашення позики. До речі, при необхідності можна продовжити цей термін.

Недоліками такого виду кредитування є відсутність у позичальника на руках документа, що посвідчує особу, що може викликати деякі труднощі в повсякденному житті. Але в критичних обставинах, це не найбільші незручності заради отримання грошей.

Чого не варто робити!

До того ж, ломбард так само несе певний ризик, адже позичальник може не викупити паспорт, а заявити про його втрату. Це, в свою чергу, призведе до довгих судових розглядів з кредитором, який обов'язково надасть суду паспорт і розписку позичальника, збору довідок для отримання нового паспорта і сплати значного штрафу.

Так що набагато краще отримані гроші під заставу паспорта виплатити в строк — це збереже нерви і час. Якщо Вам потрібна невелика сума грошей, слід скористатися послугою мікропозик.

.

Путівник у світі фінансів і бізнесу » Статті » Кредити » Як брати гроші під заставу паспорта?